reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

No to tak w temacie zębów...i nie żeby Cię wkurzyć @Karoo-kp🤣 patrzę co ona tak zgrzyta zgrzyta i zgrzyta a mnie już nie powiem co się dzieję🤣 a tutaj proszę wyszła nam druga dwójka dolna...8 zębów już mamy...trochę za szybko ale nic nie zrobię...przecież jej nie wyrwę🤣
U mojego są dwa zęby na dole i trzy na górze, ale górą wyglada jakby miały trzy kolejne wyjsc. Super by wygladał-dwa siekacze na dole jak u krolika i pełna szczena u góry jak sztuczna 🙈
 
reklama
Boże, kucharka roku ze mnie. Zrobiłam wczoraj małemu obiad-gulasz wołowy z warzywami. Jakieś takie to mięso dziwne było, jakby słodkie...ale na 100% świeże użyłam, więc stwierdziłam, że mam paranoje. Dzisiaj klece sos, biorę grysik błyskawiczny żeby lekko zagęścić, co zwyczajowo robię i zrobiłam rownież wczorajszemu gulaszowi. I jakoś tak zajechał mi zapach wanilii w nos...także ten...albo ja albo moja mama...no któraś z nas nawet nie ważne która zesypała do kupy dwa grysiki w jeden słoik 🤦‍♀️ zwykły i waniliowy 🤦‍♀️ werble, kurtyna.
 
No to tak w temacie zębów...i nie żeby Cię wkurzyć @Karoo-kp🤣 patrzę co ona tak zgrzyta zgrzyta i zgrzyta a mnie już nie powiem co się dzieję🤣 a tutaj proszę wyszła nam druga dwójka dolna...8 zębów już mamy...trochę za szybko ale nic nie zrobię...przecież jej nie wyrwę🤣
My od wczoraj mamy 7. Drugiej dwójki jeszcze nie widzę, pewnie kwestia kilku dni.
Jeszcze @karoo-kp będzie tęsknić za tym jak nie było ząbkowania 😃
 
Jeszcze muszę oddzwonić do szwagierki i znowu usłyszę: no mój to przesypiał całe noce, no nie wiem mój to nie jadł w nocy, zawsze zasypiał o 19, a zęby no po prostu wyszły😨. A co on ma takie krótkie drzemki? Mój to po 3 godziny spał. O płacze, a co się stało, mój to prawie nie płakał🙈. Oddajesz do żłobka? No ja bym w życiu nie oddała. (Siedzi już 4 rok z dzieckiem). KPI? Każdy może karmić, wystarczy chcieć. Mój na spacerach zawsze smacznie spał i samochodzie też.
I po takiej rozmowie mam ochotę ją udusić.
 
No, kalendarze zrobiłam więc powracam bo ostatnio każdą wolną chwilę poświęcałam im:)
Dziewczyny powiedzcie mi czy Wasze maluchy zgrzytają zębami?
Bo moja ma takie okresy...raz zgrzyta jak najęta a mnie ciarki w kółko przechodzą a później nastaje cisza i potrafi ze dwa tyg nic nie zgrzytnąć:oops:
I nie wiem od czego to zależy a nie mogę znaleźć żadnego powodu...
Nela też czasami zgrzyta, ale bardzo rzadko, tylko kilka razy tak robiła. Też tego nie lubię 🙈 Ale nie szukam tutaj powodów, po prostu poznają swoje zęby, zaczaiły, że tak umieją i po prostu robią to 😅
 
No to tak w temacie zębów...i nie żeby Cię wkurzyć @Karoo-kp🤣 patrzę co ona tak zgrzyta zgrzyta i zgrzyta a mnie już nie powiem co się dzieję🤣 a tutaj proszę wyszła nam druga dwójka dolna...8 zębów już mamy...trochę za szybko ale nic nie zrobię...przecież jej nie wyrwę🤣
E tam, czemu za szybko? Nela ma już 6 ząbków ( 2 dolne jedynki, 2 górne jedynki i takie jeszcze małe kiełki górne dwójki).
 
Ostatnia edycja:
Jeszcze muszę oddzwonić do szwagierki i znowu usłyszę: no mój to przesypiał całe noce, no nie wiem mój to nie jadł w nocy, zawsze zasypiał o 19, a zęby no po prostu wyszły😨. A co on ma takie krótkie drzemki? Mój to po 3 godziny spał. O płacze, a co się stało, mój to prawie nie płakał🙈. Oddajesz do żłobka? No ja bym w życiu nie oddała. (Siedzi już 4 rok z dzieckiem). KPI? Każdy może karmić, wystarczy chcieć. Mój na spacerach zawsze smacznie spał i samochodzie też.
I po takiej rozmowie mam ochotę ją udusić.
Powiedz jej jedno- nie zesraj się 😂
 
reklama
No, kalendarze zrobiłam więc powracam bo ostatnio każdą wolną chwilę poświęcałam im:)
Dziewczyny powiedzcie mi czy Wasze maluchy zgrzytają zębami?
Bo moja ma takie okresy...raz zgrzyta jak najęta a mnie ciarki w kółko przechodzą a później nastaje cisza i potrafi ze dwa tyg nic nie zgrzytnąć:oops:
I nie wiem od czego to zależy a nie mogę znaleźć żadnego powodu...
Mój jak mu wyszły górne jedynki to zgrzytał jak najęty...myślałam że oszaleje.. Ale teraz już się przyzwyczaił do nowych zębów i przestał to robić 😁
 
Do góry