reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Moje słodkie lenistwo mnie przygniotło. No wszystkie znaki na niebie i ziemi mi mówią- nie sprzątaj 😂

A miało być tak :
 

Załączniki

  • 20220118_160708.jpg
    20220118_160708.jpg
    216 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Hehe u znajomej miesiąc starsza i też zębów nie ma ale podobno tam starszy u nich też na roczek miał pierwszego więc nie pozostaje nic innego chyba jak czekać🤣

A co masz za dużo spokoju , że marzysz aby zaczęło się coś dziać?🤣
Za dużo czego?
Moją czterolatkę zaraz obwieszę na jakiejś gałęzi 🥴🥴🥴

Oł. Oby jednak się te ząbki posypały czym prędzej, byś nie musiała dentysty odwiedzać.
Jak coś mogę przyjść, rozpalić ognisko i zatańczyć 😂 może się uda.
Ale że na golasa? 🙈🙈

Dołączę do tych tańców chętnie i jeszcze ognisko 😄
Aj przydałoby się zrobić coś szalonego.
To co, sabat robimy? 🤣🤣

My od wczoraj mamy 7. Drugiej dwójki jeszcze nie widzę, pewnie kwestia kilku dni.
Jeszcze @karoo-kp będzie tęsknić za tym jak nie było ząbkowania 😃
Ale ja mam pełen pakiet ząbkowania, tylko te cholerne zęby nie przebijają się 🙈🙈🤣🤣

Jeszcze muszę oddzwonić do szwagierki i znowu usłyszę: no mój to przesypiał całe noce, no nie wiem mój to nie jadł w nocy, zawsze zasypiał o 19, a zęby no po prostu wyszły😨. A co on ma takie krótkie drzemki? Mój to po 3 godziny spał. O płacze, a co się stało, mój to prawie nie płakał🙈. Oddajesz do żłobka? No ja bym w życiu nie oddała. (Siedzi już 4 rok z dzieckiem). KPI? Każdy może karmić, wystarczy chcieć. Mój na spacerach zawsze smacznie spał i samochodzie też.
I po takiej rozmowie mam ochotę ją udusić.
Powiedziałabym chyba, że moje dziecko już doktorat pisze i nie ma czasu na sen 🥴 co za babiszon...

Albo jak Vanss radziła:
Zapytać:
- Byłaś na basenie ?
🤣🤣🤣
Ooo, zapomniałam o tym, a to piękne jest 🤣🤣
Choć nie zesraj się też zajebiste 🙈
 
Za dużo czego?
Moją czterolatkę zaraz obwieszę na jakiejś gałęzi 🥴🥴🥴


Ale że na golasa? 🙈🙈


To co, sabat robimy? 🤣🤣


Ale ja mam pełen pakiet ząbkowania, tylko te cholerne zęby nie przebijają się 🙈🙈🤣🤣


Powiedziałabym chyba, że moje dziecko już doktorat pisze i nie ma czasu na sen 🥴 co za babiszon...


Ooo, zapomniałam o tym, a to piękne jest 🤣🤣
Choć nie zesraj się też zajebiste 🙈
Jak ja na golasa wyskoczę to mnie okoliczne ptaki zadziobią jak zobaczą ten obwisły cyc 😂
 
Że ja też tego nigdy wcześniej nie słyszałam...może gdybym powtarzała w kółko to to w końcu zacząłby się robić ten porządek tak jak bałagan sam z siebie🤣


Dobrze , że nie widzicie jakie moja córcia w tym momencie robi porządki w spiżarce...właśnie wypieprzyła cały worek przygotowanych papierów i kartek do wyrzucenia....:oops:
Słyszę tylko dźwięki zachwytów...widzę wylatujące kartki i pudełka na podłogę w kuchni a ja sibie tutaj spokojnie do Was piszę🤣

Hehe ten filmik to trochę taka ja...jak tylko zaśnie to szybko na górę posprzątać to co rano porozrzucała...później na dól pozmywać wszystko..poukładać zabawki na nowo jak wstanie itp..no jedynie nie odkurzam na dole bo by się obudziła:)

Też tak robię, ale jak jest drzemka 20min to zdążę jedynie iść i ogarnąć kuchnie 😂
Nawet mój mąż jak dziś składałam pranie i córka się po chwili obudziła to do mnie "ale ona przy Tobie krótko śpi", nie no nie śpi, bo dba o to by ciśnienie mamy było zawsze wysokie 😂 (Tak, mąż twierdzi że dziecko przy mnie jest istnym szogunem).
 
Hej po długiej przerwie :)
Trochę mnie tu nie było, ale Lili daje czadu, żywioł totalny :D
No i niestety nocki są tragiczne... Potrafi się z 8 razy obudzić, wstaje wyspana 5 lub 7 , o drzemkach w ciągu dnia zapomina.. jestem zombie :(. Z nowych umj to doskonali raczkowanie, wstaje i próbuje się puszczać, albo robić parę kroków w bok. Słownik też nam się poszerzył xd. Spóźnione życzenia, szczęśliwego i przede wszystkim zdrowego roku dla was wszystkich:*
Wstawiam na chwilkę koleżankę
:)
 

Załączniki

  • IMG_20220117_111053.jpg
    IMG_20220117_111053.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 61
No, kalendarze zrobiłam więc powracam bo ostatnio każdą wolną chwilę poświęcałam im:)
Dziewczyny powiedzcie mi czy Wasze maluchy zgrzytają zębami?
Bo moja ma takie okresy...raz zgrzyta jak najęta a mnie ciarki w kółko przechodzą a później nastaje cisza i potrafi ze dwa tyg nic nie zgrzytnąć:oops:
I nie wiem od czego to zależy a nie mogę znaleźć żadnego powodu...
Jeżeli zgrzytanie jest w nocy to mogą być owsiki nawet ale pewnie po prostu mała ma taki odruch, może podoba jej się jak te ząbki zgrzytają 🤔🙂
 
Hej po długiej przerwie :)
Trochę mnie tu nie było, ale Lili daje czadu, żywioł totalny :D
No i niestety nocki są tragiczne... Potrafi się z 8 razy obudzić, wstaje wyspana 5 lub 7 , o drzemkach w ciągu dnia zapomina.. jestem zombie :(. Z nowych umj to doskonali raczkowanie, wstaje i próbuje się puszczać, albo robić parę kroków w bok. Słownik też nam się poszerzył xd. Spóźnione życzenia, szczęśliwego i przede wszystkim zdrowego roku dla was wszystkich:*
Wstawiam na chwilkę koleżankę
:)
Ale ona śliczniutka ❤ współczuję bardzo pobudek, mam nadzieje że to tylko etap i szybko u was minie. Bo nie dziwie Ci się tak paskudnego samopoczucia przy takich pobudkach. Mocno przytulam ❤
 
reklama
Do góry