reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny próbowałyście już przyczepić maluszkom balona z helem do rączki lub nóżki?
Polecam, naprawdę mnóstwo frajdy :)
Moja córcia ma bardzo dużo do powiedzenia balonowi, fika rączkami i nóżkami a balonik się ciągle rusza.
U nas sprawdza się elegancko ;)
Ja przekonam się o tym jutro🙂mamy chrzciny i zamówiłam balony z helem wiec zabawa będzie na przynajmniej tydzień 🙂
 
O to samo chciałam zapytać🙂u mnie śpi w body na krótki rękaw i spodenki ze stopami ale za to otwarte okno mamy obok w pokoju i jej nie przykrywam.

U nas w samym pajacu, bo ostatnio jak ubrałam na krótki rękawek to po godzinie pobudka i ryk. (Obawiam się że córka odziedziczyła po mnie cieplolubnosc i że w nocy jest się chociaż trochę okrytym)
 
reklama
Jak do spania ubieracie w taki upał?
To samo chciałam dzisiaj zapytać 😅 U nas zawsze na noc ja ubierałam w pajacyka i do tego cienki kocyk, bo moja po mnie zmarzluch, a noce są chłodniejsze i mamy mikro uchył zawsze zrobiony na noc. Wczoraj ubrałam ją w cienkie body długi rękaw i spodnie ze stopkami no i kocyk, ale sprawdzam zawsze czy nie ma spoconego karku, nie miała więc było ok a dzisiaj to już totalna hica u nas i ciężko było wytrzymać.. Więc dziś na noc założyłam jej body na krótki rękaw i bez spodenek i do tego kocyk cienki. A jak będzie jej w nocy zimno to ja ubiorę cieplej 😁
 
Do góry