reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Mamusie, u mnie też marcowe maleństwo.
Obecnie 4tc+4. Wczoraj był maleńka plamka na USG. 0,17 cm.
Pani doktor kazała narazie nic nie mówić o ciąży ale w pracy muszę powiedzieć i rodzicom.
A wy kiedy mówicie o ciąży?
 
reklama
Spokojnie nie będzie. Zanim zaczęłam starania miałam tsh 2.54 i dla endokrynologa było ciut za wysoki mimo właśnie normy 2.5. Dostałam euthyrox 25. Potem jak się udało byłam na kolejnej wizycie i robiłam badania i było 2.15. Dawka została zwiększona na euthyrox 50, bo endokrynolog powiedziała że teraz jest duże zapotrzebowanie dziecka na hormony tarczycy i czerpie dziecko z zapasu naszego.dzis jestem po kolejnej wizycie wynik tsh mam już na poziomie 1.3 i kolejna modyfikacje przyjmowania euthyroxu.
To są dobre wiadomości 🙂 ja tez właśnie nie miałam problemu... przed ciąża moje tsh wynosiło 1.2 i trochę byłam w szoku jak zobaczyłam ten wynik 🤨 dobrze ze mam was bo bym chyba oszalała 😘😘
[/QUOTE]

Dziewczyny jak z tym TSH? Ja mam 0.66 o ginekolog nie miał żadnych zastrzeżeń powiedział że wyniki książkowe... Już zgłupiałam 🤔🤔🤔
 
Mamusie, u mnie też marcowe maleństwo.
Obecnie 4tc+4. Wczoraj był maleńka plamka na USG. 0,17 cm.
Pani doktor kazała narazie nic nie mówić o ciąży ale w pracy muszę powiedzieć i rodzicom.
A wy kiedy mówicie o ciąży?
Ja mówiłam mamie, bo jest bardzo zaangażowana i będzie ze mną rodzić :) w pracy sie wstrzymam, dopiero wróciłam z l4 i poczekam, aż miną te pierwsze najgorsze tygodnie
 
Mamusie, u mnie też marcowe maleństwo.
Obecnie 4tc+4. Wczoraj był maleńka plamka na USG. 0,17 cm.
Pani doktor kazała narazie nic nie mówić o ciąży ale w pracy muszę powiedzieć i rodzicom.
A wy kiedy mówicie o ciąży?
Gratulacje ! Ja już powiedziałam rodzicom i tesciom jak beta hcg było pozytywne i dwum bliskim kolezankom. Reszta dowie sie jak brzuch bedzie widoczny choc jeszcze mi nie spadl po drugiej ciazy i już jest zaokraglony. W pracy nie muszę mówić bo jestem na urlopie macierzyńskim :-)
 
Ja mówiłam mamie, bo jest bardzo zaangażowana i będzie ze mną rodzić :) w pracy sie wstrzymam, dopiero wróciłam z l4 i poczekam, aż miną te pierwsze najgorsze tygodnie
Ja niestety muszę powiedzieć już w pracy bo pracuje w pewnej sieciowce na B, a tam nie pozwalają pracować kobietom w ciąży. Obecnie jestem na L4 do jutro więc zajade i powiem jaka sytuacja
 
Ja niestety muszę powiedzieć już w pracy bo pracuje w pewnej sieciowce na B, a tam nie pozwalają pracować kobietom w ciąży. Obecnie jestem na L4 do jutro więc zajade i powiem jaka sytuacja

Ja pracuje w kantorze wymiany walut, więc praca lekka, siedząca. Są co prawda nocki i zmiany po 12 godzin, ale przyzwyczajona jestem i w dzień odsypiam. L4 planuje wziąć, jak już minie te delikatne 12 tygodni.
 
reklama
Do góry