reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Tak jak wiem że octem wszystko fajnie schodzi nie mogę go używać do czyszczenia bo mam awersje do zapachu, zawsze mi się wymiotować chce jak wisi w powietrzu. Tyle razy co octem próbowalam sprzątać, tak później wietrzenie całego mieszkania bo mi było nie zbyt dobrze.
AA znam to bo jak czyszczę octem to mój się drze, że się dusi 😅i nie może wytrzymać tego smrodu 😉
 
reklama
No ocet to jest świetna rzecz...nie tylko do barszczu:)Ja też jestem zdania żeby każdy robił jak uważa ale zawsze cenne uwagi miło posłuchać i albo je wykorzystać albo olać 😂Ilu ludzi tyle teorii...zdrowy rozsądek podstawa:)
pprada nigdy nic nie kosztuje ale bez oceniania są najlepsze i narzucania 😜
ja np myślałam że pieluchomajtki są badziewnym wynalazkiem a się dowiedziałam żeby je zdjąć to po bokach wystarczy rozerwać 😂😂😂 to jest mój hit!
 
A ja mam pytanie do mam karmiących mm....czy za każdym razem wyparzacie butelkę czy tylko myjecie a na wieczór hurtowo wszystkie wyparzacie?Bo ja za każdym razem wyparzam....a ostatnio mi znajoma powiedziała , że jak myte na bieżąco to tylko raz dziennie trzeba i już zgłupiałam😀
Ja co karmienie wyparzam. Używamy 3 butelek i po każdym karmieniu butelkę myje i wkładam do wyparzacza jak zbiorę 3 odpalam wyparzacz i tak w kółko 🙂
 
pprada nigdy nic nie kosztuje ale bez oceniania są najlepsze i narzucania 😜
ja np myślałam że pieluchomajtki są badziewnym wynalazkiem a się dowiedziałam żeby je zdjąć to po bokach wystarczy rozerwać 😂😂😂 to jest mój hit!
I jak wyglądało u Ciebie ściąganie po kupie ich bez rozrywania? 😂😂
 
Padłam... 😂Ja Ciebie tutaj mam za "eksperta" w dziedzinie "dziecko" a tu proszę Pantsy rozwaliły system😂
Ta eksperta chyba od d... strony😂😂😂 to moje pierwsze dziecko i ja tylko dużo czytam nic więcej
i muszę przyznać że na początku luty po urodzeniu o ms wcześniej to byłam bliska załamania gdyby nie dziewczyny tutaj które mnie podtrzymywały na duchu 🥰😍😘
 
reklama
Ta eksperta chyba od d... strony😂😂😂 to moje pierwsze dziecko i ja tylko dużo czytam nic więcej
i muszę przyznać że na początku luty po urodzeniu o ms wcześniej to byłam bliska załamania gdyby nie dziewczyny tutaj które mnie podtrzymywały na duchu 🥰😍😘
No patrząc na te "pantsy" to raczej nie ekspert od dupy strony 😂Każda inna strona tylko nie ta "tylna":) Dużo czytasz i dużo wiesz, zawsze coś ciekawego do poczytania podsuniesz więc jak najbardziej ja uważam że można Ciebie pytać w ciemno o wszystko...p.s. o Pansty już też
😂
 
Do góry