reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Moja to jest taki żywioł , że głowa mała...wszyscy mi mówią że jej nogi chodzą non stop...przekręca się z prawej do lewej z prędkością światła...pełza tak szybko że czasami ciężko ją dogonić ale jeśli chodzi o raczkowanie to idzie jej średnio....buja się pół dnia w pozycji czworaczej zrobi dwa kroki i od razu na brzuch i do pełzania...:oops:
Dobrze, że zdecydowaliście się na fizjo i jak widać już efekty to super, nic tylko ćwiczyć ćwiczyć :)
Jeszcze się nabiegamy za tymi dzidziami naszymi:)
I może wtedy dupka mi zmaleje:)


Hehe najlepsze , że ja wiem że sama muszę:)Kiedyś jak się pilnowałam to 20 kg straciłam...:)
Zanim ona zacznie rozumieć co to znaczy "tęga" to ja już będę laska🤣
Dobrze , że mi powiedziałaś w jakim to wierszyku....Iga go nie pozna:)
Hahaha, ale się uśmiałam, jesteście udane 😂
 
Mam to samo! Pomimo że biegałam przez 3 miesiące 3x w tygodniu po prawie godzinę i schudłam 16kg, to nadal oscyluje wokół 90kg wagi. Kawał ze mnie baby, choć i tak nie jest tragicznie jak na tą wagę, bo mam sporo mięśni. Na wiosnę znów będę latać, bo chciałabym dobić do 80kg.
To po mnie mojej wagi kompletnie nie widać. Jakbym komuś powiedziała ile ważę to by mi nikt nie uwierzył, bo jestem grubej kości. Ale jednej sporo nadmiernych kg mam. Ja na swój wzrost, żebym wagę miała w normie musiałabym ważyć 75 kg, a jak tyle bym ważyła to bym wyglądała jak szczypiorek, serio 😝 I oczywiście marzy mi się taka waga, ale muszę schudnąć 20 kg, żeby ją osiągnąć 😜
 
To po mnie mojej wagi kompletnie nie widać. Jakbym komuś powiedziała ile ważę to by mi nikt nie uwierzył, bo jestem grubej kości. Ale jednej sporo nadmiernych kg mam. Ja na swój wzrost, żebym wagę miała w normie musiałabym ważyć 75 kg, a jak tyle bym ważyła to bym wyglądała jak szczypiorek, serio 😝 I oczywiście marzy mi się taka waga, ale muszę schudnąć 20 kg, żeby ją osiągnąć 😜
Czyli jak wynika z prostego dodawania, ważysz 95 kg???
W życiu nie jest to prawdą 😂😂😂
 
Mary, musimy się spotkać.
...ale nas zalało,, mieszkam chwilowo na "placu budowy".
Jest więc "tak sobie" ładnie.
Dawaj znać kiedy przyjeżdzacie.
W piątek mamy do chirurga na 12.40 ale to wątpię że się wyrobimy, z racji że u niego zawsze jest poślizg o godzinę. Później 24-ego mamy na 10 fizjo, więc lepiej będzie jak po fizjo podjedziemy 😊
 
Aaa i mi też wszyscy dają mniejszą wagę... z resztą sama jak pewnego dnia stanęłam na wadze to się zdziwiłam...myślałam , że się zepsuła🤣
Ale serio @Patii26 ja po Twoich zdjęciach też bym w życiu nie powiedziała ile ważysz....:)
Bo waga to tylko liczba i tak naprawdę nie ma co się nią sugerować. Ja osobiście wolałam siebie sprzed ciąży mimo że ważyłam więcej. Ale wtedy trochę ćwiczyłam, biegałam więc to też ma duży wpływ na wygląd. Przy moim wzroście niestety jest dość cienka granica pomiędzy szczupłą a pyzą😂nieraz 3 kg potrafią dużo zmienić. Najważniejsze żeby się dobrze czuć ze sobą. Po wyglądzie naszych dzieciaczków też czasem ciężko określić ile ważą.
 
reklama
Hehe myślałam , że Pati jakąś większą łamigłówkę da nam do rozszyfrowania aby się dowiedzieć ile waży a ona tak prosto to przekazała ale patrząc , że dziewczyna miała dużo do nadrobienia i zeszło jej prawie do 1 to wybaczamy🤣
Aaa i witam w team 90 kg @Patii26...jesteśmy już 3 bo jeszcze @Fabryczna czyli przyszła teściowa Nelki:)Bo reszta z tego co mi wiadomo to szczypioreczki:)
Dziewczyny przynajmniej na ślubie Nelki i Tomka nie będziecie na siebie krzywo patrzeć , że ta za chuda a ta za gruba:)Bo jesteśmy w sam raz😉
Dziewczyno, ja do ślubu córki zamierzam być szczypiorkiem 😂 jak w ciąży w ciągu 3 pierwszych miesięcy zdołałam schudnąć 6 kg przez to, że mało jadłam i nie jadłam słodyczy ( bo nie miałam kompletnie ochoty) to wiem, że jak się zmobilizuje to dam radę te 15-20 kg schudnąć 😁 na mój wzrost 173 cm, to jak schudnę 20 kg to mi starczy jak na początek, będę laska 😀
Aaa i mi też wszyscy dają mniejszą wagę... z resztą sama jak pewnego dnia stanęłam na wadze to się zdziwiłam...myślałam , że się zepsuła🤣
Ale serio @Patii26 ja po Twoich zdjęciach też bym w życiu nie powiedziała ile ważysz....:)
Dzięki, ważne, że nie widać tak tych kg, bo jednak kg nie są ważne, a wygląd ciała no i zdrowie. Waga wadze nie równa, bo jedna osoba ważącą 80 kg będzie miała dużo tłuszczu i będzie wyglądała jak pulpecik a druga z tą samą wagą będzie miała dużo mieśni albo będzie grubej kości i będzie wyglądała dużo szczuplej 😜
 
Do góry