reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja dziś średnio się czuje, jajniki dają czadu, dlaczego nie wiem, narazie nie ma krwi, ale nie wytrzymałam i poszłam na betę, dla spokojnosci, czy dalej jest ok. Najchętniej wzięłabym wolne, ale niestety do środy nie ma szans na to. A właśnie dziś dobrze by było żebym polegała grrrr
Z dolegliwości, narazie nic nowego. Piersi nadal wrażliwe na dotyk więc chyba ok. Czasem lekkie mdłości ale ogólnie ok. Oby tak dalej. Mam nadzieję że te jajniki odpuszcza grrr A jak dziś u Was?
U mnie chwilowo się uspokoiło mdłości puściły ale napewno mięso mamy na nie Od czasu do czasu delikatnie pobolewa brzuszek ale nie ma tragedii piersi troszkę bolą zobaczymy jak będzie popołudniu napewno zmęczenie daje w kość.
 
reklama
Witajcie dziewczyny,gratuluje wszystkim 2kresek...mozliwe,ze do Was dolacze...Nurtuje mnie tylko jedno pytanie,kiedy zrobic Test?bo ostatnio 2cykle byly nieregularne...zawsze bolal mnie Brzuch Przed miesiaczka a teraz w Sumie jeszcze nic...patrzac na moj ostatni Cykl to dzisiaj mam 33dc a wedlug Tych kalkulatorow ciazy termin bylby na 8marca i nie wiem czy robic juz taki Test z drogerii czy jeszcze poczekac??co Wy o tym myslicie?
 
U mnie 46 zł [emoji33]
U mnie w diagnostyce 27, aczkolwiek ja nigdy takiego badania nie robilam w poprzedniej ciąży też nie. Że coś takiego jest dowiedziałam się z forum, dziewczyny właśnie latały robić. Moim zdaniem chyba lepiej cierpliwie poczekać
U nas beta 32zl

Ja właśnie wróciłam z laboratorium 🙈.
Zapłaciłam 38 zł. Wyniki popołudniu 😎.
Musiałam moją młodszą zmobilizować do wyjścia bo strasza sama już zostaje. Trzeba było lody zaliczyć 😛.
 
Hej dziewczyny czy któraś z Was miała tak że przestawały boleć piersi mnie bolą od tygodnia dziś się obudziłam bolą już co raz mniej nie wiem co się dzieje wczoraj było widać pęcherzyk już.
 
Hej dziewczyny czy któraś z Was miała tak że przestawały boleć piersi mnie bolą od tygodnia dziś się obudziłam bolą już co raz mniej nie wiem co się dzieje wczoraj było widać pęcherzyk już.
U mnie jest to 3 ciąża i np też wcześniej mnie bardziej bolały a teraz tylko delikatnie.
 
Hej dziewczyny czy któraś z Was miała tak że przestawały boleć piersi mnie bolą od tygodnia dziś się obudziłam bolą już co raz mniej nie wiem co się dzieje wczoraj było widać pęcherzyk już.
Mnie nie bolą ani na miesiączke ani na ciążę A już 20 dc flaki .chyba mi sie juz całkiem wszytsko przestawilo, czas chyba na badania tarczycy
 
Ludzie oszalec można siedzę w pracy brzuch boli, wzięłam nospe, czuje tak mokro poleciałam do toalety myślę okres na 100% ale jeszcze nie.... Ja nie wiem człowiek tu szuka A te co do końca nie wiedzą niby ze w ciąży są....Nie rozumiem. W zeszłym tygodniu był taki przypadek u mnie w szpitalu. Masakra jakaś.
 
Witajcie dziewczyny,gratuluje wszystkim 2kresek...mozliwe,ze do Was dolacze...Nurtuje mnie tylko jedno pytanie,kiedy zrobic Test?bo ostatnio 2cykle byly nieregularne...zawsze bolal mnie Brzuch Przed miesiaczka a teraz w Sumie jeszcze nic...patrzac na moj ostatni Cykl to dzisiaj mam 33dc a wedlug Tych kalkulatorow ciazy termin bylby na 8marca i nie wiem czy robic juz taki Test z drogerii czy jeszcze poczekac??co Wy o tym myslicie?
Ja bym prędzej zrobiła betę niż test z drogerii. 😉
 
reklama
Dziewczyny, nie doszukujcie się objawów, a to na ciąże, a to że na pewno coś jest nie w porządku, na prawdę to w niczym nie pomoże ani nic nie zmieni, ani niczego nie przyspieszy. Tym czekającym na upragnione dwie kreseczki polecam zrobić beta HCG z krwi, tym które już mają ciąże potwierdzoną, spokojnie czekać na termin wizyty u ginekologa, jak się czymś martwicie to najlepiej udajcie się jak najszybciej do lekarza, który rozwieje wszystkie wasze wątpliwości. Spokoju dziewczyny, dużo spokoju i cierpliwości Wam życzę 😊🙏❤️
 
Do góry