reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Marcowe mamy 2021

Mary2094

Fanka BB :)
Mój od urodzenia nie ma dnia , żeby nie kichał ale kataru i innych objawów brak. Ja dopiero raz użyłam gruszki do nosa jak chciałam mu babolka wyciągnąć😅

Moja to ma takie gile ze masakra 😂😂😂 jak kichnie to az wisi wszystko

Dziś byliśmy u fizjo I prawdopodobnie ostatnia wizyta za miesiąc bo młoda wszystko nadrobiła że aż fizjo stwierdziła że przegoniła swój wiek bo się rwie do umiejętności dla starszaków.

reklama

Mama Mia!

Czy u Was dzieci tez męczą sie z zatkanym nosem? Moja córa nie ma gorączki dobrze się czuje tylko kicha. Odciągamy wpuszczamy sól do noska. Długo trwa taki stan?
Mój właśnie też ma lekki latarek od kilku dni, byłam u pediatry aby go obejrzał. Wszystko dobrze ale kazał zakraplać nos, dawać takie kropelki Fenistil na zmniejszenie kataru oraz robić inhalacje z soli fizjo. I tak przez 4 dni.

Monini92

Hej dziewczyny, nie wiem czy już był ten temat:chrzcin, czy już robiłyście czy robicie w najbliższym czasie?
Ja jeszcze nic nie wiem, mieszkamy w Berlinie. Może we wrześniu myślę.
My mamy chrzciny teraz w niedzielę, jestem ciekawa jak Antoś będzie się zachowywał w kościele 😊 bo on najchętniej siedziałby przy piersi🙈

Mary2094

My mamy chrzciny teraz w niedzielę, jestem ciekawa jak Antoś będzie się zachowywał w kościele 😊 bo on najchętniej siedziałby przy piersi🙈

Tez sie tego obawiam, bo chcemy w lipcu robić chrzciny a moja odkąd ma to wędzidełko podcięte to by ciągle siedziała przy cycu. I jak widzi ze odpinam stanik to się masakrycznie cieszy 😂

Natulia

Mój właśnie też ma lekki latarek od kilku dni, byłam u pediatry aby go obejrzał. Wszystko dobrze ale kazał zakraplać nos, dawać takie kropelki Fenistil na zmniejszenie kataru oraz robić inhalacje z soli fizjo. I tak przez 4 dni.
No u nas nic z nosa nie leci tylko z rana muszę wyciągać smarki bo słychać ze coś tam jest. Zakraplanych odciągam i tak w kółko 🙂

reklama

Nadja_n

Tez sie tego obawiam, bo chcemy w lipcu robić chrzciny a moja odkąd ma to wędzidełko podcięte to by ciągle siedziała przy cycu. I jak widzi ze odpinam stanik to się masakrycznie cieszy 😂
To ja nawet stanika nie zakladam😂😂😂😂wcale bo ciągle bym musiała go odpinać, jakoś nie leci mi tak żebym musiała używać tych wkładek laktacyjnych jak z pierworodna, a laktacje mi rozbujała bo karmie tylko piersią a w szpitalu byłam pewna że już nie wykarmię bo była butla konieczna.

Do góry