reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Będąc dzieckiem przywaliłam w szafę z której wystawał gwozdz, i pozbyłam się na długo paznokcia z tego małego palca. Tez tak uważam, że po cholere to małe dziadostwo 😂

Ale mam nadzieję że tak się nie skończyła wasza gra wstępna 😂😂
Nie nie, nokautu dokonałam zanim jeszcze z pracy wrócił 😂 coraz bardziej boki i coraz bardziej uwazam ze mam faktycznie zlamanego. Ale co mi na pogotowiu z nim zrobia? Chyba nic ponad usztywnienie, ktore mi nie jest potrzebne bo i tak nim nie ruszam. Jak jutronie bede w stanie chodzic to wtedy pojde
 
reklama
No i koniec z tymi upojnymi nocami 😅 chyba małego palca u nogi złamałam. Studzę emocje-nie w wyrku, aż taka drapieżna nie jestem 😂 zwyczajnie jak nudziara - o framugę drzwi dzisiaj wieczorem. Po kij takie małe ciulostwo istnieje na kancie stopy i jest tak w uj unerwione...jaaaa...to nawet nie brzmi jak poważna kontuzja żeby móc marudzić 🤦‍♀️
Znam ten ból, mój mały palec u nogi już chyba był ze 100 razy złamany, zawsze wyklinam na niego 😂
 
Tego nie wiem, ale to newralgiczne miejsca, myślę, że da radę. Moja często chodzi w rajstopach, bo mamy zbyt chłodno i bez czegoś na stopach jest lodowata, i widzę, że jak ma już dobrze wyrobione mięśnie brzuszka, to świetnie sobie w nich radzi. Zresztą czy w legginsach, czy czymkolwiek innym też. A te naszywki termo to z wełenki? Ciekawa jestem. Jak tak, to daj linka 😁

PS: ja już maty praktycznie nie wyciągam, a mała zasuwa na kolanach,. I poza tym, że wszystko brudne 🙈 to nic jej się nie rwie na kolanach. Może to taka "wada" Waszego rodzaju podłóg?
No właśnie czytam, że rajstopy się tak nie prują 🤨 nienawidzę rajstopek zresztą rajstop damskich też nienawidzę 🙄.

Mój to bez niczego latał wiecznie kolana smarowałam bo suche ale tylko tyle a teraz bez mat to zgroza...
nakleję dwie łaty od wew i zew zobaczymy znalazłam takie
fajne są jeszcze takie
ale to na dżinsy
generalnie znalazłam bawełniane 100% 👍bo większość to poliester🙄
a podłoga no cóż mamy żywice ona nie do zdarcia a nogi no cóż 🤪
 
Aaa, bo żal mi, że spotkania nam przepadają, stęskniłam się za Wami 😔

Chyba spróbuję wysadzać Melanię na nocniczek tak jak Figola3, a to dlatego, że już kilka razy zostałam obsikana, gdy zmieniam jej pieluszkę trzymając ją na kolanach lub gdy siedzi na podłodze. Zdejmuję pantsa i ona od razu sika.
Może z nocniczkiem by przeszło.
Nie planowalam wcale odpieluchowania, ale skoro i tak sika dopiero z gołą pupką 🤔
U mnie też tak siedzi łapie się za penisa i sika 🤷🏻‍♀️i oczywiście wpierw ucieka w te pędy 😂 ale co tam wytrze się😂
ja jeszcze czekam..
 
No właśnie czytam, że rajstopy się tak nie prują 🤨 nienawidzę rajstopek zresztą rajstop damskich też nienawidzę 🙄.

Mój to bez niczego latał wiecznie kolana smarowałam bo suche ale tylko tyle a teraz bez mat to zgroza...
nakleję dwie łaty od wew i zew zobaczymy znalazłam takie
fajne są jeszcze takie
ale to na dżinsy
generalnie znalazłam bawełniane 100% 👍bo większość to poliester🙄
a podłoga no cóż mamy żywice ona nie do zdarcia a nogi no cóż 🤪
Możesz kupić rajstopy bez stópek. Ja dla bratanka kupowałam bo nie mogłam patrzec na niego w rajstopach 😂😂
 
reklama
To co jadłaś na tą kolację?Mam nadzieję, że nie żaden rota się do Was przypelętał....zdrówka🤗

Śmieszne są te dzieci...co chwilę jakąś nową zajawkę mają😁
No on po prostu jest towarzyski😃

Moja ma tak , że jak przyjeżdżają jedni znajomi to jak zobaczy tego mojego kolegę to od razu pakuję mu się i chce żeby ją nosił bo wiem , że on będzie bo zawsze to robi:)
Uwaga - ryż z jabłkiem i cynamonem. I to jabłko chyba stanęło mi.
 
Do góry