reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
No to Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin🤗
🤗🎂🍰🥂
Oby tak dalej 🤗😊. Moja pediatra podejrzewała u Lili zrosniecie szwu czaszkowego wiencowego :(, ile ja się strachu najadlam i szukałam specjalisty który to potwierdzi bądź wykluczy.. na szczęście usg wyszło bardzo dobre, kontrola również, więc to tylko złe wspomnienie. Wszystkiego Najlepszego, zdrowia przede wszystkim 🥳😊!
Bardzo dziękuję za życzenia 😘
 
Też uważam, że to najfajniejsza grupa na tym forum 🥰
Miałam termin na 13 marca i co?
27 luty wyszedł,
ale Forum za nic nie zmienię.
Jak czasem dziewczyny kombinują na innych jak tu sobie poimprezować, zostawić dziecko I jak oszukać męża 😉 ( ogólnie napisałam, nie konkretnie, chodzi mi o ogólny wydźwięk ) to wolę rozmawiać z Wami, gdzie zawsze troska o dziecko jest na pierwszym miejscu.
A ten mój przyspieszony poród to podobno przez pełnię księżyca. Cała ciąża była wzorcowo książkowa. Dzień przed porodem miałam wizytę i było pięknie, umówiona kolejna za 2 tyg. I zawiozłam syna na basen na 21.00. A sama spacerowałam po nocy z psem pod tym świecącym księżycem, aż Medi skończy trening. Wgapiałam się w księżyc jak zaczarowana...
O północy zaczęlam rodzić.
Na IP lekarka: Przed terminem? Pełnia dziś. Często tak mamy przy pełni.
Czy poród to nie kosmiczne wydarzenie?
Sceptyczna jestem do takich przesądów...
Ale 🤔
Ja bym tu bardziej widziała powiązanie księżyca z przypływami i odpływami 😂
 
Też uważam, że to najfajniejsza grupa na tym forum 🥰
Miałam termin na 13 marca i co?
27 luty wyszedł,
ale Forum za nic nie zmienię.
Jak czasem dziewczyny kombinują na innych jak tu sobie poimprezować, zostawić dziecko I jak oszukać męża 😉 ( ogólnie napisałam, nie konkretnie, chodzi mi o ogólny wydźwięk ) to wolę rozmawiać z Wami, gdzie zawsze troska o dziecko jest na pierwszym miejscu.
A ten mój przyspieszony poród to podobno przez pełnię księżyca. Cała ciąża była wzorcowo książkowa. Dzień przed porodem miałam wizytę i było pięknie, umówiona kolejna za 2 tyg. I zawiozłam syna na basen na 21.00. A sama spacerowałam po nocy z psem pod tym świecącym księżycem, aż Medi skończy trening. Wgapiałam się w księżyc jak zaczarowana...
O północy zaczęlam rodzić.
Na IP lekarka: Przed terminem? Pełnia dziś. Często tak mamy przy pełni.
Czy poród to nie kosmiczne wydarzenie?
Sceptyczna jestem do takich przesądów...
Ale 🤔

Haha, moja teściowa pracuje w szpitalu na trakcie operacyjnym, jest instrumentariuszka. U nich mówi się, że jak jest pełnia to głównie cesarki robią 😂

a jakiego Tutisa masz? zadowolona jesteś i z czystym sumieniem mogłabyś polecić?
moja też pajac, albo body+półśpioch i do tego kocyk, ale oczywiście rozkopuje się w nocy. jak się przebudzę w nocy to ją przykryję, ale to nie zdarza się często :p i mając doświadczenie ze starszymi mogę powiedzieć, że te rozkopywanie potrwa kilka lat

Ja mam starszy model po córce - tutis mimo style, odpowiednik uno. Jestem bardzo zadowolona, nic się nie dzieje z wózkiem. Jedyne co musiałam z nim zrobić dla drugiego dziecka to wyprac i odkurzyć 😉

Dziewczyny, a kiedy planujecie wrócić do pracy?
ja byłam ostatnio na tzw. rozmowie powrotnej, było ok. czekają na mnie. za 2 mce będę już w pracy... ale u nas następuje zmiana - tatuś zajmie się małą przez 3mce. jakbym miała dać ją do niani czy do żłobka to chyba zostałabym dłużej w domu

Maj/czerwiec 2022. Będę musiała poszukać opiekunki dla synka, bo nie chce oddawać takiego malucha do żłobka. No i liczę, że zostawia nam pracę zdalną, przy dziecku to dużo ułatwia.


Moja ma poślad i udo za mną, że musieliśmy z pampersów 3 na 4 przejść bo już ją gumy obcierały 😂 więc moja już jest nietypowa. Plus te stopy wielkie jak płetwy (też po mamie 😂) że co dostała skarpety to za małe. Jedynie mój brat chyba domyślił się i kupił większe bo jego dzieciaki też miały duże stopy 😂

My też na 4 jedziemy 😁
U mnie i starsza córka i Bartek mają duże stopy, córka od zawsze nie lubiła rajstop, bo jak były w dobrym rozmiarze na nią to cisly ja w stopy 😉

no mi kazała dać pół h przed i już nie wiem 🤔🙄

Najlepiej 30 minut przed lub 30 minut po szczepieniu (Bexsero), to profilaktyka zalecana przez producenta. I musi to być paracetamol, nie ibuprofen

U osteopaty jeszcze jedna wizyta w listopadzie, ale glowka już lepiej się ma, więcej jest w pionie. Teraz rozluźnił jej jeszcze mięśnie szyji więc zobaczymy. Mam nadzieję ze wizyta listopafowa będzie już ostatnią. Jutro neurologopeda z racji ze miała jeszcze podcinane laserowo górne wędzidełko i chce ją neurologopeda obejrzeć jak się goi po miesiącu od zabiegu.
Jestem dziś tak wytyrana, że zaraz kąpie się i idę chociaż chwile poswietować ostatki swoich urodzin 😂

Ja jak zwykle spóźniona... 😉 Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, mnóstwo szczęścia i radości 🥳🎂🎉
 
ja się zastanawiałam właśnie nad xlaner xmove, bo u mnie takie wiejskie tereny, leśne ścieżki, szutrowe i betonka zamiast asfaltu no i ponoć najlepszy cięższy wózek i pompowane koła, czytałam też sporo opinii i w sumie to nie było tam nic o tych wadach co piszesz. ale ostatecznie wybrałam Tutis Uno+ 2w1, bardzo lekki, duże koła - to było must have na ten teren, ale też się obawiałam bo to nowy model Tutisa i nie było dużo opinii, ale dobrze trafiłam, naprawdę świetnie wygląda i dobrze się prowadzi po prostu sam płynie
Link do: Tutis Uno - Wózek Głęboko-Spacerowy

ja się zastanawiałam właśnie nad xlaner xmove, bo u mnie takie wiejskie tereny, leśne ścieżki, szutrowe i betonka zamiast asfaltu no i ponoć najlepszy cięższy wózek i pompowane koła, czytałam też sporo opinii i w sumie to nie było tam nic o tych wadach co piszesz. ale ostatecznie wybrałam Tutis Uno+ 2w1, bardzo lekki, duże koła - to było must have na ten teren, ale też się obawiałam bo to nowy model Tutisa i nie było dużo opinii, ale dobrze trafiłam, naprawdę świetnie wygląda i dobrze się prowadzi po prostu sam płynie
Link do: Tutis Uno - Wózek Głęboko-Spacerowy
Ja też mam tutis Uno Plus i potwierdzam twoje słowa wózek lekki i dokładnie sam się prowadzi, jestem bardzo zadowolona. Jedynie co, to zaczęła szwankować mi buda przy spacerówce to znaczy naciskając guzik nie opuszcza się, muszę wręcz siły użyć żeby ją podnieść bądź opuścić, ale podejrzewam dlaczego tak się stało. Mam dwóch małych bratanków, bardzo ciekawskich i oni bawili się Budą nie wciskając czerwonego guzika😟 Zawożę wózek dzisiaj póki ma gwarancję, bo boję się że całkowicie się rozsypie i przestanie się podnosić.
 
reklama
Do góry