reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny, czy Wasze dzieci wkładają już sobie stópki do buzi? Jeśli tak to ile miały kiedy zaczęły to robić? Nasza fizjoterapeutka twierdzi, że 4 miesięczne dziecko powinno to umieć, albo źle ją zrozumiałam...mój maluch ma już 4 miesiące i jedynie łapie się za te stópki, ale nie próbuje ich nawet przyciągnąć do twarzy.
Mój maluch łapie nieraz za stópki ale jakoś nie interesuje go wkładanie ich do buzi.....Muszę zapytać naszego pediatrę co on na to 🙂
 
reklama
Może tak być, moja jest marudna na drugiego zęba, a ja go jakoś nie mogę oczami namierzyć, wczoraj pediatra mi pokazała, że faktycznie się wyrzyna 🤷🏼‍♀️
u mojej już był taki ból, że smarowanie nie pomogło, więc wjechał ibuprofen. Wolałabym jej nie dawać, ale jak widzę że dziecko się męczy, to mi serce pęka. Bóle zębowe dla mnie są najgorsze
A właśnie na takie bóle to lepszy paracetamol czy ibuprofen??
 
Dziewczyny, czy Wasze dzieci wkładają już sobie stópki do buzi? Jeśli tak to ile miały kiedy zaczęły to robić? Nasza fizjoterapeutka twierdzi, że 4 miesięczne dziecko powinno to umieć, albo źle ją zrozumiałam...mój maluch ma już 4 miesiące i jedynie łapie się za te stópki, ale nie próbuje ich nawet przyciągnąć do twarzy.
Właśnie poczytałam i nasze dzieci mają jeszcze czas 🙂 Link do: Czy niemowlę MUSI wkładać palce stóp do buzi??? - mamafizjoterapeuta
 
Dziewczyny, czy Wasze dzieci wkładają już sobie stópki do buzi? Jeśli tak to ile miały kiedy zaczęły to robić? Nasza fizjoterapeutka twierdzi, że 4 miesięczne dziecko powinno to umieć, albo źle ją zrozumiałam...mój maluch ma już 4 miesiące i jedynie łapie się za te stópki, ale nie próbuje ich nawet przyciągnąć do twarzy.
Moja też tego jeszcze nie robi, przyciąga ale jeszcze nie wkłada, spokojnie. Moja fizjo nic na ten temat nie mówiła, tylko że jak sama juz łapie to super.
 
Może tak być, moja jest marudna na drugiego zęba, a ja go jakoś nie mogę oczami namierzyć, wczoraj pediatra mi pokazała, że faktycznie się wyrzyna 🤷🏼‍♀️
u mojej już był taki ból, że smarowanie nie pomogło, więc wjechał ibuprofen. Wolałabym jej nie dawać, ale jak widzę że dziecko się męczy, to mi serce pęka. Bóle zębowe dla mnie są najgorsze
sprawdza się zaparzony rumianek i maczanie pieluszki i na ząbki albo zimne gryzaczki z lodówki warto spróbować 😜 u nas zdali egzamin
 
Też wyczytałam, że na stópki w buzi jest jeszcze czas, więc musiałam źle zapamiętać co mi fizjo mówiła na ten temat. Kamień z serca, że Wasze maluchy jeszcze tego nie robią, jestem spokojna 😁 mój chwyta za stópki i bawi się nimi, ale dopiero jak mu o nich przypomnę ćwiczeniami, to wtedy do końca dnia pamięta 😂
 
reklama
Też wyczytałam, że na stópki w buzi jest jeszcze czas, więc musiałam źle zapamiętać co mi fizjo mówiła na ten temat. Kamień z serca, że Wasze maluchy jeszcze tego nie robią, jestem spokojna 😁 mój chwyta za stópki i bawi się nimi, ale dopiero jak mu o nich przypomnę ćwiczeniami, to wtedy do końca dnia pamięta 😂
Mój ma dzisiaj 19 tygodni i też nie wkłada stópek do buzi, nawet sam z siebie nie jest nimi zainteresowany dopiero jak ja mu je pokażę 😊
Przekręca się z pleców na boki i coraz bardziej świadomie i częściej mu się zdarzy z brzucha na plecy😉
 
Do góry