reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Nie bój się. Mama mi dziś opowiadała ze ja mając 6 tygodni sama się obracałam na brzuch i to była moja ulubiona pozycja do spania (do dziś ją uwielbiam). I mnie musiala też pilnować, ale pediatra ją uspokajała że nic sobie nie zrobię. Ogólnie moja spi na prawym boku i widzę że ta glowka się robi z tej strony bardziej płaska i kurde nie wiem już co robić by się nauczyła spać na lewym też boku. Co podłoże to się skubana jakoś obróci spowrotem na prawo.
Są takie poduszki korygujące główkę dla niemowląt, może spróbuj z taką poduszką.
Ja mam takąLink do: Ergonomiczna poduszka Lovenest White 0+ Babymoov
Ale są przeróżne.
 
reklama
Kiedy Wazym dzieciom odpadł kikut? Moja ma dziś 2 tyg i 5 dni i jeszcze nie odpadł ale już strup się fajny zrobił. Położna mówiła, że może i dwa Msc odchodzić. Powiedziała, że rekord wśród jej pacjentek to ponad 3 Msc 😅
Mojemu odpadł jeszcze w szpitalu po 4 dniach, ale to chyba dlatego tak szybko bo był naświetlany i może to się do tego przyczyniło 😊 także w domu byliśmy już bez.
 
Hej dziewczyny, tak zamknęłam marcówki. Dzięki, że pytacie. Zamknęłam marcówki 7 kwietnia 😂. Robcio urodził się przez cc z wagą 4620g (!), 58cm długości i dostał 10pkt.
Po dwóch dniach wyszliśmy do domu. Teraz uczymy się życia we czwórkę. Mały narazie mało problemowy. Jest spokojny. Rozchulał mi laktację, że nawału dostałam już po 2 dniach. Ogólnie dużo wisi na cycku. Nie ma jeszcze problemów brzuszkowych, tylko dużo ulewa...
Gratulacje kochana
 
Może jeszcze jest za mała bo moja też w ogóle nie chciała a dosłownie wczoraj załapała smoczka i chyba jej się podoba, w środę skończy 4 tygodnie.
Mój zaakceptował Bibs, ale to też nie na "całe noce i dnie", sam wypluwa, chwila relaksu i plujek 😉😁
A wogóle to cześć Dziewczęta i miłego dzionka.
Wczoraj poranek z problemami brzuszkowymi, dzisiaj lepiej - termoforek z pestek wiśni pomógł (dzięki dziewczyny za ten patent)
 
reklama
Ginekolog Ci stwierdzi problem, ale żeby to bez farmakoterapii i zabiegów ogarnąć, to szukaj dobrego fizjoterapeuty uroginekologicznego. Ja idę 12 maja.


Ja w następny czwartek, ogólnie to strasznie mi się nie chce, zwłaszcza dupy pokazywać 🙈🙈


Te oznaki głodu mnie rozwalają, bo część mi się zgadza, ale jeśli chodzi o rączki w piąstki to u żadnej z dziewczyn mi się nie sprawdzilo 🙈🙈


Przy Dobrusi pękłam i badanie nic nie bolało po 6 tygodniach. Dyskomfort standardowy i tyle, a dzień po już był seks 🤣🤣 teraz wątpię, bo młoda nie sypia do 1-2.


Da się da się. Nawet jest relaktacja, można po przerwie laktację przywrócić. Mary2094 też dokarmiała mm, a teraz tylko piersią karmi (chyba dobrze pamiętam 🤣🤣).
Ogólnie jeśli chcesz, to odstaw butlę i jedź z cyckiem 😉
Do tego dążę 😁żeby jednak cyc🤗łatwiej i mniej dolegliwości brzuszkowych będzie u małej już widzę że po cycku jest ok a po butli bóle brzucha się zdarzają. 🤷‍♀️
 
Do góry