reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny miałyście już robione podstawowe badania w ciąży? Min.glukoze? Czytam na necie i piszą ze bedzzie trzeba ja wypić a po niej mogą być mdłości i zawroty głowy.. serio jest aż tak strasznie??
Po 20 tygodniu wykonuje się to badanie bynajmniej tak miałam w obu ciążach słodkie w huk ledwo przełknąć idzie ale na szczęście nie zwróciłam i szybko poszło zależy jak organizm zareaguje
 
reklama
Hej kobietki jestem po wizycie i serduszko bije !!!! 🙂 ale wydzielina lekarzowi nie podoba się ( nazwał kawowa) i mam leżeć, nie zginać się przy laptopie, prowadzić tryb telewizyjno- kanapowy. Luteina 2 razy dopochwowo rano i wieczorem. USG wszystko ok, szyjka ok. Po luteinie mogę dostać mdłości ale mówi, że ma też pacjentki, które nie mają żadnych dolegliwości. Kolejna wizyta 18.08. Dał mi tylko przekaz na prenatalne.
 
Ja dostałam dziś skierowanie. Żeby zrobić je na kilka dni przed umówioną wizytą.
Tak może być. Najlepiej jak byś była z kimś. Jeśli mówisz o krzywej cukrowej. Każda kobieta inaczej to badanie przechodzi. Ja nie wymiotuje ale jestem na pograniczu. W głowie mi się kręci i jest mi strasznie słabo.
 
reklama
Mnie dzis z pracy przywieźli bo tak wymiotowalam i sie złe czułam, ze nie dałam rady dluzej siedzieć. Od czwartku zaczęły sie wymioty i to nie poranne tylko cały dzien mdlosci i wymioty :( poprzednie dwie ciaze miałam to samo i to nie do 2 trymestru tylko całe ;((( mam dosyc a to dopiero początek.. :( jutro nie ide do pracy, mam odpocząć, zreszta nie mam siły na nic 😭😭😭
Wiem o czym mówisz bo miałam identycznie i w drugiej ciąży miałam przez to hemoglobinę i żelazo za małe i non stop kłucie. Trzymaj się jestem z Tobą ☺️
 
Do góry