reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Aaaa i muszę się czymś pochwalić ....waga dzisiaj pokazała 5500 g🥳🥳🥳Czyli od urodzenia do dnia 8 czerwca przybrała tylko 1500 gram....a od czasu nowego mleka...czyli 8 czerwca (ale do 15 czerwca mieszałam jeszcze ze starym bo nie chciała jeść nowego) mamy 500 g na plusie....2 tyg i 500g...yupi🤩🤩Tylko żebym się za chwilę nie martwiła , że za szybko
🤣
 
reklama
Oj moja ma pobudkę około 3...i około 6 też już zaczyna się kręcić to żeby ją przetrzymać do 7 to podaję też butelkę....
To u nas identycznie-pobudka po 6h snu, to tak srednio koło 3 w nocy wypada, a o 6 pobudka i albo seria uśmiechów na dzień dobry i "mamo baw mnie", albo "no dobra śpij matka, z pół godziny się pobawie tylko nakręć chociaż raz tą karuzele" 😂
 
Mam nadzieję, że moja też kiedyś polubi leżenie na brzuszku 😄 haha to nieźle Twoja mała daje popalić 😁 tak, wszyscy najlepiej wiedzą co masz robić ze swoim dzieckiem 😅 Moja tylko mocno płaczę jak ją brzuszek boli, ale to na szczęście rzadko, kilka razy się zdarzyło, chwała Bogu nie miała kolek 😄
Ale nie chcę zapeszać bo jak tylko ją pochwalę to znowu wraca do swoich starych zachowań ale zdarzają się coraz częściej dni , że bliżej jej do aniołka niż diabełka....ale nie chwalę bo pewnie jutro da popalić...chociaż mam nadzieję , żę nie😀
 
O jeeeezu.... To ja mam takiego cholernego smaka na wino białe słodkie, że szok 😱❤️ cała ciąże miałam smaka i teraz tak samo 😅
Ja też całą ciąże chodziłam i mówiłam o Mohito...i niby przecież nie karmię więc mogłabym...ale nie ma męża bo jest w pracy więc sama z dzieckiem żyję w pełnej trzeżwości...wróci w sierpniu to na pewno wykorzystam sytuacje:)
 
To u nas identycznie-pobudka po 6h snu, to tak srednio koło 3 w nocy wypada, a o 6 pobudka i albo seria uśmiechów na dzień dobry i "mamo baw mnie", albo "no dobra śpij matka, z pół godziny się pobawie tylko nakręć chociaż raz tą karuzele" 😂
To u mnie karuzelka jest zbawieniem....w tym czasie szybko myję butelkę...wstawiam pranie...ogarniam siebie...robię i zjadam śniadanie...i to wszytko w 20 min bo tyle trwa jeden cykl melodii...a kiedyś ze dwa dni bym potrzebowała😂
 
To u mnie karuzelka jest zbawieniem....w tym czasie szybko myję butelkę...wstawiam pranie...ogarniam siebie...robię i zjadam śniadanie...i to wszytko w 20 min bo tyle trwa jeden cykl melodii...a kiedyś ze dwa dni bym potrzebowała😂
Właśnie to jest niesamowite jak dziecko mobilizuje kiedyś te same czynnosci co teraz w kilkadziesiąt minut wykonywało się godzinami😂😂😂
 
To u nas identycznie-pobudka po 6h snu, to tak srednio koło 3 w nocy wypada, a o 6 pobudka i albo seria uśmiechów na dzień dobry i "mamo baw mnie", albo "no dobra śpij matka, z pół godziny się pobawie tylko nakręć chociaż raz tą karuzele" 😂
Mój idzie spać ok 20 i potrafi już spać do 4.30 a kiedyś mu się zdarzyło do 5.30 ale faktycznie jak są upały to budzi się szybciej😊
Po tej nocnej pobudce śpi jeszcze 3 h w łóżeczku i pobudka ale jak go weźmiemy do łóżka to śpi z nami dalej😅
Ja po 20 mam czas dla siebie to idę do ogródka bardzo mnie to odpręża 😅
 
Też mam takie marzenie. Poszłabym sobie do sklepu.

To samo, sama na zakupy i na jakieś jedzonko. ❤
Aaaa i muszę się czymś pochwalić ....waga dzisiaj pokazała 5500 g🥳🥳🥳Czyli od urodzenia do dnia 8 czerwca przybrała tylko 1500 gram....a od czasu nowego mleka...czyli 8 czerwca (ale do 15 czerwca mieszałam jeszcze ze starym bo nie chciała jeść nowego) mamy 500 g na plusie....2 tyg i 500g...yupi🤩🤩Tylko żebym się za chwilę nie martwiła , że za szybko
🤣

Super nowina! Niech rośnie jak na drożdżach!! 😊
 
reklama
Dawno mnie nie było bo okres ogródkowy się zaczął i jakos non stop spacerki i ogródek a chwasty same się nie wypielą🙂u nas super🙂już w nocy nie budzę małej na karmienie zasypia o 21 i wstaje po6🙂 mamy 15 tydzień i 6200 na liczniku😍 aa i najważniejsze jutro dzień taty moje drogie panie zostawcie im dzieci niech świętują😄
 
Do góry