reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

No i mam sprzątanie..tak parsknęłam mając obiad w buzi , że muszę teraz z buraków wycierać🤣
A co będziesz sprzątać 😂 daj sobie luz. Ja dziś mam takiego leniwca że najpierw wypije kawę i posiedzę jak młoda pójdzie na drzemkę, a w ostateczności pójdę posprzątać. Syf nie zając, pójdę do kuchni i tak nadal tam będzie, a kawa wystygnie 😂
 
reklama
No mój ma dwa a marudzi jakby wszystkie wychodziły. Ratunku!!!! Nie wiem juz co robić, najlepiej uciec, ale dokąd?😂
Neli 4 zęby naraz wychodziły przez półtorej miesiąca, po tym czasie dopiero się przebiły. I była też bardzo marudna, noce płaczliwe itp. Także może idą a nie widać 😁 ja wiedziałam, bo miała od początku dziąsła rozpulchnione i zaczerwienione.
 
Jeszcze muszę oddzwonić do szwagierki i znowu usłyszę: no mój to przesypiał całe noce, no nie wiem mój to nie jadł w nocy, zawsze zasypiał o 19, a zęby no po prostu wyszły😨. A co on ma takie krótkie drzemki? Mój to po 3 godziny spał. O płacze, a co się stało, mój to prawie nie płakał🙈. Oddajesz do żłobka? No ja bym w życiu nie oddała. (Siedzi już 4 rok z dzieckiem). KPI? Każdy może karmić, wystarczy chcieć. Mój na spacerach zawsze smacznie spał i samochodzie też.
I po takiej rozmowie mam ochotę ją udusić.
Ło matko 🤯do takiej szwagierki to bym w ogóle nie dzwoniła 🤭
 
A co będziesz sprzątać 😂 daj sobie luz. Ja dziś mam takiego leniwca że najpierw wypije kawę i posiedzę jak młoda pójdzie na drzemkę, a w ostateczności pójdę posprzątać. Syf nie zając, pójdę do kuchni i tak nadal tam będzie, a kawa wystygnie 😂
A ja właśnie jestem zdania, że syf jest jak zając. Jak sie dziada nie złapie i nie zlikwiduje, to mnoży się w tempie logarytmicznym 😂
 
reklama
Do góry