reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
A czy ktoś z Was używa pieluszki z Pepco. Mamy szczęście, że tylko Melanii znosi wszystko. Pieluszki kupuje mi teściowa, bo lubi I same "najgorsze" przynosi, zwykłe Pampersy ( tak mi się nie podoba ich zapach...blee) Teraz przekonałam ją do tych z pepco, są takie ładne :) Czy kogoś uczuliły lub są ceratowate lub niezdrowe? Nam się fajnie ich używa.
W Pepco są pieluszki? 🙈🙈🤣
 
jeżeli chodzi o pieluchy niezmiennie polecam muumi baby
kit&kin
bamboo nature ->choć przyznam że rozmiar 4 jest nieco sztywny i za duży zdecydowanie mimo że są od 7 kg a mój ma 7,29 kg😍
niestety pozostałe hmm nie dla nas....
@Mary2094 z netto sorry beznadziejne już myślałam że wywalę ale Sąsiadka chciała więc jej oddałam🤨
 
jeżeli chodzi o pieluchy niezmiennie polecam muumi baby
kit&kin
bamboo nature ->choć przyznam że rozmiar 4 jest nieco sztywny i za duży zdecydowanie mimo że są od 7 kg a mój ma 7,29 kg😍
niestety pozostałe hmm nie dla nas....
@Mary2094 z netto sorry beznadziejne już myślałam że wywalę ale Sąsiadka chciała więc jej oddałam🤨
No właśnie po dłuższym używaniu też mnie denerwują bo czuje każdy w nich sik. Pierwsze dni byłam na tak, teraz to mam paczkę na czarną godzinę. No właśnie przyszły dziś do mnie bamboo nature, i zobaczymy jakie będą.
 
reklama
Do góry