reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
No ja tez
U mnie wg USG powinien być dziś 10tc 2d
Ze mną chyba coś nie tak, bo nie potrafię się jeszcze cieszyć. Tzn cieszę, ale brakuje mi tej radości ciążowej, z obawy o zapeszenie czy jak to ująć.
Mam tak samo. U mnie 8+1. Tez sie boje cieszyc w duchu sie ciesze niesaowicie ale jak mama moja cos zaczyna mowic ze modli sie zeby bylo dobrze, albo mąż juz mowi do brzuszka, to tak troche go uciszam 🤦‍♀️
 
U mnie w 8tc 6d tętno wysokie 180, ale pomóc to może wynikać z tego że bobas zaczął się ruszać.
Słyszałam że jak wysokie tętno do 180 może oznaczać dziewczynkę, a niskie chłopca. Ciekawe czy to się sprawdzi.
Ja leżę leżę leżę i jest trochę lepiej, mnie boli.
 
No ja tez

Mam tak samo. U mnie 8+1. Tez sie boje cieszyc w duchu sie ciesze niesaowicie ale jak mama moja cos zaczyna mowic ze modli sie zeby bylo dobrze, albo mąż juz mowi do brzuszka, to tak troche go uciszam 🤦‍♀️
Zazdroszczę Ci dosłownie takiego męża...też bym chciała by mój był taki czuły. Mój to taki samiec alfa :p
 
reklama
Do góry