reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

U nas to samo. Same drzemki 15 min w ciągu dnia, w chuscie mi za to pospać może nawet do 2h.
Naprawdę wam tak krótko dzieci śpią same?! A ja myślałam że moja mało śpi ale jak ją nakarmię to i z dwie godziny w łóżeczku pospi tylko muszę termoforem nagrzać. Zdarzają się tez krótsze ale to najkrócej to 40 minut śpi. A wnocy to zaśnie o 21 to i do 4 potrafi spac. Czasami jak mniej zje na noc to mam dwie pobudki o 2 i po 5.
 
reklama
Naprawdę wam tak krótko dzieci śpią same?! A ja myślałam że moja mało śpi ale jak ją nakarmię to i z dwie godziny w łóżeczku pospi tylko muszę termoforem nagrzać. Zdarzają się tez krótsze ale to najkrócej to 40 minut śpi. A wnocy to zaśnie o 21 to i do 4 potrafi spac. Czasami jak mniej zje na noc to mam dwie pobudki o 2 i po 5.

No nie chce mi spać wszystko ją ciekawi i ciągle na rękach najlepiej
 
Ale mój M dzisiaj wymyślił poszedł z małym na spacer bez telefonu myślałam że zawału dostanę jak nie mogłam się dodzwonić 🥺 a potem zobaczyłam w jego biurze tel no rzesz 🤬🤬🤬 i oczywiście po powrocie beztrosko obaj uśmiechnięci 😍
czy ja jestem przewrażliwiona czy mi się wydaje tylko wkoncu też jest rodzicem!?
 
W nocy to 40 do 60 minut przy piersi, a w ciągu dnia potrafi zasnąć na 15 min i pobudka chyba że go cały czas bujam w wózku to trochę pośpi 😅Czekam z utęsknieniem aż się wszystko unormuje. Liczę na magiczny 3 miesiąc 😊😁
Moja córka śpi jak wspomniałam ale za to mamy marudzenie czyli zje i marudzi poleży i marudzi ehh🙂i pod tym względem tez czekam na te magiczne 3 miesiące 🙂
No nie chce mi spać wszystko ją ciekawi i ciągle na rękach najlepiej
pocieszę Was zaczęliśmy 13 tc i nadal tak ma śpi jak zając 🤪 i najlepiej na rękach. dzisiaj na szczęście już się tak nie drze chyba skok minął jak ręką odjąć😂😍 szkoda ze w piątek rota znowu się zacznie chyba odpocznę w grobie 😂
 
pocieszę Was zaczęliśmy 13 tc i nadal tak ma śpi jak zając 🤪 i najlepiej na rękach. dzisiaj na szczęście już się tak nie drze chyba skok minął jak ręką odjąć😂😍 szkoda ze w piątek rota znowu się zacznie chyba odpocznę w grobie 😂
Ja w sytuacjach kryzysowych, przypominam sobie ile czasu staraliśmy się o tego małego szkraba i ile bym wtedy dala żeby mieć takie zmartwieniA jak teraz 😍 i kryzys jak ręką odjął😅
 
Ale mój M dzisiaj wymyślił poszedł z małym na spacer bez telefonu myślałam że zawału dostanę jak nie mogłam się dodzwonić 🥺 a potem zobaczyłam w jego biurze tel no rzesz 🤬🤬🤬 i oczywiście po powrocie beztrosko obaj uśmiechnięci 😍
czy ja jestem przewrażliwiona czy mi się wydaje tylko wkoncu też jest rodzicem!?
Jesteś ale doskonale rozumiem 🙈🙈 i mam to samo!
pocieszę Was zaczęliśmy 13 tc i nadal tak ma śpi jak zając 🤪 i najlepiej na rękach. dzisiaj na szczęście już się tak nie drze chyba skok minął jak ręką odjąć😂😍 szkoda ze w piątek rota znowu się zacznie chyba odpocznę w grobie 😂
No cholrra, to rota to masskra, młoda ma sraczkę a ja cholery dostaję 🤣🤣
 
reklama
Do góry