reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja też mam takie podejście jak Wy 😉 chociaz ja to chodziłem całe życie, takie geny 🙈ale znam temat odchudzania i diety bo moja mama z tym walczyć. w ciąży przytylam 14 kg, wróciłam do domu po szpitalu zwazyłam się a tam bez niczego 10 kg mniej i tak ważę 53 kg🙈 mogłoby tak zostac😊 tylko brzuch jeszcze taki dosyć duży, trzeba będzie nad nim popracować 😉mnie najbardziej denerwuje pępek😂ale on jest brzydki po tej ciąży 😂😂😉

Mi akurat waga sprzed ciąży wróciła (64kg) bo ja za dużo nie przytyłam plus miałam małowodzie z młodą to brzuch nie był duży (nie wiem gdzie się mloda z waga 3800 i 58cm się zmieściła 😂) ale też mnie denerwuje ze na dole brzucha jeszcze galareta i czekam aż zniknie ta ciemna linia na brzuchu. No i jedyna rzecz z którą się nie mogę pogodzić to z cyckami, nie dość że całe życie mam nierówne to mam wyciągnięte przez karmienie piersią i w rozstępach. Zaraz jednego będę na plecy zarzucać taki będzie flak.
 
Mi akurat waga sprzed ciąży wróciła (64kg) bo ja za dużo nie przytyłam plus miałam małowodzie z młodą to brzuch nie był duży (nie wiem gdzie się mloda z waga 3800 i 58cm się zmieściła 😂) ale też mnie denerwuje ze na dole brzucha jeszcze galareta i czekam aż zniknie ta ciemna linia na brzuchu. No i jedyna rzecz z którą się nie mogę pogodzić to z cyckami, nie dość że całe życie mam nierówne to mam wyciągnięte przez karmienie piersią i w rozstępach. Zaraz jednego będę na plecy zarzucać taki będzie flak.
Ja też jestem ogólnie zadowolona z tego jak wyglądam po porodzie, chociaż jeszcze 7 kg na plusie to ma to swoje zalety np. w postaci kraglejszej pupy, bo ja całe życie jestem chuzielec😆 No ALE brzuch jeszcze trochę pozostawia do życzenia no ale chyba najgorzej po dwóch ciążach chyba wypadają rzeczywiście piersi. Już po pierwszej ich stan się pogorszyl a teraz jeszcze gorzej ale w sumie mam to w d....e😁 Topless się opalać nie będę a mężowi wszystko pasuje 😂
 
Mam pytanie do mam które karmią butelką czy zauważyłyście że wasze dzieci chcą więcej jeść? Na mleku jest 6 posiłków po 120 i udało nam się ostatnio tak jeść a teraz już nawet co 3 godziny się domaga i zjada te 120 i mam wrażenie ze chce jeszcze😳
Każde dziecko inne i ja bym patrzyła na potrzeby dziecka niż na normy, które są na mleku. Jedne dzieci mniej jedzą, drugie więcej, więc jeśli potrzebuje jeść więcej to dawaj mu więcej 🙂
 
Mi akurat waga sprzed ciąży wróciła (64kg) bo ja za dużo nie przytyłam plus miałam małowodzie z młodą to brzuch nie był duży (nie wiem gdzie się mloda z waga 3800 i 58cm się zmieściła 😂) ale też mnie denerwuje ze na dole brzucha jeszcze galareta i czekam aż zniknie ta ciemna linia na brzuchu. No i jedyna rzecz z którą się nie mogę pogodzić to z cyckami, nie dość że całe życie mam nierówne to mam wyciągnięte przez karmienie piersią i w rozstępach. Zaraz jednego będę na plecy zarzucać taki będzie flak.
To ja tak samo, w ciąży mało przytyłam ( ja nic, dziecko i wody itp 7kg) ale wcześniej w 1 trymestrze schudłam 6 kg i po porodzie 10 kg mniej niż przed ciążą 😅 Ale też miałam mały brzuch, wody miałam akurat w normie. I też się dziwię gdzie ona się zmieściła 3880 gram i 58 cm 😁 Brzuch jeszcze taki gakareykkwaty a linia ciemna też została, ale mi ona się tam podoba 😅
 
Pytanie do mam które mają już starsze dzieci. Kiedy wasze dzieciaki miały pierwsze zęby? Moja dostala takiego slinotoku ze masakra i pcha ręce do buzi. Nie chcę mi się wierzyć żeby za niedługo szły zęby.
 
reklama
Pytanie do mam które mają już starsze dzieci. Kiedy wasze dzieciaki miały pierwsze zęby? Moja dostala takiego slinotoku ze masakra i pcha ręce do buzi. Nie chcę mi się wierzyć żeby za niedługo szły zęby.
Mój miał pierwszy ząb w wieku 7 m-c, jednak niektóre dzieci mają już w 3,4 m-cu a objawy ząbkowania mogą pojawić się dużo wcześniej więc kto wie....
 
Do góry