reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Świetne! 😁 też malowaliśmy z mężem góry, ale zamiast pokoju dla dziecka jest zrobiony kącik w sypialni gdzie jest ustawione łóżeczko, a zamiast malowanych na ścianie baloników mam filcowe zawieszone pod lampą, Tomek uwielbia leniuchować leżąc i je oglądając 😁 szyłam jak jeszcze byłam w ciąży, gdybym wiedziała, że tak bardzo mu się spodobają uszyłabym więcej 😁

Widzę, że mamy podobne gusta 😁
Jak ładnie, mogę pozazdrościć jedynie tak pięknych wnętrz ❤
 
reklama
Świetne! 😁 też malowaliśmy z mężem góry, ale zamiast pokoju dla dziecka jest zrobiony kącik w sypialni gdzie jest ustawione łóżeczko, a zamiast malowanych na ścianie baloników mam filcowe zawieszone pod lampą, Tomek uwielbia leniuchować leżąc i je oglądając 😁 szyłam jak jeszcze byłam w ciąży, gdybym wiedziała, że tak bardzo mu się spodobają uszyłabym więcej 😁

Widzę, że mamy podobne gusta 😁
Super są te filcowe baloniki🤩ja nie jestem utalentowana pod tym kątem ale mega mi się to podoba😁ja z takich "samoróbek" to mam makramowe kwietniki ale teraz czasu brak na takie zabawy 😀
 
Jak mawia klasyk - nosz ku%$@ jego mać.
Tomkowi to żadne górne jedynki nie wychodzą, tylko ma COŚ. To COŚ wywołało gorączkę w okolicach 38,5°C, zapalenie spojówek, wodnisty katar i zaczerwienione gardło. Gardło czerwone więc boli, a jak bardzo boli to tylko Tomek wie. Chociaż biorąc pod uwagę, że ma niecałe 9 miesięcy i pasjami wyjada paprochy spod dywanu to co on tam może wiedzieć...tak czy srak wszystkie dotychczas zaobserwowane objawy ząbkowania są wywołane bólem gardła 😑
Wracając do tego COŚ, są trzy warianty: trzydniówka, covid i wirus, który aktualnie jest w top3 zachorowalności, czyli adeno-blabla wywołujący zapalenie spojówek, gorączke i luźne kupy.
Niestety pediatra nie zgodziła się, żebym wybrała sobie sama coś z tych trzech opcji, a bardzo chciałam zaklepać trzydniówke, bo nie lubię podążać za modą i wolę zwykle, proste opcje 😑 że niby to tak nie działa, że trzeba poobserwować...
Więc siedzę i obserwuję. Póki co zaobserwowałam, że tracę nadzieję na tę trzydniówke, ale ja to zawsze pesymistka jestem.
O jejku współczuję...zdrówka życzę aby szybko Tomkowi przeszło🤗

Ale jedno na co muszę zwrócić uwagę to ten opis...no po prostu mistrzostwo😍...uwielbiam cię czytać Stara...powinnaś pisać jakieś książki czy coś...pierwsza bym kupiła bo niby opis choroby a ja go "wciągnęłam" z uśmiechem na ustach....wiem wiem nie powinnam ale no cóż zrobić jak trafiasz w moje gusta literackie🤣
Albo wiem...powinnaś pisać instrukcję lekarstw dla nieuleczalnie chorych...czytali by z uśmiechem na twarzy...dawałabyś im "iskierkę nadziei"😁
To było jeszcze w trakcie malowania 😆oczywiście balony z malowane z szablonu😁Zobacz załącznik 1344764
No no no efekt wow....💪
Super Wam to wyszło...podziwiam bo u mnie dwie lewe ręce

☺️
Świetne! 😁 też malowaliśmy z mężem góry, ale zamiast pokoju dla dziecka jest zrobiony kącik w sypialni gdzie jest ustawione łóżeczko, a zamiast malowanych na ścianie baloników mam filcowe zawieszone pod lampą, Tomek uwielbia leniuchować leżąc i je oglądając 😁 szyłam jak jeszcze byłam w ciąży, gdybym wiedziała, że tak bardzo mu się spodobają uszyłabym więcej 😁

Widzę, że mamy podobne gusta 😁
No nie...następna....dość , że pięknie pisze to jeszcze maluje i szyje...nie za dużo dobrego???🤣
Kurde gdzie ja byłam jak rozdawali talenty?🤔
Super super super....a te baloniki no po prostu mistrzostwo🥰
ale extra u nas też góry i chmury ale wyklejane 😂 masakrycznie dużo pracy bo każda pierdółka oddzielnieZobacz załącznik 1344824
To , że takie cudne łóżeczko macie to wiedziałam...ale chwal mi się tutaj prędziutko skąd takie otulacze na barierkę i szczebelki???😁
 
Dziewczyny macie pomysły jakie potrawy podać dla naszych maluchów podczas wigilii? Zastanawiam się czy w ogóle coś można czy zrobić coś specjalnie dla niej
Zrobię sałatkę warzywną bez przypraw i bez majonezu, albo zrobię domowy i wymieszam z jogurtem, plus barszczyk odleję przed doprawieniem i zrobię ruskie bez soli, tylko doprawione odrobiną pieprzu ziołowego.
@karoo-kp macie już jakieś ząbki??? U nas nadal puchy
A co Ty! Właśnie się zastanawiałam jak u Was! 🤣🤣
 
Dziewczyny macie pomysły jakie potrawy podać dla naszych maluchów podczas wigilii? Zastanawiam się czy w ogóle coś można czy zrobić coś specjalnie dla niej
Nie mam nic specjalnego w planach bo aż się boję reakcji parę dni po...:)
Za rok owszem...w tym odpuszczam...
@czajo , @Niedługo mama
A próbowałyście tych maści robionych na bazie wody destylowanej i euceryny oraz maści robionej ze stredydem? Spróbujcie chociażby temu, żeby się nie drapały dzieciaki. Nela wcześniej przed smarowaniem maściami też drapała się ciągle po dekolcie, bo ją to swędziało, ale teraz jak się smarujemy to pomimo, że ma tą wysypkę to się nie drapie, bo ciało nawilżone. Może u Was przynajmniej złagodzi ten świąd. U nas strikte azs, bo mamy dni gdzie wysypka i czerwone suche plamy są a potem jest remisja i wszystko schodzi. A potem znów się pojawia po kilku dniach... No ale czekam do roku, może zniknie.
Mam jedną maść na bazie wody destylowanej i też się super u nas sprawdza.....na szczęście tak jak pisałam u nas chwilowo problemu z głową nie mamy....odpukuje:)
No ja też czekam na magiczną barierę "12 miesięcy"....tylko , żebym się nie przejechała....:oops:
No właśnie muszę poczytać co z tymi testami po 1 r.ż......🤔
 
reklama
Zrobię sałatkę warzywną bez przypraw i bez majonezu, albo zrobię domowy i wymieszam z jogurtem, plus barszczyk odleję przed doprawieniem i zrobię ruskie bez soli, tylko doprawione odrobiną pieprzu ziołowego.

A co Ty! Właśnie się zastanawiałam jak u Was! 🤣🤣
A my zatrzymaliśmy się na dwóch zębach i cisza.. 😁Także możecie nas jeszcze wyprzedzić z 🦷bo nie zanosi się narazie na więcej 😆
 
Do góry