reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hej mam pytanie czy któraś z Was była już może na usg ? U mnie hcg wczoraj 840 . Zapisałam się na czwartek na usg , zależy mi żeby zobaczyć czy ciąża jest tam gdzie powinna . Był ktoś może już widział pecherzyk ? Przy jakiej wartości hcg ?
Podobno od 1000 już można zobaczyć Ale wiecie jak to jest można Ale nie że napewno .
 
reklama
Przyznam że zdurnialam :D sądziłam że skoro wychodzi 5tc to 5 a nie 6. Testuję 1 stronkę gdzie można prowadzić kalendarz, fajna ale płatna. I tam pokazuje,z jestem w 6 TC (5tc 1dz) to w końcu który haha
 

Załączniki

  • Screenshot_20200701-085202.png
    Screenshot_20200701-085202.png
    50,5 KB · Wyświetleń: 54
Hej mam pytanie czy któraś z Was była już może na usg ? U mnie hcg wczoraj 840 . Zapisałam się na czwartek na usg , zależy mi żeby zobaczyć czy ciąża jest tam gdzie powinna . Był ktoś może już widział pecherzyk ? Przy jakiej wartości hcg ?
Podobno od 1000 już można zobaczyć Ale wiecie jak to jest można Ale nie że napewno .
[/QUOTpoczekaj 2-3 dni i powinno być widać ;)
 
Przyznam że zdurnialam :D sądziłam że skoro wychodzi 5tc to 5 a nie 6. Testuję 1 stronkę gdzie można prowadzić kalendarz, fajna ale płatna. I tam pokazuje,z jestem w 6 TC (5tc 1dz) to w końcu który haha

Ja podchodzę w ten sposób, że skończony 5tc, to jesteś w 5tc.
W przypadku miesięcy inaczej. Kończysz 5 miesiąc, jesteś w 6 miesiącu.
 
Przyznam że zdurnialam :D sądziłam że skoro wychodzi 5tc to 5 a nie 6. Testuję 1 stronkę gdzie można prowadzić kalendarz, fajna ale płatna. I tam pokazuje,z jestem w 6 TC (5tc 1dz) to w końcu który haha
5+1 To juz 6 tydzień bo 5 pełnych się skonczylo. Tak mi sie wydaje ze sie zaokragla licząc od miesiączki ale generalnie od zaplodnienia I tak by wyszło inaczej lekarze różnie patrzą
 
5+1 To juz 6 tydzień bo 5 pełnych się skonczylo. Tak mi sie wydaje ze sie zaokragla licząc od miesiączki ale generalnie od zaplodnienia I tak by wyszło inaczej lekarze różnie patrzą
No właśnie, więc może i moje poczucie że ciąża jest trochę starsza niż 5 TC może być prawda, bo zaczął się 6 TC 😁
 
Kurde, jestem załamana:( W zeszłym tyg 2 testy beta hcg potwierdziły ciążę, progesteron też wysoki. Dziś zrobiłam kolejną betę, ale kupiłam też test z moczu Pink, chciałam mieć na pamiątkę a On wychodzi negatywny :( czy któraś z was miała taką sytuację, że testy domowe długo wychodziły negatywne a ciąża jednak się rozwijała? Coś czuję że to ciąża biochemiczna :(
 
Z tymi bocianami coś musi być na rzeczy. W każdej ciąży miałam bociana w tej jeszcze nie hehe w sumie u sąsiadki na dachu był więc nie daleko ale ja go nie widziałam heheh chyba se domy pomylił hehe


U nas to samo 😁 co jakąś ciąża w rodzinie to bociek 🙈😍 My jak wracaliśmy z nad morza (byłam tydzień po owulacji) po z drodze widzieliśmy stado bocianów na łące 😁 mówię Wam nigdy tyłu bocianów nie widziałam 😁. Ostatnio teściowa opowiadała ze jak nas w domu nie było to przeleciał nad domem 😁 w rodzinie jeszcze nikt nie wie :) Czekamy na piątkową wizytę i może odważymy się już pochwalić ☺️ Co do ciąży bliźniaczej 🙈 od zawsze mówiłam że chciałabym mieć bliźniaki 🙈 od jakiegoś czasu córka, mąż i dzieci brata chodzą i mówią że będziemy mieć bliźniaki 🙈 Szczerze nie wiem czy jestem na to gotowa wręcz na samą myśl jestem przerażona 😁 ale zdrówko najważniejsze reszta jakoś się ułoży ☺️
 
Kurde, jestem załamana:( W zeszłym tyg 2 testy beta hcg potwierdziły ciążę, progesteron też wysoki. Dziś zrobiłam kolejną betę, ale kupiłam też test z moczu Pink, chciałam mieć na pamiątkę a On wychodzi negatywny :( czy któraś z was miała taką sytuację, że testy domowe długo wychodziły negatywne a ciąża jednak się rozwijała? Coś czuję że to ciąża biochemiczna :(


Ten Pink to najbardziej czuły tak? Ten 10uml? Już kilka razy widziałam że wychodzi na nim słabsza kreska niż na tym 20/25 UML to dziwne 🤔 Może test był wadliwy? Nie martw się na zapas 😘 wszystko będzie dobrze :* jak masz jak to może idź do apteki po drugi test?
 
reklama
Kurde, jestem załamana:( W zeszłym tyg 2 testy beta hcg potwierdziły ciążę, progesteron też wysoki. Dziś zrobiłam kolejną betę, ale kupiłam też test z moczu Pink, chciałam mieć na pamiątkę a On wychodzi negatywny :( czy któraś z was miała taką sytuację, że testy domowe długo wychodziły negatywne a ciąża jednak się rozwijała? Coś czuję że to ciąża biochemiczna :(
Te pink podobmo są słabe. Ja zamawiałam z allegro strumieniowe po 3.50 chyba wzięłam od razu 6 szt bo nie nastawiam się na ten miesiąc. Temperatura słaba.... A i opinie miały że wykrywaly ciążę nawet 4 dni przed @. Bardzo czule.
 
Do góry