reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ojjj mi też brakuje szaleństwa....ostatnio trochę codzienna rutyna mnie męczy więc przydałoby się dać trochę jazzu 😆
Mam podobnie. Rozmawiałam z mężem na ten temat i akurat bardzo mnie rozumie, czekam aż zakończę drogę mleczną i mąż będzie mógł uśpić młodą a wtedy mama pójdzie w tany 😃
 
Uuuu, co to masz za okulary? Bardzo mi się podobają 😁 też noszę, co prawda w zeszłym tygodniu kupiłam w vision express nowe ale nie wiem czy jestem zadowolona.
A to 2 lata temu zakupione u naszego lokalnego optyka - firmy Solano.
Juz kolejne mam okulary z tej firmy i kolejne się dla mnie spisują świetnie 😊
Edit : Do okularów dołączone jeszcze były nakładki przeciwsłoneczne na magnes. Zależało mi na tym, bo jeżdżę autem i nic mnie tak nie denerwuje jak słońce świeci prosto w oczy.
 
Hej po długiej przerwie :)
Trochę mnie tu nie było, ale Lili daje czadu, żywioł totalny :D
No i niestety nocki są tragiczne... Potrafi się z 8 razy obudzić, wstaje wyspana 5 lub 7 , o drzemkach w ciągu dnia zapomina.. jestem zombie :(. Z nowych umj to doskonali raczkowanie, wstaje i próbuje się puszczać, albo robić parę kroków w bok. Słownik też nam się poszerzył xd. Spóźnione życzenia, szczęśliwego i przede wszystkim zdrowego roku dla was wszystkich:*
Wstawiam na chwilkę koleżankę
:)
Dużo wytrwałości Ci życzę, będą lepsze noce! 🤗 A Lili przesłodka 🥰 I komplecik ma przepiękny 😍 Można wiedzieć gdzie kupiłaś?
 
A to 2 lata temu zakupione u naszego lokalnego optyka - firmy Solano.
Juz kolejne mam okulary z tej firmy i kolejne się dla mnie spisują świetnie 😊
Edit : Do okularów dołączone jeszcze były nakładki przeciwsłoneczne na magnes. Zależało mi na tym, bo jeżdżę autem i nic mnie tak nie denerwuje jak słońce świeci prosto w oczy.
Znam temat słońca i znam solano, chociaż nigdy mi sie okulary z tej firmy nie podobały, to Twoje są wyjątkowo zgrabne i w moim guscie 😊 Przy okazji wymiany okularów kupiłam rowniez przeciwsloneczne z wadą, bo sa w visionie za pol ceny. I mozna tam tez wykupic ubezpieczenie za 10% wartosci okularow, dzieki czemu po roku mozesz wybrac nowe okulary i zaplacic 20% ich ceny.
 
reklama
To chyba ja jedyna na drzemkach córki nie mogę nic zrobić, bo gdy tylko wyjdę z pokoju to 10-15 minut i się budzi 😂
Nie tylko Ty nic nie robisz na drzemkach swojego dziecka 😁 Ja też nic nie robię, z tą różnicą, że mój się nie budzi tylko ja po prostu jestem tak wypompowana z sił że nic mi się nie chce😂A jak już w miarę odpocznę to drzemka się kończy 🤷‍♀️
 
Do góry