reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A mam pytanie do mam karmiących mm. Od 2 m-cy mały je częściowo hydrolizowane mleko Nam Sensitive i do tej pory nie miał żadnych problemów żołądkowych. Od jakichś 4 dni przy każdym karmieniu jest tak, że zje bez problemu 50 ml po czym jest odpychanie od butelki, wykręcanie się i wypychanie językiem smoczka. Poza tym dziecko radosne i bez zmian. Dzwoniłam do pediatry i ustaliliśmy aby spróbować podać mu zwykły Nan a jeśli nie będzie mógł to Bebilon Pepti bo może go pobolewac brzuch w trakcie jedzenia. Tydzień temu miał pierwsze szczepienie na rota i myślę, że może to po nim? Nie mam już pomysłów, jutro jadę do pediatry jeszcze i ostatecznie zdecydujemy....Może któraś z mam miała taki problem?
od razu bym wywaliła to mleko poczytaj jakie skutki uboczne ma podawanie maltodekstryny która niestety jest składnikiem tych pysznych mlek. oprócz tego że rozwala trzustke indeks glikemiczny 105 to powoduje bóle brzucha, wzdecia itd a potem pediatra przypisuje espumisan albo inny specyfik i biznes się kręci ☹️
 
reklama
od razu bym wywaliła to mleko poczytaj jakie skutki uboczne ma podawanie maltodekstryny która niestety jest składnikiem tych pysznych mlek. oprócz tego że rozwala trzustke indeks glikemiczny 105 to powoduje bóle brzucha, wzdecia itd a potem pediatra przypisuje espumisan albo inny specyfik i biznes się kręci ☹️
To jakie mleko nie ma tego składnika i jakie byś poleciła?
 
od razu bym wywaliła to mleko poczytaj jakie skutki uboczne ma podawanie maltodekstryny która niestety jest składnikiem tych pysznych mlek. oprócz tego że rozwala trzustke indeks glikemiczny 105 to powoduje bóle brzucha, wzdecia itd a potem pediatra przypisuje espumisan albo inny specyfik i biznes się kręci ☹️
Mam jeszcze w domu Nań Expert Pro i nie ma maltodekstryny tylko laktozę z mleka. Może to mu dawać?
 
Mam jeszcze w domu Nań Expert Pro i nie ma maltodekstryny tylko laktozę z mleka. Może to mu dawać?
ja polecam z całego serca holle a2 1 złota puszka
Mam wymyślali też tak jak tobie nawet brał no Tramea gen w końcu postawiłam na swoim i je mleko ekologiczne i jest wszystko super. Kaszki też zamierzam włączać tej firmy
Ale oczywiście najpierw powinnaś porozmawiac z Pediatra
 
ja polecam z całego serca holle a2 1 złota puszka
Mam wymyślali też tak jak tobie nawet brał no Tramea gen w końcu postawiłam na swoim i je mleko ekologiczne i jest wszystko super. Kaszki też zamierzam włączać tej firmy
Ale oczywiście najpierw powinnaś porozmawiac z Pediatra
Ja spróbuję Capri Care, Holle czytałam skład i spoko ale ma te maltodekstryne.....
 
reklama
ja polecam z całego serca holle a2 1 złota puszka
Mam wymyślali też tak jak tobie nawet brał no Tramea gen w końcu postawiłam na swoim i je mleko ekologiczne i jest wszystko super. Kaszki też zamierzam włączać tej firmy
Ale oczywiście najpierw powinnaś porozmawiac z Pediatra
nie wiem gdzie to wyczytałaś ale nie ma orginalna strona i skład Link do: Ekologiczne mleko początkowe A2 1 - Holle baby food
to jest mleko bio organiczne nie ma o tym mowy
A kaszki rewelacyjne, chyba też będę je zamawiać 🙂
 
Do góry