reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Moja Nela jutro kończy 6 tyg i też już od tygodnia coraz więcej się uśmiecha, patrzy na mnie i ja zawsze do niej bardzo dużo mówię i patrzę jej w oczy a ona słucha, też patrzy mi w oczy i się śmieje i próbuje że mną rozmawiać i też różne dźwięki wydaje eee, aaa itp. 😊 Jest to piękny widok, uwielbiam z nią tak rozmawiać 😍
A jak Wam jest w tym szpitalu? Jak samopoczucie?
 
reklama
Już w domku. Reakcja alergiczna cholera wie na co, muszę testy zrobić pilnie, prywatnie, żeby kolejny raz w szpitalu nie wylądować. Opcja nr dwa - była to reakcja nerwowa. W każdym razie czeka mnie gastrolog żeby sprawdzić kwestię refluksu, alergolog, laryngolog i pilnie muszę zacząć chudnąć, tak z 30kg. Fajny lekarz był na dyżurze i na spokojnie ze mną pogadał.

Byle było dobrze. Ja mam nerwice lękową, paskudztwo cholerne, w połączeniu z kregozmykiem daje mieszankę wybuchową :-) więc jak się mocno zdenerwuje to brak mi powietrza, oraz czuje się jakbym miała zejść na tamten świat 😀 Tak więc byle to była u Ciebie jednorazowa sytuacja i że tylko nerwy wzięły górę
 
Już w domku. Reakcja alergiczna cholera wie na co, muszę testy zrobić pilnie, prywatnie, żeby kolejny raz w szpitalu nie wylądować. Opcja nr dwa - była to reakcja nerwowa. W każdym razie czeka mnie gastrolog żeby sprawdzić kwestię refluksu, alergolog, laryngolog i pilnie muszę zacząć chudnąć, tak z 30kg. Fajny lekarz był na dyżurze i na spokojnie ze mną pogadał.
Ojej, sporo tego do sprawdzenia... Życzę Ci, by jak najprędzej specjaliści znalezli przyczynę.
Miałaś stresy ostatnio, więc może to faktycznie na tle nerwowym...

Masz duża nadwagę?
Jesli tak to wcale nie musi być tak trudno zrzucić te kilogramy, w kilka miesięcy mogłoby się udać.

Słyszałaś kiedyś o diecie ketogenicznej?
Wysoko tłuszczowa i trzeba Lubiec takie produkty ale efekty są naprawdę ok i przede wszystkim jest to zdrowa dieta.
 
Byle było dobrze. Ja mam nerwice lękową, paskudztwo cholerne, w połączeniu z kregozmykiem daje mieszankę wybuchową :-) więc jak się mocno zdenerwuje to brak mi powietrza, oraz czuje się jakbym miała zejść na tamten świat 😀 Tak więc byle to była u Ciebie jednorazowa sytuacja i że tylko nerwy wzięły górę
Oj, też walczyłam z nerwica lękową, mnie pomogła joga oraz medytacja, wiadomo, że przy maluchach ciężko ale polecam 🙂
 
Moja Nela jutro kończy 6 tyg i też już od tygodnia coraz więcej się uśmiecha, patrzy na mnie i ja zawsze do niej bardzo dużo mówię i patrzę jej w oczy a ona słucha, też patrzy mi w oczy i się śmieje i próbuje że mną rozmawiać i też różne dźwięki wydaje eee, aaa itp. 😊 Jest to piękny widok, uwielbiam z nią tak rozmawiać 😍
Zgadzam się, najpiekniejszy widok 😍

Ja nie mieszkam w Polsce i wyobraźcie sobie, że mam tylko 12 tygodni urlopu macierzyńskiego 🙆‍♀️
Ciężko się rozstać z maleństwem nawet na te kilka godzin, kiedy wszystko jest taki nowe, pierwsze i urocze...
Myślę, że minimum rok z maluszkiem mama powinna zostać w domu.
 
Zgadzam się, najpiekniejszy widok 😍

Ja nie mieszkam w Polsce i wyobraźcie sobie, że mam tylko 12 tygodni urlopu macierzyńskiego 🙆‍♀️
Ciężko się rozstać z maleństwem nawet na te kilka godzin, kiedy wszystko jest taki nowe, pierwsze i urocze...
Myślę, że minimum rok z maluszkiem mama powinna zostać w domu.
Ojaaa 😱 współczuję... Niewyobrażam sobie jakbym miała tylko 12 tyg z małą być, czyli jeszcze 6 tygodni by mi zostało 😭 Minimum rok moim zdaniem obowiązkowo mama powinna być z maleństwem. Ja bym najchętniej została z małą 2-3 latka, ale nie ma takiej opcji 😞
 
Zgadzam się, najpiekniejszy widok 😍

Ja nie mieszkam w Polsce i wyobraźcie sobie, że mam tylko 12 tygodni urlopu macierzyńskiego 🙆‍♀️
Ciężko się rozstać z maleństwem nawet na te kilka godzin, kiedy wszystko jest taki nowe, pierwsze i urocze...
Myślę, że minimum rok z maluszkiem mama powinna zostać w domu.
A gdzie miezkasz? To kiepsko u was z tym urlopem😩U nas na szczęście macierzyński wydłużony. Ja zresztą planuje po tym roku isc na urlop wychowawczy,niestety bezpłatny ale nie chcę oddawać dziecka do niani albo żłobka😉
 
reklama
Dziewczyny czy Wasze dzieci też męczą się z zatkanym nosem?🤔sól fizjologiczna odciąganie glutków ale dalej ją męczy czy to kiedyś przechodzi?! I mamy 8 tygodni i chyba kolejny skok rozwojowy bo marudzi popłakuje i tylko na rękach by chciała
Myśmy też mieli problem z katarek przez pierwsze 2,5mca, sól już nie pomagała i lekarz kazał robić inhalacje z pół ampułki ectodose z paroma kroplami soli i nie przegrzewać mieszkania i pomogło od 3mcy nie ma kataru, choć starsza córka już w tym czasie była dwa razy przeziębiona i miała zapalenie płuc i musiała iść do szpitala.
 
Do góry