reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
w Szczecinie jest dobra pani neurolog, byłam u niej ze starszą córką - nie chcesz może do innego miasta się wybrać?
Najbliżej mam poznań. Z tym że już do osteopaty jeździmy, i by mąż musiał wziąć wolne by jechać, bo na dłuższą trasę młoda mi bardzo marudzi i ktoś musi być z tyłu by ogarniać. Jeszcze muszę zadzwonić do jednej przychodni gdzie byliśmy pierwszy raz u neurologa.
 
zazwyczaj to jest jeszcze niedojrzały układ nerwowy. Ja wolę pediatrę takiego starszego - ma więcej doświadczenia i nie odsyła do specjalistów z byle powodu - ale takiego to ze świecą szukać
Ja właśnie omijam starych pediatrów szerokim łukiem, nasz ma taką wiedzę na temat rozszerzania diety, oraz o innych rzeczach że przez te złote rady bym przestała karmić piersią, ba jeszcze bym nie jadła 3/4 rzeczy bo przecież jest według niej dieta mam karmiących piersią, no i najlepiej żeby podawać herbatkę koperkową. Ja podziękuję za taką wiedzę, omijam tą panią szerokim łukiem.
 
powiem Wam, że po szczepionce super 👍 zero temp jakaś 36,7 max nic nie podawaliśmy już później, przespal cała noc z nami 😜
a dzisiaj od rana było bańkowe szaleństwo puszczałam mu bańki a ten najpierw szok😱 potem chichracz😂 a potem próbował łapać i jeść 🤣 polecam zabawa na całego teraz śpi wymordowany 🤪
U nas dziś był test kaszki jaglanej i oblany. 4 łyżeczki zjedzone i koniec 😃 później dojadałam z sokiem malinowym 😂
 
Możesz spróbować ten bepanthen sensiderm ale jak czajo pisała u nich nie działa to ja już nawet nie próbuję 😉
Ta pierwsza to od alergologa ta druga od pediatry.
Z tego co widzę to tego sterydu macie tyle co u nas😉
Ja zrobię jeszcze drugie podejście do tego bepanthen sensiderm...dam znać jak z jakim efektem.
A teraz patrzę na skład tej naszej maści od alergolog to ja mam sterydu dwa razy tyle co w Waszej:oops:to aż mi szkoda teraz jej , że takim mocnym jej smaruje:(
powiem Wam, że po szczepionce super 👍 zero temp jakaś 36,7 max nic nie podawaliśmy już później, przespal cała noc z nami 😜
a dzisiaj od rana było bańkowe szaleństwo puszczałam mu bańki a ten najpierw szok😱 potem chichracz😂 a potem próbował łapać i jeść 🤣 polecam zabawa na całego teraz śpi wymordowany 🤪
Właśnie miałam już wczoraj wieczorem pytać jak tam po szczepieniu.....Super , że nic nie było:)Dzielny chłopak💪
zazwyczaj to jest jeszcze niedojrzały układ nerwowy. Ja wolę pediatrę takiego starszego - ma więcej doświadczenia i nie odsyła do specjalistów z byle powodu - ale takiego to ze świecą szukać
Dlatego też mi tak powiedziała pediatra...że jeżeli zawsze jest to w określonej sytuacji i po dotknięciu lub wybudzeniu przechodzi to obserwować....więc obserwuję:)
 
Ja właśnie omijam starych pediatrów szerokim łukiem, nasz ma taką wiedzę na temat rozszerzania diety, oraz o innych rzeczach że przez te złote rady bym przestała karmić piersią, ba jeszcze bym nie jadła 3/4 rzeczy bo przecież jest według niej dieta mam karmiących piersią, no i najlepiej żeby podawać herbatkę koperkową. Ja podziękuję za taką wiedzę, omijam tą panią szerokim łukiem.
Starzy pediatrzy są niekiedy ok, bo widzieli więcej niż młodzi. Mi stary pediatra wyleczył nawracające anginy zupełnie innym antybiotykiem, a pierwsza lekarka Jagody wyleczyła grzybicę skóry po tym, jak dermatolożka nas zlała ..
Ale w kwestiach żywienia i kp mają słabe pojęcie, nawet młodzi często, bo pediatra nie jest specjalistą od żywienia.

U nas dziś był test kaszki jaglanej i oblany. 4 łyżeczki zjedzone i koniec 😃 później dojadałam z sokiem malinowym 😂
Chociaż 4 łyżeczki, u nas nic młoda nie chce
 
reklama
Jak wy to robicie 😳dwa dni mnie nie ma a ty tyle stron 😳normalnie ja to chyba jestem jakaś niezorganizowana 😳 ja was pomału doczytuje ale w między czasie noszę córę bo katar mniejszy to teraz jak na złość kaszel cholera.
Gdybyś była z małą u pediatry i przepisałby Ci Nebbud lub Berodural do inhalacji, to nie stosuj smoczka zamiast maseczki. Maseczka obowiązkowo i to szczelnie dociśnięta do buzi, by opary nie dostawały się do oczu. Berodural rozszerza źrenice i może wzmagać ciśnienie w oku, ból, zaczerwienienie. Nebbud chyba zapalenie spojówek. Ale wiadomo-nie w każdym przypadku tylko to są skutki uboczne. Piszę o tym, bo nie zawsze lekarze mówią i uczulają.
 
Do góry