reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Mój syn się chyba na mnie "zdenerwował"😉 za to , że na niego tu i tam nagadałam , że się nie obraca i od wczoraj rana jak tylko jest okazja to mi pokazuje , że jednak umie😅 a dzisiaj to już z taką dość dużą grzechotką się obracał na brzuszek 😅 😉
To teraz będzie piruety robił 😃😃 najlepsze jest podczas przebieraja pieluchy, z gołym tyłkiem ucieka aby się obrócić 😃
 
reklama
U nas za to chyba to była jedna jedyna nocka w pełni przespana. Od 3 dni pobudka jest o 3 w nocy i już pełni energii moja córka wstaje 6.30. Gdzie wcześniej potrafiła spać do 8.
Moja zazwyczaj w okolicach godz 3 zaczyna się kręcić...ja idę po mleko...i od dwóch dni ona wybudzona na maxa próbuje łapać zwierzątka z karuzeli....😱Dobrze , że powoli je to pod koniec zasypia ale za pierwszym razem się wystraszyłam, że od 3 będzie zabawa🤣I tak jak Twoja...kiedyś spała do około 8 a teraz około 7 już jest pobudka.....A wczoraj od 14 nie spała już do około godz 20😞
 
Moja zazwyczaj w okolicach godz 3 zaczyna się kręcić...ja idę po mleko...i od dwóch dni ona wybudzona na maxa próbuje łapać zwierzątka z karuzeli....😱Dobrze , że powoli je to pod koniec zasypia ale za pierwszym razem się wystraszyłam, że od 3 będzie zabawa🤣I tak jak Twoja...kiedyś spała do około 8 a teraz około 7 już jest pobudka.....A wczoraj od 14 nie spała już do około godz 20😞
Nie no one jak siostry. Moja też wyczai od karuzeli gwiazki i w nie puka. Albo obroci się na brzuch I nawija sama do siebie.
 
U nas za to chyba to była jedna jedyna nocka w pełni przespana. Od 3 dni pobudka jest o 3 w nocy i już pełni energii moja córka wstaje 6.30. Gdzie wcześniej potrafiła spać do 8.
Ja też nie mogę mojego wyczaić czemu raz śpi do 2 raz do 4 a ostatnio do 6. Generalnie nie zależy to od kąpieli, ilości wypitego mleka ani od snu w ciągu dnia😅chyba poprostu od jego widzimisię 😉😃
 
O matko wstaje o 2 i już nie chce spać???:oCzy zasypia jednak tak jak moja podczas mleczka?
Nie nie na szczęście po mleku w łóżeczku zasypia potem pobudka 6- 7 i później nieraz też zasypia😉chodziło mi tylko o pobudki w nocy😅chociaż raz była taka akcja że w nocy gadał ale to tylko raz i póki co się nie powtórzyło 😉
 
reklama
Nie nie na szczęście po mleku w łóżeczku zasypia potem pobudka 6- 7 i później nieraz też zasypia😉chodziło mi tylko o pobudki w nocy😅chociaż raz była taka akcja że w nocy gadał ale to tylko raz i póki co się nie powtórzyło 😉
Mój nieraz się tak rozbudzi jak je w nocy, że oczy jak 5 zł. i gada i śpiewa. Ja wtedy zamykam oczy, on na mnie patrzy, uśmiecha się ale jak widzi, że nic z tego i zabawy nie będzie to pomału zasypia. Strasznie mnie to rozśmiesza 😂
 
Do góry