reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Starzy pediatrzy są niekiedy ok, bo widzieli więcej niż młodzi. Mi stary pediatra wyleczył nawracające anginy zupełnie innym antybiotykiem, a pierwsza lekarka Jagody wyleczyła grzybicę skóry po tym, jak dermatolożka nas zlała ..
Ale w kwestiach żywienia i kp mają słabe pojęcie, nawet młodzi często, bo pediatra nie jest specjalistą od żywienia.


Chociaż 4 łyżeczki, u nas nic młoda nie chce
Mi lekarka do której kiedyś chodziłam to na anginę przepisała antybiotyk z penicyliną gdzie mam uczulenie na nią. Dwa dni i już miałam rumień. A w kartotece miała kobieta wpisane jak byk że mam alergie. Ja średnio tak ufam lekarzom w przychodniach, za dużo razy się naciełam. Tak samo jak ostatnio mówię kobiecie że karmie piersią a ona na hemoroidy mi przepisała lek którego nie można podczas karmienia stosować. Chyba mam szczęście do leczenia na nfz jak cholera 😂
 
że tyle utyłam?
długie leczenie invitro+stres za każdym razem+23 tab dziennie+obżarstwo = 15 kg nadwagi😭 ale warto było 😍 teraz zrzucam i wiem, że zrzucę!
Na twoim miejscu bym miała to gdzieś bo masz cudownego synka i to ciało i długie leczenie je Ci dało! Kilogramy kiedyś odejdą w zapomnienie ❤ spokojnie będziesz jeszcze szprychą że mąż będzie musiał odpychać zalotników 😃
 
że tyle utyłam?
długie leczenie invitro+stres za każdym razem+23 tab dziennie+obżarstwo = 15 kg nadwagi😭 ale warto było 😍 teraz zrzucam i wiem, że zrzucę!
No teraz to rozumiem🤣
Kochana wiem o czym mówisz....należę do osób które stres zajadają...a sama wiesz jak to jest przy in vitro...wieczny stres!!Ja zanim zaszłam w ciąże podczas leczenia dowaliłam 13 kg...a w ciąży niecałe 10 kg...!
2 tyg po porodzie ważyłam mniej niż przed porodem....a teraz , że mam stresujące mnie dziecko niestety ciut na plusie...ale luzik zacznie chodzić a ja za nią to się zrzuci😅
Nie należę do osób którym zbyt duża waga spędza sen z powiek dlatego przyjdzie i na mnie kiedyś czas , że będę laska..chyba:)🤣
Chyba chodziło jej o konstrukcje zdania, bo dosyć enigmatycznie wyszło 😂
Dokładnie o to mi chodziło😇
 
reklama
No teraz to rozumiem🤣
Kochana wiem o czym mówisz....należę do osób które stres zajadają...a sama wiesz jak to jest przy in vitro...wieczny stres!!Ja zanim zaszłam w ciąże podczas leczenia dowaliłam 13 kg...a w ciąży niecałe 10 kg...!
2 tyg po porodzie ważyłam mniej niż przed porodem....a teraz , że mam stresujące mnie dziecko niestety ciut na plusie...ale luzik zacznie chodzić a ja za nią to się zrzuci😅
Nie należę do osób którym zbyt duża waga spędza sen z powiek dlatego przyjdzie i na mnie kiedyś czas , że będę laska..chyba:)🤣

Dokładnie o to mi chodziło😇
eee to ty już laska jesteś 😂 ja to niestety kartofel 🤦🏻‍♀️ale już ubrania XL zmieniłam na L przedemna M bo całe garderoba ubrań szkoda wyrzucać 😜😎
 
Do góry