reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Mi też się głowa szybko męczy tym bardziej że w statnio w pracy mnóstwo zajęć i stresu i siedzę w niej po 10 godzin to wracam padnięta. Staram się być 8 ale pracy tyle że i 10 czasem mało ale nie chcę przesadzać. Chciałabym wytrwac w pracy tak do końca stycznia, mam nadzieję, że zdrowie mi pozwoli :)
Zobaczymy jak to wszystko się ułoży. Ile damy radę tyle bedziemy😉
 
Jejku mam to samo, ja z uwagi na swoje krwawienia dostałam L4 na tydzień do kolejnej wizyty ale od 2 dni widzę że dosłownie brakuje mi słów podstawowych 🤦‍♀️ mega to jest uciążliwe
Musze się bardzo koncentrowac by czegoś nie przeoczyc. Załatwić co trzeba zadzwonić czy nawet maile powysyłać. Mam momenty takiego zawieszania się, że nie wiem co chciałam zrobic😉
 
Witajcie mamusie. Ja niestety musze od Was odlaczyc.. :( poronilam, aktualnie leze w szpitalu 🙁
Trzymajcie sie i duzo zdrowka dla Was!
Przykro mi, trzymam kciuki abyś doczekała się maleństwa. Przechodziłam przez to samo więc wiem że najważniejsze po takim przeżyciu to dojść do siebie psychicznie. Powodzenia
 
reklama
Kochana główka do góry , moja szwagierka poroniła w kwietniu , w czerwcu zaszła w kolejna ciąże , teraz jest w 9 tc i wszystko jest prawidłowo ;*
To mialabyc moja czwarta ciaza. Kompletnie nie planowana. Ale osqoilam sie z ta mysla ze bedzie kolejne malenstwo, pokochalam je a tu nagle cos takiego sie wydarzylo. :(
 
Do góry