reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dajcie już spokój. Same oskarżacie i hejtujecie dziewczynę, która poprostu zareagowała na przemoc. Nakręcacie wątek i szukacie poklasku. Prawda jest taka, że Fabryczna uderzyła dziecko i ktoś mógł zareagować czy wam się to podoba czy nie. Nikt tu nie wyzywał od patologii trochę przeginacie w swoich osądach. Tak samo ja bym chciała zauważyć, że przez wasz hejt i krytykowanie @Ness odchodzi z forum. Może więcej empatii o której tak głośno mówicie.
To przeczytaj uważnie wasz wątek i wtedy zabierz się za udzielenie odpowiedzi. I myślę, że każda twoja wypowiedź na forum nacechowane jest jakaś niezrozumiałą agresją. Ale to twoje życie.
 
reklama
Ogląd sytuacji jest jeden, dziecko zostało pacniete i nie zmieni fakt czy któraś z nas czytała to forum wcześniej czy nie.
Pozniej pojawiły się żarty z podawania dziecku alkoholu, bo przecież wszystko co tu jest napisane może być fikcją.
Po raz kolejny ważne sprawy są bagatelizowane, a ja i inne dziewczyny dostałyśmy bana za nabijanie się z trolla, który zaszedł w ciążę przez majtki. To jest paranoja i ja chce usunąć konto z tego absurdalnego portalu. Konto wraz ze wszystkimi postami, bo wiem że tak się da.
Napisz do mnie poproszę. W sprawie bicia się wypowiedziałam. W sprawie czasowego bana, mam nadzieję, że pamiętasz, co było jego powodem. I jak zawsze, przypominam, że nie wszystkie moje interwencje widzisz.

Do wszystkich
Wcale się nie dziwię, że ta sytuacja wywołała tyle emocji. W Polsce, pomimo zmian, nadal wiele dzieci jest krzywdzonych - i bardzo niebezpieczne jest podejście, że coś jest tylko: krzyknięciem, pacnięciem, szturchnięciem. Jednocześnie atak - nie prowadzi do rozwiązania. Dlatego pytam, co ma być celem? Przeciwdziałanie, pomoc, czy jedynie wyrażenie swojej krytyki i danie upust swoim emocjom.
Każdy z nas w ten lub inny sposób będzie popełniał błędy i sztuką jest, żeby pokazać komuś co może zrobić inaczej i na co zwrócić uwagę oraz sprawdzenie, czy ta osoba nie potrzebuje pomocy, a nie zawstydzanie, osądzanie, itd. Mam przekonanie, że ta sprawa została wystarczająco wyjaśniona. Dziękuję tym osobom, które zareagowały, dziękuję też, że dziewczyny dały wsparcie swojej koleżance, bo to ważne. Jeśli ktoś ma nadal wątpliwości - zapraszam na priv.
 
Ostatnia edycja:
Za tydzień wyjeżdżamy na pierwsze wakacje i od razu z grubej rury....za granicę...jakieś rady od mam które mają już to za sobą?Bo jak wiecie moja córka nie bardzo lubi autem jeździć więc padło na samolot....🤣
Na dzisiaj sobie tego nie wyobrażam a do wyjazdu 10 dni....😁
Ale dzisiaj jest masakra na zewnątrz...szybkie zakupy z rowerkiem i powrót do domu...
Ja co prawda nie za granicę ale w gory- prawie 900 km😬 Kupiłam specjalny stolik do fotelika na którym będzie miał zabawki, książeczki itd. Na tę okazję kupuję kilka nowych pierdół typu książeczki, drobne zabawki, nawet mate wodną kupiłam ale nie wiem czy nie za mały. Generalnie chodzi o to aby zająć go czymś atrakcyjnym a żeby się nie nudził- czytaj nie darł 😁- to muszę co chwila coś nowego wyciągać. Nie zarzekam się, również że w mocnym kryzysie nie puszczę mu kilku piosenek z You Tube😬
 
2 lata. DWA LATA pisania i czytania forum. Prawie że od poczęcia. I przychodzą po dwóch latach jakieś randomowe osoby i wszystko niszczą. Jest mi bardzo przykro i smutno z tego powodu. Jak założycie prywatną grupę to proszę uzwglednijcie mnie w niej :( ja nie oceniam, też krzyczę biję i piję, tak jak my wszystkie :D
🥺
 
reklama
Do góry