reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jak mawia klasyk - nosz ku%$@ jego mać.
Tomkowi to żadne górne jedynki nie wychodzą, tylko ma COŚ. To COŚ wywołało gorączkę w okolicach 38,5°C, zapalenie spojówek, wodnisty katar i zaczerwienione gardło. Gardło czerwone więc boli, a jak bardzo boli to tylko Tomek wie. Chociaż biorąc pod uwagę, że ma niecałe 9 miesięcy i pasjami wyjada paprochy spod dywanu to co on tam może wiedzieć...tak czy srak wszystkie dotychczas zaobserwowane objawy ząbkowania są wywołane bólem gardła 😑
Wracając do tego COŚ, są trzy warianty: trzydniówka, covid i wirus, który aktualnie jest w top3 zachorowalności, czyli adeno-blabla wywołujący zapalenie spojówek, gorączke i luźne kupy.
Niestety pediatra nie zgodziła się, żebym wybrała sobie sama coś z tych trzech opcji, a bardzo chciałam zaklepać trzydniówke, bo nie lubię podążać za modą i wolę zwykle, proste opcje 😑 że niby to tak nie działa, że trzeba poobserwować...
Więc siedzę i obserwuję. Póki co zaobserwowałam, że tracę nadzieję na tę trzydniówke, ale ja to zawsze pesymistka jestem.
Skąd by młody miał otrzymać Covid? Pewnie jakiś wirus.
 
reklama
Odblokowaliśmy u Anastazji nowe słowo: nie. I wszędzie chodzi i : nie, nie, nie 😃
Przypadkiem wczoraj pomogłam drugiej jedynce górnej się przebić, sprawdzając palcem po naciśnięciu na dziąsło ząbek się przebił. I nocka dziś z jedną pobudką 😃 chociaż niech teraz przez kilka dni będzie spokój z ząbkami.
 
Ostatnia edycja:
Skąd by młody miał otrzymać Covid? Pewnie jakiś wirus.
Czort jeden wie, może mogłam przynieść na ubraniu, a może przyleciało powietrzem, tak jak inne wirusy przylatują i też się człowiek głowi skąd takie RSV złapał, czy inną grype. Może covid siedział sobie na drzewie na patyku, który zawsze urywam małemu na spacerze, żeby sobie ciumkał zamiast rękawiczki 😅
 
To było jeszcze w trakcie malowania 😆oczywiście balony z malowane z szablonu😁Zobacz załącznik 1344764
Świetne! 😁 też malowaliśmy z mężem góry, ale zamiast pokoju dla dziecka jest zrobiony kącik w sypialni gdzie jest ustawione łóżeczko, a zamiast malowanych na ścianie baloników mam filcowe zawieszone pod lampą, Tomek uwielbia leniuchować leżąc i je oglądając 😁 szyłam jak jeszcze byłam w ciąży, gdybym wiedziała, że tak bardzo mu się spodobają uszyłabym więcej 😁

Widzę, że mamy podobne gusta 😁
 

Załączniki

  • Resized_IMG-20210707-WA0014_8627118363058_compress44.jpg
    Resized_IMG-20210707-WA0014_8627118363058_compress44.jpg
    150,3 KB · Wyświetleń: 50
  • 20210220_140918_compress10.jpg
    20210220_140918_compress10.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 54
  • 20210108_095432_compress89.jpg
    20210108_095432_compress89.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 50
Świetne! 😁 też malowaliśmy z mężem góry, ale zamiast pokoju dla dziecka jest zrobiony kącik w sypialni gdzie jest ustawione łóżeczko, a zamiast malowanych na ścianie baloników mam filcowe zawieszone pod lampą, Tomek uwielbia leniuchować leżąc i je oglądając 😁 szyłam jak jeszcze byłam w ciąży, gdybym wiedziała, że tak bardzo mu się spodobają uszyłabym więcej 😁

Widzę, że mamy podobne gusta 😁
jaki piękny kolor 😍 extra 👍
 
Czort jeden wie, może mogłam przynieść na ubraniu, a może przyleciało powietrzem, tak jak inne wirusy przylatują i też się człowiek głowi skąd takie RSV złapał, czy inną grype. Może covid siedział sobie na drzewie na patyku, który zawsze urywam małemu na spacerze, żeby sobie ciumkał zamiast rękawiczki 😅

To niech ten wirus daleko odleci 😃 najlepiej niech sobie idzie daleko 😃
 
reklama
Do góry