reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A wogole jak często myjesz jej głowę? Bo ja już zaczęłam myć codziennie ale to też poprawa była na kilka godzin a potem od nowa. A pani dermatolog do której chodzimy teraz mówi że przy tym co on ma to nie powinnam myć codziennie i tak jak mówiłaś też nie kąpac a pani alergolog kazała codziennie 😅
I właśnie na tą głowę dostaliśmy jakiś specyfik z pochodną hydrokortyzonu.
Ja myję głowę dwa razy w tygodniu....kiedyś robiłam to codziennie ale jak zalecili rzadziej to też tak robię...a czy widzę różnicę?Heh nie bardzo:)
W ogóle to ja mam już tyle kosmetyków zakupionych bo może to akurat pomoże że chyba niedługo będę starego w tym wszystkim kąpać bo przecież nie może zmarnować się tyle kasy🤣🤣🤣
pewnie u Ciebie jest tak samo😉
Dokładnie jest tak samo....kosmetyków mam pod dostatkiem....zużywam je sama bo mam tez skóre problematyczną więc jest jak znalazł:)
Sprawdź, Milenko, ten Dermicin.
U nas dawno, w 2 miesiącu bardzo szybciutko pomógł. Użyłam tak jak czajo 2 razy tylko. Melania jednak nie miała ropki, miała za to ciemieniuchę nawet na brwiach.
Ta gąbeczko-szczoteczka służy mi do dziś, na te króciutkie włoski jest super.
O super , że komuś też się sprawdził....:)
Ja też tylko Lovele na początku jeszcze używałam Bobas ale ciężko dostępne też super 👍
a lovela ostatnio w Biedrze nawet była 😂 ja to wszystko w nim piorę mam do białych i do kolorów a teraz jeszcze Mleczko kupiłam.
aczkolwiek nie polecam kapsułek nie wiem Proszek lepiej dopiera sama musiałam się przestawić po tylu latach używania kapsułek 🙄
No ja tak lubię zapach loveli , że wszystko w niej piorę:)Kapsułek nigdy nie miałam...zawsze płyn czy to mleczko....bądź co bądź w butelce :)

o matko to mieliście przejścia 😱
my odrazu z walczyliśmy dermecinem od tamtej pory cisza, akurat gąbeczki nie polecam lepiej wziąć gazik szczególnie jak dziecko ma włoski dłuższe bo ta gąbka to chłonie cały ten olej A na skórze ledwo zostaje😜
U nas gąbeczka się sprawdziła nawet a ona ma w sumie włosy tylko na czubku:)🤣

🤣
Już polecam karoo-kp zrób gałganek Aliny bardzo pomaga😂
Ja pierwszy raz usłyszałam o tym gałganku od Ciebie....aż musiałam sprawdzić co to....i mam nadzieję, że nie będzie mi potrzebny w najbliższym czasie ale jakby co to już wiem o co kaman:)
o nie tylko nie biały jelen poczytaj kiedyś czytałam dużo o biały jelen i nikomu tego nie poradzę kosmetyki hipoalergiczne a rakotwórcze substancje dodaja tj Cocamide DEA i DMDM Hydantoin 🤬 mówię stanowczo nie!
Też kiedyś o tym czytałam....tak samo byłam zszokowana składem kosmetyków Mixa...:o
 
reklama
Sprawdź, Milenko, ten Dermicin.
U nas dawno, w 2 miesiącu bardzo szybciutko pomógł. Użyłam tak jak czajo 2 razy tylko. Melania jednak nie miała ropki, miała za to ciemieniuchę nawet na brwiach.
Ta gąbeczko-szczoteczka służy mi do dziś, na te króciutkie włoski jest super.
Właśnie my z ciemieniuchą na początku już się uporaliśmy mam z emotopic ale teraz już nie pomaga dlatego wydaje mi się że problem jest głębszy i związany z alergią.
 
Waga piękna! :). Aktualne przyrosty też książkowe 😊. Pamiętam, że u mnie w szpitalu była Pani dr, która niezbyt przychylnie patrzyła na dzieci z wagą ponad 4kg. Określała je jako 'grube ' ' dzieci z cukrzycy' ' mało ruchliwe' ..🤨. Tak "pojechała " dziewczynie, która miala dziecko z wagą 4kg, że ta pół dnia przepłakała :(. Generalnie twierdziła, że dzieci się teraz rodzą jakieś dziwne 🙄🤨🤨 i tylko jest pewna dwóch noworodków, którym może dać wypis 😦, reszcie dała pytajniki... A teraz ten 4kg maluch jest lżejszy niż moja kruszyna 😁😁.
ja pierdole, serio? Jak tak można powiedzieć. Takie dzieciaczki są bardzo słodkie. Mojej znajomej syn urodził się z wagą 4980 i Pan doktor stwierdził, że dorodny chłopak ale dobrze. Ja bym jej dała dziwne dziecko. Do końca życia by mnie popamiętała
 
o nie tylko nie biały jelen poczytaj kiedyś czytałam dużo o biały jelen i nikomu tego nie poradzę kosmetyki hipoalergiczne a rakotwórcze substancje dodaja tj Cocamide DEA i DMDM Hydantoin 🤬 mówię stanowczo nie!
Prawda, z białego jelenia jedynie tylko szare mydło. Kiedyś była afera z białym jeleniem. Warto wejść poszukać sobie tego w necie.
 
W ogóle to ja mam już tyle kosmetyków zakupionych bo może to akurat pomoże że chyba niedługo będę starego w tym wszystkim kąpać bo przecież nie może zmarnować się tyle kasy🤣🤣🤣
pewnie u Ciebie

ja pierdole, serio? Jak tak można powiedzieć. Takie dzieciaczki są bardzo słodkie. Mojej znajomej syn urodził się z wagą 4980 i Pan doktor stwierdził, że dorodny chłopak ale dobrze. Ja bym jej dała dziwne dziecko. Do końca życia by mnie popamiętała

ja pierdole, serio? Jak tak można powiedzieć. Takie dzieciaczki są bardzo słodkie. Mojej znajomej syn urodził się z wagą 4980 i Pan doktor stwierdził, że dorodny chłopak ale dobrze. Ja bym jej dała dziwne dziecko. Do końca życia by mnie popamiętała
N
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja myję głowę dwa razy w tygodniu....kiedyś robiłam to codziennie ale jak zalecili rzadziej to też tak robię...a czy widzę różnicę?Heh nie bardzo:)

Dokładnie jest tak samo....kosmetyków mam pod dostatkiem....zużywam je sama bo mam tez skóre problematyczną więc jest jak znalazł:)

O super , że komuś też się sprawdził....:)

No ja tak lubię zapach loveli , że wszystko w niej piorę:)Kapsułek nigdy nie miałam...zawsze płyn czy to mleczko....bądź co bądź w butelce :)
Ale używasz płynu do prania czy płukania?
Bo do płukania płynów się nie używa dopóki dziecko nie skończy lat 3
 
Nie powiedziała bezpośrednio tego o jej małym, tylko ogólnie o dzieciach. Czyli generalnie wg niej wszystkie dzieci na oddziale były ' dziwne '. Dodam, że też miałam cukrzycę ciążowa, więc nie jest powiedziana, że ta choroba powoduje to, iz każde dziecko ma 4kg. Co najśmieszniejsze dzień wcześniej na obchodzie była młoda Pani doktor, która zaś mówiła że dzieci takie 4kg się jej podobają bo już wie co się nosi. 🙈😁 A takie 3 to takie malutkie, kruchutkie 🤷‍♀️. Takie skrajności w BB woj.🤦‍♀️
weź daj spokój albo ta lekarka była na haju albo zaczęła dopiero leczyć 🙄
ja cukrzyca ciążowa, nadciśnienie indukowane, brak przepływów, i dziecko urodzone przed czasem waga 2kg
piepsza na tym nfz co im się tylko podoba jak mała zły dzień żeby się wyżyć za swoją niedolę bo przecież skargi nie złożysz bo chyba nie wiem w tej papierologii to by ją znaleźli za 40 lat 😂😂😂
 
reklama
Do góry