reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Żebyś wiedziała 😂 Ja nie wiem jak ona to czuje, że mnie nie ma 😂 tzn wiem, jak jestem obok to czuje moje ciepło, zapach, bicie serca 😊
Ja ile razy się natnę na odwrót - odkładam w łóżeczku, wychodzę z pokoju by coś zrobić, wracam na paluszkach, a moje dziecko się w tym momencie budzi, jakby po zapachu chyba wyczuła że mama jest 😂
 
reklama
Czajo, bo Ty pisałaś, że słodyczami się przejadasz.
Ja też tak robię, mogę powiedzieć, że 80% mojej diety teraz to węglowodany.
Bo szybo , bo humor poprawia, bo lubię.
A jakbyśmy tak sobie trochę ograniczenia slodyczowego wprowadziły?
I Ty i ja nie gotujemy dzieciom frykasów , bo ich dieta uboga, mamy podobny punkt wyjściowy.
Chodź coś w tej sprawie podziałamy???
Ja lubię się motywować z kimś...

Kontynuować??
 
Pewnie...wchodzę w to jak nic:)
Motywacja najważniejsza a jak z kimś się umówię to nie ma uproś...
Bo ja lubię trufle do kawy rano i murzynki z Lidla i inne takie różne wypieki każde właściwie co tu wymieniać 😒
To może jutro podarujemy sobie taką JEDNĄ przekąskę jak zacznie nas kusić i wybierzemy sobie coś innego zdrowszego, a wieczorkiem pochwalimy się sobie co to było.
Całych słodyczy od razu nie rzucam, bo nie w tym rzecz, by się katować ( jak już katują nas dzieci) 😆
I tak co jakiś czas damy sobie tego typu zadanie, raz Ty mi raz ja Tobie.

Dodaj coś od siebie w tym temacie 🙂
 
Jasne :) to nie tajemnica 😊
La bambino :) piękne ubranka, niestety nie moja półka cenowa :/. Ale ostatnio prababcia odwiedziła Lili i jako że ona nie wie co mi się dla małej podoba, to poprosiła żebym sama jakieś ubranko jej kupiła ;). No i się skusiłam, jakościowo super i te wykończenie , polecam :)
Super, dzięki, pooglądam sobie co tam mają 😊
 
A zaintrygował mnie ten murzynek w lidlu?Taki z wiśniami czy coś innego?:)Bo ten z wiśniami pyszny...ale nie kupuję bo bym zjadła pewnie całego:)
Nie nie, takie "zimne lody" tak u nas się mówi lub murzynki, a to ciasto to też dobre, jadłam.
Ja te słodycze to nie tylko do rannej kawy, to tak cały dzień...
Nie jestem jakaś bardzo gruba , ale niezdrowość mojej diety mnie przeraziła,
Tak jak Ty niewiele jestem w stanie z Melanią u nogi ugotować :(
 
reklama
Do góry