reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

dzwoneczek8811

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Oooo super :) W pon zrobie sobie tam spacer ;) Esotiq to uwielbiam i zawsze tam biustonosze kupuje. Ale nigdy nie zwracalam uwagi na ciazowe ;)
ja nie kupiłam ciążowych tylko normalny pol miekki taki jak nosze na codzień tylko, ze wiadomo miseczka większa :) kolejnych juz nie kupie bo miseczkę g maja najwieksza wiec następne u braffiterki :( tylko sprawdź czy jeszcse jest promka a jak nie to na dniach napewno bedzie kolejna :)

reklama

dzwoneczek8811

Rozwiązania
0
Ciążowe są super w esotiq!!😍 Ja nawet poza ciąża noszę ciążowe z esotiq tylko rozmiar mniejszy, bo bardzo są wygodnie. Ja ogólnie lubię miękkie biustonosze ale oczywiście z fiszbinami😉 usztywniane mnie denerwują..
to ja tak samo tylko to chyba kwestia budowy moich piersi 🙈w całym usztywnionym złe wyglądają, miekki albo półmiękki jest idealny!

dzwoneczek8811

Rozwiązania
0
W pierwszej ciąży od razu po potwierdzeniu poszłam na L4. Obecnie wiedziałam o wiele wcześniej niż za pierwszym razem. Ale nadal pracuje. W pracy jeszcze nie mówiłam. Tak pomyślałam że jak wszystko będzie dobrze to po prenatalnych powiem. Na razie czuje się w kratkę. Chodzę codziennie do pracy. Ale w domu mam 4latke więc nie odpocznę przy niej. A w pracy mam możliwość na spokojnie siąść odpocząć. Czy nawet zjeść.
ja planowałam zostać gdzies do listopada moze grudnia ale czuje sie tak złe, ze jutro chyba ostatni raz pojde do pracy :( od srody do pt miałam zwolnienie. Juz sie boje jutro, bo w domu ciagle leżałam i mdlilo mnie co prawda ciagle ale mniej wymiotowalam i ogolnie byłam bardziej wypoczęta jezeli tak to mozna nazwać, a w pracy jak byłam w zeszłym tyg przed zwolnieniem to wymiotowalam kilka razy i mega osłabiona sie czułam :(

Maybelle

Rozwiązania
0
ja planowałam zostać gdzies do listopada moze grudnia ale czuje sie tak złe, ze jutro chyba ostatni raz pojde do pracy :( od srody do pt miałam zwolnienie. Juz sie boje jutro, bo w domu ciagle leżałam i mdlilo mnie co prawda ciagle ale mniej wymiotowalam i ogolnie byłam bardziej wypoczęta jezeli tak to mozna nazwać, a w pracy jak byłam w zeszłym tyg przed zwolnieniem to wymiotowalam kilka razy i mega osłabiona sie czułam :(
To się zgadza czasami też ledwo żyję. Ale sytuacja w pracy taka, że nie mogę pójść na zwolnienie. A chciałabym jeszcze skorzystać z urlopu. Możliwość mam dopiero po połowie sierpnia.

dzwoneczek8811

Rozwiązania
0
To się zgadza czasami też ledwo żyję. Ale sytuacja w pracy taka, że nie mogę pójść na zwolnienie. A chciałabym jeszcze skorzystać z urlopu. Możliwość mam dopiero po połowie sierpnia.
u mnie sierpień najgorszym miesiącem zebym odeszła :( i na koniec sierpnia miałam urlop zaplanowany, wczasy pod grusza juz wypłacone, ale jak pojde na zwolnienie to zwrócę.. w sumie u nas niewiele to jest a zostanie mi 10 dni urlopu do wykorzystania na po macierzyńskim.. chciałabym zostac i pomoc ale jak bede sie tak czuła jak w zeszłym tyg to nie ma to najmniejszego sensu bo wiecej narobie szkód przez brak koncentracji niz to wszystko warte :(

Maybelle

Rozwiązania
0
u mnie sierpień najgorszym miesiącem zebym odeszła :( i na koniec sierpnia miałam urlop zaplanowany, wczasy pod grusza juz wypłacone, ale jak pojde na zwolnienie to zwrócę.. w sumie u nas niewiele to jest a zostanie mi 10 dni urlopu do wykorzystania na po macierzyńskim.. chciałabym zostac i pomoc ale jak bede sie tak czuła jak w zeszłym tyg to nie ma to najmniejszego sensu bo wiecej narobie szkód przez brak koncentracji niz to wszystko warte :(
Też zauważyłam, że jakbym miała głowę nie swoją. Ciężko mi się skupić. A że stanowisko ode mnie wymaga odpowiedzialności za ludzi to momentami się łapie na tym, że czegos nie kojarzę. Brakuje mi słów. A jak czuje się gorzej to poszłabym się położyć.

Invicta

Rozwiązania
0
Ja muszę do końca sierpnia minimum pracować... ale chciałabym w październiku być już na zwolnieniu... zobaczymy jak się będę czuła bo jak mdłości przez tydzień nie miałam tak dzisiaj powróciły... a jeszcze te plamienie co prawda dzisiaj już mniejsze ale delikatnie jest... wyczytałam tez ze takie plamienia mogą być w 4 8 i 12 tygodniu w dniu pojawiania się miesiączki... a u mnie wczoraj powinnam dostać okres wiec jestem spokojniejsza 😀

reklama

Kerwinina

Rozwiązania
0
Moja koleżanka w 1 ciąży wymiotowała jak szalona ale przytyła z 30kg 🙈 urodziła dziewczynkę. Tera druga ciąża też była pewna że dziewczynka bo powtórka z rozrywki tylko oczy otwierała i już do kibelka 😁 teraz zaczął jej się 5 miesiąc i lekarz potwierdził chłopca 😁
Ooo to mam szansę 😁 ja jak narazie wszystkie ciążę wymioty od rana ale w pierwszej 8 kilo a w drugiej 6,5 przytyłam przez to

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
karolinakychy Marcowe Mamy 2021 Grudniowe mamy 2020 1
Anita1990 Marcowe mamy 2020 Marcowe mamy 2020 10842
M Marzec 2019 Marcowe mamy 2019 12709
G Marcowe mamy 2018 Marcowe mamy 2018 4325
I Marcowe Mamy 2017 Przyszłe mamy 7
Ola_fasola Marcowe mamy 2017 Przyszłe mamy 0
balladyna Marcowe mamy 2016 Dzieci urodzone w marcu 2016 24473
P REGULAMIN DZIAŁU : Marcowe mamy 2015 Dzieci urodzone w marcu 2015 2
kradz Marcowe Mamy gotują Dzieci urodzone w marcu 2015 29
Agaawa Marcowe mamy 2015 Dzieci urodzone w marcu 2015 12028
Szczebiotka Marcowe Mamy- Lista Archiwum marzec 2013 113
M Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim Dzieci urodzone w marcu 2007 24390
goska29 gdzie marcowe mamy i ich dzieciaczki?????? Dzieci urodzone w marcu 2005 1058
aniaslu Marcowe mamusie 2020 Marcóweczki 2020 17065
maajla Mamuśki marcowe 2018 :) Galeria brzuszków 4
eveee Słodkie marcowe mamusie, czyli cukrzyca ciężarnych Dzieci urodzone w marcu 2017 121
Ola_fasola Marcowe mamusie 2017 Dzieci urodzone w marcu 2017 17330
aniaslu Marcowe mamusie -prośba Dzieci urodzone w marcu 2015 4
Carri Nasze marcowe SKARBY !!!! - BEZ KOMENTARZA Dzieci urodzone w marcu 2014 1
Deizzi Marcowe Maluszki - bez komentarzy - Dzieci urodzone w marcu 2013 2
anula_mm marcowe bąbelki czekają na swoje młodsze rodzeństwo :) Dzieci urodzone w marcu 2012 18
iws Marcowe bliźniaki Marcowe archiwum 16
M Marcowe mamusie gotują - przepisy Dzieci urodzone w marcu 2009 571
J Co robią marcowe mamusie w ciągu dnia?? Dzieci urodzone w marcu 2006r. 52
ErJt Listopadowe mamy z Łodzi Łódź 0
M Kwietniowe mamy 2021 Kwietniowe mamy 2021 1294
P Czy są tu (przyszłe)mamy blogerki? Modowe porady i inspiracje... 0
E Pochwalcie się swoimi brzuszkami mamy grudniowe i usg pociechy Galeria brzuszków 0
Amur Ciąża do roku czasu po porodzie u mamy KP Staramy się 50
A Polskie mamy w Holandii Potrzebuję porady 1
Madzialena8787 Grudniowe mamy 2020 Przyszłe mamy 17
T Ubrania dla mamy - gdzie kupić? Październikowe mamy 2020 3
Awuwu Mamy 2020: Warszawa Ciąża, poród, połóg 32
Mikstura Lutowe mamy 2021 Lutowe mamy 2021 3078
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuję porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przyszłe mamy 21
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Poważna decyzja Grudniowe mamy 2020 17
Dmalw Mamy tu kadrową,która zechce pomóc? Potrzebuję porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuję porady 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuję porady 12
SzypkiJaszczomp Grudniowe mamy 2020 Grudniowe mamy 2020 21200
M Jak się czujecie Listopadowe Mamy? Listopadowe mamy 2020 11
K Organizacja urodzin w ciąży. Ciąża, poród, połóg 29
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 1
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 0
KarolinaMajewska Poszukuję mamy która miała problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuję porady 8
P Listopadowe mamy 2020 Listopadowe mamy 2020 12279
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 14
K Mamy z Irlandii 2020 Potrzebuję porady 88