reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Kurczę zrobiłam dzisiaj testy tarczycowe tsh, ft3, ft4, antytpo i antytg i wssystko mam idealnie.. nie wiem o co chodzi.. tzn cieszę sie bardzo! Ale do endo mam i tak jechac zeby fachowiec swoim okiem spojrzał
 
Hejka ciężaróweczki 😁 ja ostatnio mniej sie troche udzielam bo zycie we mnie wstąpiło, moze nie jest to jakies wow. Ale drzemka w ciagu dnia i moge normalnie w miare funkcjonowac wiec staram sie nie leżeć za duzo 😜. Mdlosci lekko lzejsze juz nie przez caly dzien tylko na pusty żołądek. I delikatnie momentami zemdli bardziej. Ale wiecie co? Doszedl nowy objaw 😅 otóż napady gorąca, normalnie to mi bylo bardzo zimno zawsze nawet w 25 stopni 🥶 a teraz mi sie pozmienialo i mam uderzenia. Ale cieszy mnie to ze te moje mdlosci sa mniejsze takie do przezycia 😁
 
Hej, codziennie Was czytam, ale nie daje rady odpisywać. Generalnie z mdlosciami mam spokój po za dniem wczorajszym i nocą. Tak mi odpuscily. Nadal jest wiele dań na których myśl mi niedobrze ale jestem ostatnio bardziej zmęczona i osłabiona. Dziś brzuch pobolewa, nie jest to podbrzusze, może prawe wiązadło/jajnik, nie potrafię określić jednoznacznie. Klocie lewego jajnika. Wczoraj leciał mi katar z nosa, myślałam już że się przeziebilam, wzięłam 3 x rutinacea I minelo. Ten brzuch nie daje mi spokoju, podobnie jak mega zmęczenie. Ja biorę rano i wieczorem witaminy, kwas foliowy, magnez + 2 tabl. duphaston, w południe magnez. Dziś dodatkowo rano i w południe nospe. brak plamien i krwawien. Pomijam czarne myśli, że przestało bić serduszko. Nie panikuje, raczej staram się być spokojna, tylko u tyłu głowy ta myśl nie daje spokoju.
 
Hej, codziennie Was czytam, ale nie daje rady odpisywać. Generalnie z mdlosciami mam spokój po za dniem wczorajszym i nocą. Tak mi odpuscily. Nadal jest wiele dań na których myśl mi niedobrze ale jestem ostatnio bardziej zmęczona i osłabiona. Dziś brzuch pobolewa, nie jest to podbrzusze, może prawe wiązadło/jajnik, nie potrafię określić jednoznacznie. Klocie lewego jajnika. Wczoraj leciał mi katar z nosa, myślałam już że się przeziebilam, wzięłam 3 x rutinacea I minelo. Ten brzuch nie daje mi spokoju, podobnie jak mega zmęczenie. Ja biorę rano i wieczorem witaminy, kwas foliowy, magnez + 2 tabl. duphaston, w południe magnez. Dziś dodatkowo rano i w południe nospe. brak plamien i krwawien. Pomijam czarne myśli, że przestało bić serduszko. Nie panikuje, raczej staram się być spokojna, tylko u tyłu głowy ta myśl nie daje spokoju.
A ktory tc masz? Spokojnie mi tez tak jak pisalam odpuscily mdlosci ale jednak nie do konca np rano bylo źle teraz jest dobrze 😁 juz na tym etapie moga powoli spowalniac tak mi sie wydaje w koncu w 9 tc te hormony ciazowe maja szczyt tak?
 
A ktory tc masz? Spokojnie mi tez tak jak pisalam odpuscily mdlosci ale jednak nie do konca np rano bylo źle teraz jest dobrze 😁 juz na tym etapie moga powoli spowalniac tak mi sie wydaje w koncu w 9 tc te hormony ciazowe maja szczyt tak?
U mnie wg USG powinien być dziś 10tc 2d
Ze mną chyba coś nie tak, bo nie potrafię się jeszcze cieszyć. Tzn cieszę, ale brakuje mi tej radości ciążowej, z obawy o zapeszenie czy jak to ująć.
 
reklama
Do góry