reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jak się czujecie ? Jak wasze 9te tygodnie ? Wiem, że słabe szanse -ale jutro mam lekarza. Tak bardzo chciałabym wiedzieć kto mieszka w brzuszku . Tyle ładnych ubranek widzę ;)
U mnie dopiero 8+1 zatem będę musiała jeszcze trochę poczekać zanim się dowiem , następna wizytę mam za 2.5 tygodnia ( aż doczekać się nie mogę ) , ja już nawet wózki oglądałam w internecie 🤣 Jednakże z zakupem mojego faworyta wstrzymam się do lutego 😀 , a ubranka fakt faktem kuszą , tyle pięknych rzeczy dla dzieci w sklepach 😍
 
reklama
Zauważyłyście falowanie brzucha? Albo czujecie pływanie fasolki? Miałam wczoraj wrażenie że mi górka rośnie raz z jednej raz z drugiej strony brzucha i zastanawiam się czy to tak szybko możliwe czy to mój mózg mi płata figle na tym upale.
He he kochana na to za wcześnie 😊 z synem pierwsze ruchy poczułam w 16 tygodniu a z córką w 15 tygodniu 😊 uwierz jak już zacznie szaleć będziesz wiedziała na 100% że to jest już bobas a nie kiszki żarciki robią 😉
 
U mnie dopiero 8+1 zatem będę musiała jeszcze trochę poczekać zanim się dowiem , następna wizytę mam za 2.5 tygodnia ( aż doczekać się nie mogę ) , ja już nawet wózki oglądałam w internecie 🤣 Jednakże z zakupem mojego faworyta wstrzymam się do lutego 😀 , a ubranka fakt faktem kuszą , tyle pięknych rzeczy dla dzieci w sklepach 😍
Ja też na różnych grupach widząc wózki nakręcam się - już w myślach kupiłam co drugi wózek, łóżeczka o innych akcesoriach nie wspomnę 😂
 
Jak się czujecie ? Jak wasze 9te tygodnie ? Wiem, że słabe szanse -ale jutro mam lekarza. Tak bardzo chciałabym wiedzieć kto mieszka w brzuszku . Tyle ładnych ubranek widzę ;)

Ja też jutro do lekarza i to będzie 9+1. Czuję się dobrze, miałam parę gorszych dni w tym tygodniu, ale później dostałam zapalenia ucha, więc to może wcale nie sprawka ciąży tylko coś się przyplątało.

Z tego co czytałam to płeć chyba najszybciej koło 18 tygodnia, czy da się jakoś wcześniej? Pytam bo nie mam kompletnie pojęcia jak to wygląda. A robicie sobie jakieś babcine przepowiednie czy to 👧 czy 👦? Jak tak to jakie znacie? Ja słyszałam tylko o tym, że dziewczynki 'zabierają' urodę, a chłopcy nie. Z tego to u mnie ciężko powiedzieć, bo z jednej strony jakoś mi się twarz ładnie zaokrągliła, a z drugiej mam straszny wysyp wyprysków.
 
Ja też jutro do lekarza i to będzie 9+1. Czuję się dobrze, miałam parę gorszych dni w tym tygodniu, ale później dostałam zapalenia ucha, więc to może wcale nie sprawka ciąży tylko coś się przyplątało.

Z tego co czytałam to płeć chyba najszybciej koło 18 tygodnia, czy da się jakoś wcześniej? Pytam bo nie mam kompletnie pojęcia jak to wygląda. A robicie sobie jakieś babcine przepowiednie czy to 👧 czy 👦? Jak tak to jakie znacie? Ja słyszałam tylko o tym, że dziewczynki 'zabierają' urodę, a chłopcy nie. Z tego to u mnie ciężko powiedzieć, bo z jednej strony jakoś mi się twarz ładnie zaokrągliła, a z drugiej mam straszny wysyp wyprysków.
To jestesmy na podobnym etapie :) Ja wczoraj czytałam, że dziewczynka - gdy do stosunku doszło pare dni przed owu , a chłopiec- - gdy do stosunku doszło w dniu owu ;) Jeśli tak , u mnie byłaby kobita :) Czas pokaże . Ale i ja czuje , że to będzie dziewczynka :) ....
Podejrzanie za dobrze się czuje jak na bycie w ciąży. Ale jeśli jest dobrze , to planuje pracować do samego końca. No może mc przed na zwolnienie
 
Ja też jutro do lekarza i to będzie 9+1. Czuję się dobrze, miałam parę gorszych dni w tym tygodniu, ale później dostałam zapalenia ucha, więc to może wcale nie sprawka ciąży tylko coś się przyplątało.

Z tego co czytałam to płeć chyba najszybciej koło 18 tygodnia, czy da się jakoś wcześniej? Pytam bo nie mam kompletnie pojęcia jak to wygląda. A robicie sobie jakieś babcine przepowiednie czy to 👧 czy 👦? Jak tak to jakie znacie? Ja słyszałam tylko o tym, że dziewczynki 'zabierają' urodę, a chłopcy nie. Z tego to u mnie ciężko powiedzieć, bo z jednej strony jakoś mi się twarz ładnie zaokrągliła, a z drugiej mam straszny wysyp wyprysków.
Ja np w każdej ciąży miałam ładną cerę zero jakiś wyprysków i dziewczynki mam a koleżanka całą ciążę chodziła wysypana strasznie a ma chłopca więc to nieprawda. A płeć koło 13 tyg już niektóre kobiety wiedzą 😊a brzuchy u mnie wyglądały całkiem inaczej. W pierwszej ciąży miałam taką oponę taki rozlany brzuch a w drugiej piłka i też każdy mi wróżył chłopca i nie wyszło 😁
 
U mnie dopiero 8+1 zatem będę musiała jeszcze trochę poczekać zanim się dowiem , następna wizytę mam za 2.5 tygodnia ( aż doczekać się nie mogę ) , ja już nawet wózki oglądałam w internecie 🤣 Jednakże z zakupem mojego faworyta wstrzymam się do lutego 😀 , a ubranka fakt faktem kuszą , tyle pięknych rzeczy dla dzieci w sklepach 😍
Ja też mam 8 TC 😊ja nie będę pytać lekarza kto tam mieszka bo i tak u mnie ciężko za każdym razem🤷
 
reklama
Dasz radę że wszystkim 😊 Jak będziesz chciała się wygadać to tu pisz jak najczęściej my cię wysłuchamy. Ja nie wiem kiedy powiem rodzinie bo na każdą ciążę była obraza że będą mi musieli pomagać chociaż tego nie robili oczywiście bo nigdy czasu nie mieli zwłaszcza mama. Nie oczekiwałam tego od nich ale mamy teksty zawsze mnie dołowały i dalej to robią więc pewnie powiem im jak już będzie widać.
Ja widze że dużo tu ciężarówek z podobnymi problemami. Ja mamie powiedzialam chociaz przy trzeciej straconej to sie wrecz na mnie pogniewała 🙄 ale juz ja ze 3 miesiace wczesniej przyswajam do tej myśli i od razu powiedziałam ze bez zbednych komentarzy prosze, no i powiedziała że ma nadzieje ze tym razem sie uda. Poza mama wie tylko przyjaciółka. Od męża z rodziny dowiedzą sie w 4 miesiacu jak bedziesz wszystko dobrze. Ja bym wcale im nie mówiła bo maja to głęboko... Ale maz sie upiera 😒.
 
Do góry