reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Moja nawet teściowej urządziła armagedon, zostawiliśmy jej na chwile pod opiekę mała bo jechaliśmy na szybkie zakupy, tak jej dała popalić, że tak jak teściowa twierdziła że ona nigdy nie płacze to stwierdziła- ale ona potrafi dać czadu jak cos sie jej nie podoba 😂
One są tak do siebie podobne że aż dziwne , że nie siostry.... 😂U mnie też się bała mama na początku z nią sama na chwilę zostać ale już się oswoiła z jej "głosikiem"...bo jak osiąga pułap swoich możliwości to nowa osoba która jej nie znała jest zdziwiona ,że aż tak można... 😂Ale jak widać można....a że nabywa nowych umiejętności to nabyła też "super pisk" ,że aż fizjo była zaskoczona 😂
 
reklama
Moja nawet teściowej urządziła armagedon, zostawiliśmy jej na chwile pod opiekę mała bo jechaliśmy na szybkie zakupy, tak jej dała popalić, że tak jak teściowa twierdziła że ona nigdy nie płacze to stwierdziła- ale ona potrafi dać czadu jak cos sie jej nie podoba 😂
Może one będą w jednym zespole śpiewać😂Bo moja trenuje codziennie głosik😂
 
One są tak do siebie podobne że aż dziwne , że nie siostry.... 😂U mnie też się bała mama na początku z nią sama na chwilę zostać ale już się oswoiła z jej "głosikiem"...bo jak osiąga pułap swoich możliwości to nowa osoba która jej nie znała jest zdziwiona ,że aż tak można... 😂Ale jak widać można....a że nabywa nowych umiejętności to nabyła też "super pisk" ,że aż fizjo była zaskoczona 😂
Chyba to są jakieś siostry 😂😂😂😂 oj tak super pisk że aż bębenki chcą popękać, znam to
 
Jeżeli ktoś ma konto na allegro i uzywa pieluch Pampers Premium Care to jest na nie obecnie promocja - 204szt za 139.90, plus są kupony na allegro że jest jeszcze dodatkowo 18zł taniej i kupon jest ważny do wykorzystania przez 155 dni. Ogólnie kupon jest na jakikolwiek rodzaj pampersów:-) tak jakby ktoś chciał oszczędzić
 
Jeżeli ktoś ma konto na allegro i uzywa pieluch Pampers Premium Care to jest na nie obecnie promocja - 204szt za 139.90, plus są kupony na allegro że jest jeszcze dodatkowo 18zł taniej i kupon jest ważny do wykorzystania przez 155 dni. Ogólnie kupon jest na jakikolwiek rodzaj pampersów:-) tak jakby ktoś chciał oszczędzić
Szkoda tylko, że kupon ważny jest tylko na rozmiar 2, bo nawet bym wzięła.
EDIT: sprawdziłam, kupon się nie nalicza przy rozmiarze innym niż 2, więc jak ktoś ma drobne dzieci to skorzysta, my właśnie kończymy 3 i wchodzimy w 4.
 
Szkoda tylko, że kupon ważny jest tylko na rozmiar 2, bo nawet bym wzięła.
EDIT: sprawdziłam, kupon się nie nalicza przy rozmiarze innym niż 2, więc jak ktoś ma drobne dzieci to skorzysta, my właśnie kończymy 3 i wchodzimy w 4.
O kurde dobrze ze piszesz bo chciałam juz zamawiać bo my używamy 3. Ale fakt faktem i tak jest dobra cena na pampers premium care. Bo ostatnio zamawiałam z empiku bo po rejestracji na stronie pampersa otrzymywało się 19zł zniżki na pampersy do wykorzystania w empiku i akurat normalnie 3-ki udało mi się zamówić i wychodziło wtedy 119zł za 204 pieluszki. Nie wiem czy nadal to obowiązuje, może nadal jest taka opcja.
 
reklama
Szkoda tylko, że kupon ważny jest tylko na rozmiar 2, bo nawet bym wzięła.
EDIT: sprawdziłam, kupon się nie nalicza przy rozmiarze innym niż 2, więc jak ktoś ma drobne dzieci to skorzysta, my właśnie kończymy 3 i wchodzimy w 4.
A ile malutka Twoja ma jak mogę spytać? :-) ja tak zazdroszczę jak ktoś ma okrąglutkie dzieciaczki, mój chudeusz to znów przybiera różnie i podłużnie bo wszystko idzie w wzrost.
 
Do góry