reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny zrobiłam dziś kolejny test jeden dzień po spodziewanym terminie @ i zobaczyłam dwie kreski. Z jednej strony się cieszę, ale z drugiej bardzo się obawiam, bo w obecnej sytuacji ciąża wiele komplikuje. Ale staram się doszukiwać plusów. 😊
Gratulacje! 😊 Trzeba myśleć pozytywnie. Zobaczysz, że wszystko się samo rozwiąże. Dobre nastawienie, zdrowe odżywanie, trochę ruchu i głowa do góry! To nowa sytuacja, ale po mału się z nią oswoisz ❤️
 
Hej dziewczyny :D i ja dołączę do Was 😀 nie byłam jeszcze u lekarza ale planowany poród to koniec lutego, początek marca 🥰 Druga planowana ciąża, syn 7 miesięcy 😀
Witaj
Ale tu rozbieżności będą. Niektóre już wiedzą inne owulacja a wszystko w marcu 😄.
Ja wcześniejsze ciążę w 37 +5 rodziłam także jak się uda w tym cyklu to obstawiam marzec....
 
reklama
Do góry