reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Słuchajcie ale ostatnio była taka sama sytuacja jak pisałam o katarze Emilki, wtrąciła się osoba spoza grupy - i znowu to była 93Ann chyba - że wysyłam chore dziecko do żłobka. I też się zrobił dym. Nie rozumiem co to za strażnicy moralności krążą po nie swoich grupach szukając sobie powodu do kłótni :/
One czytają każdy temat na forum chyba bo też już kilka razy widziałam ich wpisy w różnych wątkach. Forumowe "strażniczki moralności".
 
reklama
@aniaslu ja wiem, że długi weekend, grill i kiełbaski ale serio na baby forum jest miejsce na chwalenie się biciem dzieci i przyklaskiwanie temu?
Nikt tutaj nie bije dzieci ! Czy Wy powariowałyscie ?! Te maluchy to największe szczęście jakie nas spotkało wszystko byśmy dla nich oddały. Każda ma gorszy i lepszy czas jak większość rodziców bo macierzyństwo nie jest łatwe ale do agresji i bicia nam daleko
 
Śledze ness i inne osoby we wpisach i wiem, ze teraz bedzie ferment bez względu na to co napiszę ja lub inne, wiec dla dobra forum marcowych mam i dziewczyn, ktore tu sie udzielają i się zżyły lepiej się ulotnię raz na zawsze.
Dziewczyny dobrze mi z Wami było, dzieki za wszystko, wiele razy pomogłyście mi z małym i podsuwałyście super pomysły, rady i informacje, które wykorzystywałam, a zdarzało się nawet, że przekazywałam kolejnym osobom. Miło było móc się tu odezwać i nie odczuwać samotności, przeczytać miłe rzeczy na swój temat 😁
Ile razy zobaczę dzieci z kręciołkami na głowie ryle razy Nela moja niedoszła synowa będzie przychodziła mi na myśl! 😁

Bajo i papa ode mnie i Tomka 🥰 od Tomka, który właśnie wynosi worek ze śmieciami plastikami rozsypując wszystko po drodze 🙈

Też jestem za prywatnym forum. Nawet będę sie czula bezpieczniej wrzucając fotki dzieci.
 
Było inaczej, nie było takiej świadomości jaki jest wpływ obecnosci rodzica na dziecko. Do tego u mnie to byla normalka, ze jak byłam dzidziusiem co to leżał/siedział w wózku to na spacery braly mnie nastoletnie sąsiadki. Serio, to była norma w naszym bloku, ze na czas drzemek dzieci byly na spacerach z kilkunastoletnimi sąsiadkami, żeby ta mama mogla cos w domu zrobić. Jak bylam trochę starsza to na podwórku tez nas pilnował jeden rodzic na całą zgraję dzieciaków i wszyscy sie go słuchali. Teraz nie znamy swoich sąsiadów, kazdy rodzic pilnuje swojego dziecka, czesto dziadkowie mieszkają daleko i nie sa w stanie pomóc itp. I tak obowiązki, ktorymi kiedyś dzieliło sie w kilka osob robi jedna mama...



Powiem ci, ze o tym samym rozmawiałam ostatnio z sąsiadką...
Przyklad - za moich czasów mówiło się dzień dobry wszystkim sąsiadom, dzisiaj to jest cud jak jakies dziecko powie dzień dobry, i nie mam tu na myśli maluszkow ale dzieci szkolne...
Taaak dla mnie to tez jest abstrakcja ze nie wiem rodzice teraz nie uczą zeby witac sie z sasiadami :)
Ale jak ci rodzice maja uczyc dzieci jak sami dzien dobry nie mowią :)
Mieszkam w nowym bloku i akurat w naszej klatce wszyscy sie znamy i sie witamy ale ci obok z klatki jyz dzien dobry nie powiedza. Ostatnio nawet mowilam mezowi ze mam to w dupie i wychodze na idiotke ze ide i mowie dzien dobry obojetnie juz czy dacet czy kobieta juz nie wspomne ze czesto mlodsi ode mnie… a oni mi nawet nie odpowiedzą. Serio… dziwny ten swiat sie zrobil. I jeszcze jedno mnie baaardzo denerwuje… to na kazdym kroku roszczeniowość i to ze młodym (mowie mlodym bom ja :) juz starszawa pani po 40-ce) sie wydaje ze wszystko im sie nalezy….
 
Oj kochana pilnuj się co piszesz....jak zakopać?Przecież to morderstwo!!!I jak możemy pozwolić Ci tak po prostu to napisać tutaj?Bez reakcji??Z przyzwoleniem???😂
Moja też ma takie dni , że jęczy...jęczy...jęczy...teraz na szczęście rzadko ale bywa...i co ja bym z nią wtedy z chęcią zrobiła nie będę pisać bo mi policja wjazd na chatę zrobi:)
A u mnie odstawianie powolne od cyca, czy któraś z Was słyszała kiedyś jaki to ryk i darcie moich szat?
Uprzedziłam sąsiadów, że te wrzaski potrwają i podałam powód. Nie uwierzyli.
Jak nic odwiedzić mnie niebawem policja 😱
 
OMG ale się porobiło....@Fabryczna jestem całym sercem z Tobą 🤗
Wiem jakie masz podejście do syna i jak go wspaniale wychowujesz....i ostatnią rzeczą którą byś robiła to bicie Tomka....
A teraz mam pomysł dziewczyny...marcóweczki kochane...skoro tyle osób nas czyta i potrafią "wtrącić "swoje 3 grosze i od razu zaznaczam nie jestem za biciem dzieci, zwierząt kogokolwiek ale mimo wszystko potrafi skrzywdzić swoimi słowami którąś z nas czytając co jakiś czas tylko i wysuwając swoje wnioski ...to zróbmy sobie grupę prywatną...nazwijmy jakoś inaczej i już nikt nie będzie miał zastrzeżeń do naszego macierzyństwa!Już kiedyś był taki plan ale , że marcówki 2021 zajęte to sobie inaczej nazwijmy...
A Ty @Fabryczna nie opuszczaj nas bo my tu czekamy na "dobre "informacje odnośnie dzidziusia....i nie tylko na to oczywiście...jesteś cudowną, kreatywną mamą i nie daj się usunąć z tego forum...
O kurcze… nie czytalam chwile a tu takie historie…. no no, alez komus zalezy bardzo aby byl zament i sie nasze forum posypalo. Prosze jak mozna szybciutko wprowadzic dziwną atmosfere. Juz teraz wiem o co chodzi z forum zamknietym tak na prawde. Zeby wlasnie moc poznac sie blizej, pisac szczerze nawet jak cos nie wychodzi itd z szacunkiem i bez lęku ze ktos cie zle zrozumie i skrytykuje. Trzeba sie wspierac dziewczyny… takze tez jestem za grupą zamknietą. To nie powinno tak byc ze ktos sie nie udziela podczytuje… ale jak cos zle zrozumie albo nie po jego mysli jak ktos cos pisze to ciasach i nie oszczedza słow. Jestesmy po to chyba zeby sie wspierac radzic sie nawzajem a nie krytykowac….
Takie moje zdanie.
 
A u mnie odstawianie powolne od cyca, czy któraś z Was słyszała kiedyś jaki to ryk i darcie moich szat?
Uprzedziłam sąsiadów, że te wrzaski potrwają i podałam powód. Nie uwierzyli.
Jak nic odwiedzić mnie niebawem policja 😱
Myślę że to pikuś w porównaniu z naszym obcinaniem paznokci 😂wszystkie okna zamykam żeby stłumić te krzyki 😆
 
reklama
Do góry