reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ten Pink to najbardziej czuły tak? Ten 10uml? Już kilka razy widziałam że wychodzi na nim słabsza kreska niż na tym 20/25 UML to dziwne 🤔 Może test był wadliwy? Nie martw się na zapas 😘 wszystko będzie dobrze :* jak masz jak to może idź do apteki po drugi test?
Pink ten zwykły, czułość 20. Szkoda mi nerwów na te testy, robiłam też dziś test z krwi więc czekam na wyniki. Ehh, mam dzis wolne i zamiast zrobić sobie coś w domu to w głowie tylko czarne myśli:(
 
Te pink podobmo są słabe. Ja zamawiałam z allegro strumieniowe po 3.50 chyba wzięłam od razu 6 szt bo nie nastawiam się na ten miesiąc. Temperatura słaba.... A i opinie miały że wykrywaly ciążę nawet 4 dni przed @. Bardzo czule.
Też miałam z allegro czulosci 10, ale większość wykorzystałam w poprzednich cyklach. Na ten cykl został mi 1 i zrobilam go w zeszlym tyg, byla druga bardzo jasna kreska ale był zrobiony dosyć wcześnie.. bylam pewna że teraz każdy test pokaże ciążę, a teraz tylko się stresuję :(
 
Co do boćka też ostatnio w locie widziałam i moja kuzynka mówiła, że śniłam jej się że w ciąży jestem. Z nią to dziwna sprawa bo nie widzieliśmy się ponad pół roku i nagle sen 😄🤔
 
Pink ten zwykły, czułość 20. Szkoda mi nerwów na te testy, robiłam też dziś test z krwi więc czekam na wyniki. Ehh, mam dzis wolne i zamiast zrobić sobie coś w domu to w głowie tylko czarne myśli:(

Ja go robiłam dzień po spodziewanej @ wyszła konkretną kreska 🙈 może rzeczywiście jakiś wadliwy nie nakrecaj się i nie przejmuj na zapas 😘 głowa do góry wszystko będzie dobrze :*
 
Też miałam z allegro czulosci 10, ale większość wykorzystałam w poprzednich cyklach. Na ten cykl został mi 1 i zrobilam go w zeszlym tyg, byla druga bardzo jasna kreska ale był zrobiony dosyć wcześnie.. bylam pewna że teraz każdy test pokaże ciążę, a teraz tylko się stresuję :(
Jakby coś było nie tak to test tak szybko nie przestałby widzieć bo przecież nagle w 1 dzień hormonu ciążowego się nie pozbedziesz. A druga sprawa to po co robiłaś znowu test skoro już wyszła kreska i beta?
 
Jakby coś było nie tak to test tak szybko nie przestałby widzieć bo przecież nagle w 1 dzień hormonu ciążowego się nie pozbedziesz. A druga sprawa to po co robiłaś znowu test skoro już wyszła kreska i beta?
Moje starania o ciążę nie były takie łatwe, owulację mam tylko po stymulacji lekami. Ten cykl był monitorowany przez lekarza, przyjmowałam letrozol na stymulację w pierwszej dniach cyklu, a potem duphaston od 16dc przez 10 dni. Ostatniego dnia przyjmowania duphastonu miałam zrobić test z krwi, jeśli będzie pozytywny to przyjmować leki dalej i powtórzyć betę za 2 dni. Jeśli przyrost będzie ok, to powtórzyć jeszcze raz betę ok tydzień później i czekać na wizytę u lekarza w ok. 7 tc. Takie mialam zalecenie, a test sikany chciałam mieć na pamiątkę tak jak z pierwszej ciąży.
 
reklama
Do góry