reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A z tymi smoczkami to każdy co innego...mi przywieźli małą ze smoczkiem i nikt nie pytał czy się zgadzam czy nie....przy jej darciu byłby wskazany a ona na przekór nie chwyciła nigdy...a próbowałam chyba z 6...myślałam , że choć trochę będzie ją uspokajał....a tu dupa...nie chciała i już😳
biedna pewnie do mamusi chciała dlatego tak krzyczała 🥰 bo Tobie chyba jakoś późno ją dali jak pamiętam 🤔
 
reklama
A to Twój wybór 😜ja nie używam mogą działać drażniąco na skórę i nie polecane szczególnie przy AZS.
załączam opinie z Instytutu Matki i Dziecka

ze smoczkiem też miałam akcje nie chciałam dawać i byliśmy jak miał kilka tyg u neurologa i płakał a ona ma pani smoczek a ja ze mam ale nie daje a dlaczego no bo czytałam że nie wolno bo się dziecko przyzwyczai, wady zgryzu itd
a ona to się odzwyczai, po to są produkowane żeby dziecku dawać 😂😂😂
i potem dawałam cały czas a teraz już nawet nie wiem gdzie ten smoczek jest wymieniłam po 6 ms a ten nie chciał i leży 🤔
Moja smoczkowa🤷‍♀️😁. Na nią ten wynalazek ma magiczne działanie 👌
Ja też cukrzyca ciążowa a waga małego 3340 g😉
Cukrzyca i nie 4kg tuż to szok🙆‍♀️😅😅😅😅
 
weź daj spokój albo ta lekarka była na haju albo zaczęła dopiero leczyć 🙄
ja cukrzyca ciążowa, nadciśnienie indukowane, brak przepływów, i dziecko urodzone przed czasem waga 2kg
piepsza na tym nfz co im się tylko podoba jak mała zły dzień żeby się wyżyć za swoją niedolę bo przecież skargi nie złożysz bo chyba nie wiem w tej papierologii to by ją znaleźli za 40 lat 😂😂😂
U mnie nie było cukrzycy a dziecko duże bo 4600, nie ma reguły cukrzycą czy nie. Pomylona ta lekarka.
 
A to Twój wybór 😜ja nie używam mogą działać drażniąco na skórę i nie polecane szczególnie przy AZS.
załączam opinie z Instytutu Matki i Dziecka

ze smoczkiem też miałam akcje nie chciałam dawać i byliśmy jak miał kilka tyg u neurologa i płakał a ona ma pani smoczek a ja ze mam ale nie daje a dlaczego no bo czytałam że nie wolno bo się dziecko przyzwyczai, wady zgryzu itd
a ona to się odzwyczai, po to są produkowane żeby dziecku dawać 😂😂😂
i potem dawałam cały czas a teraz już nawet nie wiem gdzie ten smoczek jest wymieniłam po 6 ms a ten nie chciał i leży 🤔
No siet, nie wiedziałam i używałam jeszcze przed narodzinami 😁 uff, na szczęście nie dotknęła nas żadna skórna przypadłość póki co 🙏
A tutaj foto podrapanej głowy mojej córci....najbardziej widać na linii czoło-włosy ale tam dalej też są widoczne ślady podrapania....😳
Ojej, aż mi łzy napłynęły do oczu 🥺
 
Wgl jakie u Was warunki na zewnątrz panują?🤔 Wychodzicie z maluchami? Ja staram się codziennie, bo moja mała uwielbia drzewa, kwiaty, zawsze dotykamy listeczkow 😁. Chociaż nie lubi się ubierać, to jak mamy wyjść na zew to leży spokojnie jakby czuła że idziemy 😅😅. Dziś jak było znośnie to miała o dziwo długą drzemkę, a jak wstała to niestety zaczęło padać i dziś niestety nic z tego nie było.
 
Dokładnie, ja bylam na to gotowa 🙈😅, a z racji cc leżałam na patologii ciąży, potem cc 2 i tak wyszłam w niedzielę 🤷‍♀️ 5 dni wysluchiwania różnych dziwnych rzeczy. A już zabawne bylo to jak jedna policja zakazała mi dawania smoczka. No ok, posłuchalam, kobita doświadczenie ma to pewnie się zna 😁. Potem przyszła druga położna, koleżanka jej mówi że mały wisi cały czas na cycu, a jak zabiera to płacze. To ta stwierdziła, że cyc nie jest do zabawy i dac smoka 😅😅😅😅😅. Swoją drogą jest tu ktoś ze Śląska 🤔?
Ja jestem ze Śląska 😁 Pochodzę z Piekar Śląskich ale od 4 lat mieszkam w Cieszynie 😁 A Ty?
 
Ostatnia edycja:
Wgl jakie u Was warunki na zewnątrz panują?🤔 Wychodzicie z maluchami? Ja staram się codziennie, bo moja mała uwielbia drzewa, kwiaty, zawsze dotykamy listeczkow 😁. Chociaż nie lubi się ubierać, to jak mamy wyjść na zew to leży spokojnie jakby czuła że idziemy 😅😅. Dziś jak było znośnie to miała o dziwo długą drzemkę, a jak wstała to niestety zaczęło padać i dziś niestety nic z tego nie było.
U mnie 10 stopni dziś było po południu 😒
Ja też staram się codziennie ale przyznaje, nie zawsze się udaje. Czasem mi się po prostu nie chce łazić po gorkach 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry