dzwoneczek8811
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 20 Lipiec 2020
- Postów
- 448
poniżej 2 mój lekarz powiedział, ze u ciężarnej powinien byc.. ja mam 2,72 i wlasnie czekam na info czy robic ponownie badanie, czy do endo sie zapisywaćTsh wynik 1.62 jest okej ??
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<
poniżej 2 mój lekarz powiedział, ze u ciężarnej powinien byc.. ja mam 2,72 i wlasnie czekam na info czy robic ponownie badanie, czy do endo sie zapisywaćTsh wynik 1.62 jest okej ??
a ile masz tsh?
A gdzie zdjęcie??Ja się pochwałę moim zdj z usgco widzicie? ❤
ja sie dowiedziałam, ze mam dwurożna maciceWitam w 6 tyg ciazy licząc od ostatniego okresudzis mialam pierwsza wizyte u ginekologa, widać juz pęcherzyk ciążowy. To moja pierwsza ciaza, mam 32 lata
niestety mam dwurozna macice, pęcherzyk zagniezdzil sie w jej lewej części. Dostałam dopochwowo progesteron, mamy nadzieje, ze macica się troszkę rozluzni... narazie dolegliwości jako takich brak. Troszkę pobolewa mnie brzuch (rozciąga się macica) i odezwal sie uraz kosci ogonowej sprzed 20 lat. Czy któraś z Was również zmaga się z dwuroznoscia macicy?
Piekna fasolka
Mogę zapytać co Twoj ginekolog stwierdził w związku z tym?ja sie dowiedziałam, ze mam dwurożna macice