reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny, czy któraś z Was też pieluchy pampers pure protection? Lub jakieś z Huggies? Bo zastanawiam się nad kupnem pieluch od pampersa a z huggiesa pieluchomajtek, bo z pampersa pieluchomajtki na noc są super.
Huggies to były dla mnie najlepsze.pieluchy 14 lat temu, a potem zlikwidowali. Nie wiem jak teraz. Pampers pure protection mialam i fajne, ale drogie.

Moja też miała granatowe, teraz ciutke jaśnieją ale dalej są atramentowe 🥰
Moja ma jasnoniebieskie i raczej się już nie zmienią. Wszystkie moje dziewczyny są jasnymi blondynkami z niebieskimi oczyma, a matka ciemne włosy i brązowe oczy 🙈🤷‍♀️ moi rodzice zresztą też brązowe. Zgodnie z genetyką mamy 75% prawdopodobieństwa na brązowe oczy u dzieci, a i tak są niebieskie 🙈🤣🤣🤣 u 100% moich dzieci 😉
 
reklama
Huggies to były dla mnie najlepsze.pieluchy 14 lat temu, a potem zlikwidowali. Nie wiem jak teraz. Pampers pure protection mialam i fajne, ale drogie.


Moja ma jasnoniebieskie i raczej się już nie zmienią. Wszystkie moje dziewczyny są jasnymi blondynkami z niebieskimi oczyma, a matka ciemne włosy i brązowe oczy 🙈🤷‍♀️ moi rodzice zresztą też brązowe. Zgodnie z genetyką mamy 75% prawdopodobieństwa na brązowe oczy u dzieci, a i tak są niebieskie 🙈🤣🤣🤣 u 100% moich dzieci 😉

Obecnie Huggies można kupić na allegro, bo mają nawet swój oficjalny sklep (Ja tylko pieluchy zamawiam ostatnio przez internet bo korzystna cena jest przy większej ilości), I z chęcią wypróbuje je. Akurat się biłam z myślą czy zamówić pampers pure bo była cena na allegro 119 zł za 124 pieluszki, ale na empiku pampers premium care 3-ki 116zl z kuponem rabatowym (wystarczy zarejestrować się na stronie pampersa) I 204 pieluszki. Ale Pure wypróbuje i tak czy tak z czystej ciekawości.
 
Obecnie Huggies można kupić na allegro, bo mają nawet swój oficjalny sklep (Ja tylko pieluchy zamawiam ostatnio przez internet bo korzystna cena jest przy większej ilości), I z chęcią wypróbuje je. Akurat się biłam z myślą czy zamówić pampers pure bo była cena na allegro 119 zł za 124 pieluszki, ale na empiku pampers premium care 3-ki 116zl z kuponem rabatowym (wystarczy zarejestrować się na stronie pampersa) I 204 pieluszki. Ale Pure wypróbuje i tak czy tak z czystej ciekawości.
A ja zamawiam te pieluchomajtki które polecałaś, jestem ciekawa jak u nas się sprawdzą😊
 
Dziewczyny próbowałyście już przyczepić maluszkom balona z helem do rączki lub nóżki?
Polecam, naprawdę mnóstwo frajdy :)
Moja córcia ma bardzo dużo do powiedzenia balonowi, fika rączkami i nóżkami a balonik się ciągle rusza.
U nas sprawdza się elegancko ;)
 
Dziewczyny próbowałyście już przyczepić maluszkom balona z helem do rączki lub nóżki?
Polecam, naprawdę mnóstwo frajdy :)
Moja córcia ma bardzo dużo do powiedzenia balonowi, fika rączkami i nóżkami a balonik się ciągle rusza.
U nas sprawdza się elegancko ;)
Ale fajny pomysł, trzeba wypróbować przy najbliższej okazji 😉
 
Dziewczyny próbowałyście już przyczepić maluszkom balona z helem do rączki lub nóżki?
Polecam, naprawdę mnóstwo frajdy :)
Moja córcia ma bardzo dużo do powiedzenia balonowi, fika rączkami i nóżkami a balonik się ciągle rusza.
U nas sprawdza się elegancko ;)

Ja zadam głupie pytanie, gdzie taki balon napełniony helem nabyć 😃
 
reklama
Dziewczyny próbowałyście już przyczepić maluszkom balona z helem do rączki lub nóżki?
Polecam, naprawdę mnóstwo frajdy :)
Moja córcia ma bardzo dużo do powiedzenia balonowi, fika rączkami i nóżkami a balonik się ciągle rusza.
U nas sprawdza się elegancko ;)
Słyszałam o tym, dziewczyny na grupie Rodzę w 2021 na Fb pisały o tym, że to dobry sposób na zajęcie dziecka 😁 Muszę spróbować 😁
 
Do góry