reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
ja mam uczulenie na marchewkę - nie mogę jeść surowej, bo zaraz cała buzia mnie swędzi, język puchnie. ale gotowana już nie alergizuje, bo te alergeny giną w 60stopniach. ale w sumie nie wiem jak to u niemowlaków, można dopytać lekarza
Gdybym to wcześniej wiedziała. Całą noc się drapała 😔 teraz już blędną te plamy.
Wczoraj i dziś tylko moje mleko było.
Wróciłam, jak kiedyś Vaness do punktu wyjścia, zaczynamy wprowadzanie wszystkich warzyw od początku.
A może któraś z Was pamięta jak opisywałam niechęć Melanii do jedzenia marchwi...?
Dziecko miało wyczucie 😒

A Wy już kaszki, super.
Mam już zapas kaszek holle i czary mary.
Którą polecacie na początek?
Tzn. nie firmę tylko rodzaj ziarna.
 
Kochana ja na forum ładuje akumulatory😁 nie można ciągle coś robic🤣a wogole muszę się pochwalić wczoraj zrobiłam kolejne słoiczki tym razem śliwka z jabłkiem a dzisiaj muszę brzoskwinki zrobić 🤣 tylko to moje dziecko ma średni apetyt chociaż dynia i owoce coraz lepiej mu idzie 😉 i mamy 50 słoiczków w zapasie normalnie muszę zaprosić wszystkie marcowe dzieciaczki na poczęstunek to może mu pomogą to zjeść albo obrzucić wszystkie ściany 🤣🤣 bo miejsce mi się kończy 🤣🤣
Jejku super 😀 to może otwórz sklep z słoiczkami dla niemowląt, a na pewno będziesz miała popyt 😂
Powiedz mi, jak długo można trzymac taki sloiczek od zrobienia go? .
Chociaż 4 łyżeczki, u nas nic młoda nie chce
Poważnie nadal nic nie chce zjeść? 😞 A może teraz to przez te choróbsko nie ma apetytu? Cycka też tak słabo czy ma apetyt?
Chyba chodziło jej o konstrukcje zdania, bo dosyć enigmatycznie wyszło 😂
Chyba tak, bo ja bardzo często nie rozumiem co @Vaness pisze i często muszę się domyślać albo sama układać sobie zdania 😂 bo często pisze w ciągu bez przecinków i kropek i trzeba się domyślić 😂
No teraz to rozumiem🤣
Kochana wiem o czym mówisz....należę do osób które stres zajadają...a sama wiesz jak to jest przy in vitro...wieczny stres!!Ja zanim zaszłam w ciąże podczas leczenia dowaliłam 13 kg...a w ciąży niecałe 10 kg...!
2 tyg po porodzie ważyłam mniej niż przed porodem....a teraz , że mam stresujące mnie dziecko niestety ciut na plusie...ale luzik zacznie chodzić a ja za nią to się zrzuci😅
Nie należę do osób którym zbyt duża waga spędza sen z powiek dlatego przyjdzie i na mnie kiedyś czas , że będę laska..chyba:)🤣

Dokładnie o to mi chodziło😇
Dokładnie, najważniejsze, że to ciało dało Ci cud, na który tak długo czekaliście 😊 Ja jestem mojemu organizmowi wdzięczna, że rozwijał w sobie moją kochaną córeczkę, która jest moim oczkiem w głowie i bez niej mój świat by nie istniał, dosłownie ❤️

U mnie w ciąży najpierw - 6 kg, potem +7/8kg, po porodzie 12 kg mniej niz przed porodem a 10 kg mniej niż przed ciążą 😍 Za to przy KP taki apetyty, że 8 kg do przodu poszło 😭 Jeszcze jak przytyje 2 kg to będzie waga jak przed ciąża 😭
 
Jejku super 😀 to może otwórz sklep z słoiczkami dla niemowląt, a na pewno będziesz miała popyt 😂
Powiedz mi, jak długo można trzymac taki sloiczek od zrobienia go? .

Poważnie nadal nic nie chce zjeść? 😞 A może teraz to przez te choróbsko nie ma apetytu? Cycka też tak słabo czy ma apetyt?

Chyba tak, bo ja bardzo często nie rozumiem co @Vaness pisze i często muszę się domyślać albo sama układać sobie zdania 😂 bo często pisze w ciągu bez przecinków i kropek i trzeba się domyślić 😂

Dokładnie, najważniejsze, że to ciało dało Ci cud, na który tak długo czekaliście 😊 Ja jestem mojemu organizmowi wdzięczna, że rozwijał w sobie moją kochaną córeczkę, która jest moim oczkiem w głowie i bez niej mój świat by nie istniał, dosłownie ❤️

U mnie w ciąży najpierw - 6 kg, potem +7/8kg, po porodzie 12 kg mniej niz przed porodem a 10 kg mniej niż przed ciążą 😍 Za to przy KP taki apetyty, że 8 kg do przodu poszło 😭 Jeszcze jak przytyje 2 kg to będzie waga jak przed ciąża 😭
Patii, ja też apetyt jak smok. Wyraźnie czuję, że to od karmienia. Mała śśie i mnie śśie. Dużo jem 😐
+5kg jak karmię

Ale spoko, to nie problem.
 
Gdybym to wcześniej wiedziała. Całą noc się drapała 😔 teraz już blędną te plamy.
Wczoraj i dziś tylko moje mleko było.
Wróciłam, jak kiedyś Vaness do punktu wyjścia, zaczynamy wprowadzanie wszystkich warzyw od początku.
A może któraś z Was pamięta jak opisywałam niechęć Melanii do jedzenia marchwi...?
Dziecko miało wyczucie 😒

A Wy już kaszki, super.
Mam już zapas kaszek holle i czary mary.
Którą polecacie na początek?
Tzn. nie firmę tylko rodzaj ziarna.
Kurde, jak teraz o tym napisałaś to mi się lampka zaświeciła...
Odkąd zaczęliśmy rozszerzać dietę to małej pojawiła się Wysypka na brzuchu i plecach. Myślałam, że to jest nadal przez to samo co miała pod broda i na dekolcie oraz suche czerwone placki na rękach i i udach. Ale właśnie jak zaczęliśmy wprowadzać słoiczki to ta Wysypka się pojawiła i nadal ciągle jest raz znika a raz się pojawia... I może to faktycznie przez tą marchewkę 😱🤷‍♀️ A mała też na początku marchewki nie chciała jeść. Teraz wcina już. Tylko, że w słoiczka h marchewka jest gotowa i blendowana. No ale może też przez uczulać no nie? 🤷‍♀️ Kurcze, muszę teraz przystopować z marchewka i zobaczyć czy się będzie Wysypka pojawiać ...
 
Patii, ja też apetyt jak smok. Wyraźnie czuję, że to od karmienia. Mała śśie i mnie śśie. Dużo jem 😐
+5kg jak karmię

Ale spoko, to nie problem.
No apetyt na pewno jest przez kp, dziecko z nas ściąga więc i my potrzebujemy jeść więcej 🙂 szkoda, bo myślałam, że utrzymam ta wagę i będę powoli spadała w dół a tu wróciłam prawie do wagi sprzed ciąży 😭 tyle czasu nie umiałam schudnąć... A tu wystarczyło zajść w ciążę i 10 kg mniej 😅
 
eee to ty już laska jesteś 😂 ja to niestety kartofel 🤦🏻‍♀️ale już ubrania XL zmieniłam na L przedemna M bo całe garderoba ubrań szkoda wyrzucać 😜😎
Hehe ale ja nie napisałam ile ważyłam przed tym wszystkim..to że szybko zrzuciłam po porodzie nie oznacza że przed było dobrze🤣uwierz mi że bliżej mi do dyni🤣
🤣🤣

No apetyt na pewno jest przez kp, dziecko z nas ściąga więc i my potrzebujemy jeść więcej 🙂 szkoda, bo myślałam, że utrzymam ta wagę i będę powoli spadała w dół a tu wróciłam prawie do wagi sprzed ciąży 😭 tyle czasu nie umiałam schudnąć... A tu wystarczyło zajść w ciążę i 10 kg mniej 😅
Moja na butelce a też dziwnym sposobem potrzebuję więcej jeść🤣

Poważnie nadal nic nie chce zjeść? 😞 A może teraz to przez te choróbsko nie ma apetytu? Cycka też tak słabo czy ma apetyt?
Ale Mery2094 pisała tutaj chyba tylko o kaszce , że tyle zjadła a mleczko normalnie wsuwała:)
 
Gdybym to wcześniej wiedziała. Całą noc się drapała 😔 teraz już blędną te plamy.
Wczoraj i dziś tylko moje mleko było.
Wróciłam, jak kiedyś Vaness do punktu wyjścia, zaczynamy wprowadzanie wszystkich warzyw od początku.
A może któraś z Was pamięta jak opisywałam niechęć Melanii do jedzenia marchwi...?
Dziecko miało wyczucie 😒

A Wy już kaszki, super.
Mam już zapas kaszek holle i czary mary.
Którą polecacie na początek?
Tzn. nie firmę tylko rodzaj ziarna.
Ja z kaszkami nie pomogę bo dopiero będę zaczynać:)Więc podpinam się pod pytanie:)Chociaż już kiedyś o to pytałam:)
 
Hehe ale ja nie napisałam ile ważyłam przed tym wszystkim..to że szybko zrzuciłam po porodzie nie oznacza że przed było dobrze🤣uwierz mi że bliżej mi do dyni🤣
🤣🤣


Moja na butelce a też dziwnym sposobem potrzebuję więcej jeść🤣


Ale Mery2094 pisała tutaj chyba tylko o kaszce , że tyle zjadła a mleczko normalnie wsuwała:)
Jaki masz fajny dystans do siebie.
Jasteś laską i już!
Skoro Vaness tak twierdzi.
Zresztą Iga taka kruszynka, po kimś ma te geny przecież 😉
 
reklama
Jejku super 😀 to może otwórz sklep z słoiczkami dla niemowląt, a na pewno będziesz miała popyt 😂
Powiedz mi, jak długo można trzymac taki sloiczek od zrobienia go? .

Poważnie nadal nic nie chce zjeść? 😞 A może teraz to przez te choróbsko nie ma apetytu? Cycka też tak słabo czy ma apetyt?

Chyba tak, bo ja bardzo często nie rozumiem co @Vaness pisze i często muszę się domyślać albo sama układać sobie zdania 😂 bo często pisze w ciągu bez przecinków i kropek i trzeba się domyślić 😂

Dokładnie, najważniejsze, że to ciało dało Ci cud, na który tak długo czekaliście 😊 Ja jestem mojemu organizmowi wdzięczna, że rozwijał w sobie moją kochaną córeczkę, która jest moim oczkiem w głowie i bez niej mój świat by nie istniał, dosłownie ❤️

U mnie w ciąży najpierw - 6 kg, potem +7/8kg, po porodzie 12 kg mniej niz przed porodem a 10 kg mniej niż przed ciążą 😍 Za to przy KP taki apetyty, że 8 kg do przodu poszło 😭 Jeszcze jak przytyje 2 kg to będzie waga jak przed ciąża 😭
O tak mogłabym się tym zająć😅, mam nadzieję że przetrzymają mi zimę tak jak normalne kompoty owocowe😉
 
Do góry