reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

U mnie w 8tc 6d tętno wysokie 180, ale pomóc to może wynikać z tego że bobas zaczął się ruszać.
Słyszałam że jak wysokie tętno do 180 może oznaczać dziewczynkę, a niskie chłopca. Ciekawe czy to się sprawdzi.
Ja leżę leżę leżę i jest trochę lepiej, mnie boli.
u mnie bylo 174 w 7 t5d lekarz powiedział że idealne a u Ciebie 180 i wysokie 🤔
Z ta druga wersja sie moge zgidzic że wysokie jest na dziewczynke 😅😜
 
reklama
U mnie wg USG powinien być dziś 10tc 2d
Ze mną chyba coś nie tak, bo nie potrafię się jeszcze cieszyć. Tzn cieszę, ale brakuje mi tej radości ciążowej, z obawy o zapeszenie czy jak to ująć.
U mnie usg dopiero we wtorek, ale mam podobni - jestem bardzo szczęśliwa, ale nie tyle nie umiem, co boję się cieszyć, żeby nie zapeszyć. Mój mąż już snuje plany, a ja go stopuję, bo nie chcę, żeby później był zawiedziony. Ale może po tym usg się odblokuję 😊
 
u mnie bylo 174 w 7 t5d lekarz powiedział że idealne a u Ciebie 180 i wysokie 🤔
Z ta druga wersja sie moge zgidzic że wysokie jest na dziewczynke 😅😜
Tak 180 to górna granica, może oznaczać wady, ale to tętno jest przez lekarzy tylko kontrolowane.

U mnie usg dopiero we wtorek, ale mam podobni - jestem bardzo szczęśliwa, ale nie tyle nie umiem, co boję się cieszyć, żeby nie zapeszyć. Mój mąż już snuje plany, a ja go stopuję, bo nie chcę, żeby później był zawiedziony. Ale może po tym usg się odblokuję 😊
Też tak myślałam,ja się ciesze, że będzie trzecie, zawsze marzyłam o 3 dzieci :) ale boje się cieszyć, boje się myśleć że będzie dobrze ... Straciłam ta ufność po poronieniu. Też wtedy byłam tylko na rutynowym badaniu, więc tym większy szok był. Dzisiejszy dzień to bóle brzucha i wzdęcia. Ostatnio miałam ścięcie z mężem i byłam zdenerwowana dość mocno i też zaraz myśl że serduszko stanie maleństwu. Grrrr zła na siebie, ale cóż. Muszę się zresetować i znowu zacząć żyć spokojnie, nie myśleć o złym, zacząć cieszyć się dniem. Co ma być to będzie. :)
 
Dodatkowo co zauważyłam u siebie, że jak leżę na plecach, już nie czuję takiego ciężaru w brzuchu, wcześniej brakowało mi tchu, teraz już nie i nawet odczuwam jakby w tali mi ubyło, może już sama schizuje. Chyba jutro zadzwonię do tej mojej przychodni i poproszę o termin na jutro. Albo się uspokoję albo wyjaśnię. Wieczorem brałam tabletki i miałam odruch wymiotny. Pierwszy raz w życiu.
 
Ja teraz mysle o tych mdlosciach 🤔 brak ich dzis praktycznie w tej chwili wcale ich nie mam jak jutro rano bedzie dobrze to wtedy zaczne sie martwic 🤦‍♀️ juz nawet maz mowi ze lepiej zebym zygala to by bylo pewniejsze. W 3 poronieniach wlasnie mdlosci ustepowaly najpierw. Wiec moje obawy sa uzasadnione... Ale fakt jest taki ze duzo wczesniej to nastepowalo... A jak u was w 8tc?
 
Ja teraz mysle o tych mdlosciach 🤔 brak ich dzis praktycznie w tej chwili wcale ich nie mam jak jutro rano bedzie dobrze to wtedy zaczne sie martwic 🤦‍♀️ juz nawet maz mowi ze lepiej zebym zygala to by bylo pewniejsze. W 3 poronieniach wlasnie mdlosci ustepowaly najpierw. Wiec moje obawy sa uzasadnione... Ale fakt jest taki ze duzo wczesniej to nastepowalo... A jak u was w 8tc?
Ja mam mdłości, jadłowstręt i strasznie bolą mnie piersi. Ale za to jak nigdy nie przepadałam za słodyczami tak teraz ciastka wchodzą mi bez problemu😂. Przez ostatni rok nie zjadłam tyle słodkiego co w tym tygodniu 🙄
 
Hej dziewczynki, u mnie dziś pierwsza wizyta u ginekologa, aktualnie jestem 6+6 😍 a poziomeczka 🍓 ma 0,50 cm i bijące serduszko 💖 Według lekarza termin porodu 26.03.2021, a według aplikacji przez dłuższe cykle 01.04.2021, zobaczymy kiedy maleństwo wyjdzie na swiat, od samego początku jestem na kwietniowych mamach, ale tutaj tez chciałam się pochwalic 😍
 

Załączniki

  • C2CC2D81-44F2-4BC5-8DEA-A3D1106D01E0.jpeg
    C2CC2D81-44F2-4BC5-8DEA-A3D1106D01E0.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 39
reklama
Hej dziewczynki, u mnie dziś pierwsza wizyta u ginekologa, aktualnie jestem 6+6 😍 a poziomeczka 🍓 ma 0,50 cm i bijące serduszko 💖 Według lekarza termin porodu 26.03.2021, a według aplikacji przez dłuższe cykle 01.04.2021, zobaczymy kiedy maleństwo wyjdzie na swiat, od samego początku jestem na kwietniowych mamach, ale tutaj tez chciałam się pochwalic 😍
Gratulacje ❤️❤️❤️
 
Do góry