reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
To widzę, że tylko moja robi drzemki po 2 h co 2 h 😂 No ale moja to śpioszek po mamusi, więc wiecie 😁
Moja po pobudce godzina do dwóch przerwy i drzemka 5-15 minut, sporadycznie zdarzy jej się 30 minut. Także ten. Powodzenia w planowaniu czegokolwiek jeśli w domu nie ma kogoś innego, kto się dzieckiem zajmie 🙈🤷‍♀️
 
Moja po pobudce godzina do dwóch przerwy i drzemka 5-15 minut, sporadycznie zdarzy jej się 30 minut. Także ten. Powodzenia w planowaniu czegokolwiek jeśli w domu nie ma kogoś innego, kto się dzieckiem zajmie 🙈🤷‍♀️
Oj u nas to samo. Jak jest godzinna drzemka to swieto. Mnie właśnie ratuje włożenie do łóżeczka I zabawka w łóżeczku, oraz moja przekonała się do leżaczka jak jestem w kuchni I coś robię. Cud
 
U mojej z kolei zmienił się cykl spania jak zaczęła się przewracać ma brzuch, czyli będzie jakiś tydzień 😂 wcześniej zasypiała 20-22, pobudka o 4 i potem przy dobrych wiatrach do 8 pospala. Teraz już o 19 jest padnięta, mimo ze ma w ciągu dnia trzy drzemki po 1-2h 🤷🏼‍♀️
 
Moja po pobudce godzina do dwóch przerwy i drzemka 5-15 minut, sporadycznie zdarzy jej się 30 minut. Także ten. Powodzenia w planowaniu czegokolwiek jeśli w domu nie ma kogoś innego, kto się dzieckiem zajmie 🙈🤷‍♀️
To moja dzisiaj tak miała, że drzemki po 20 minut i 3 godziny zabawy..a wiem , że potrafi pospać i 2 godziny ale niestety ostatnio coraz rzadziej....co do planowania....a co to? 😂
 
reklama
Do góry