reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja tez pewnie dopiero dowiem się w październiku ;) aktualnie 8tc3d
Jak Ty sie kochana czujesz u nas widze że 2 dni roznicy jwst 😜 Ja dzis umieram. Czuje sie jak idź stąd i nie wracaj i jeszcze rozwolnienie i ból brzucha 😭 i tak w sumie od wczoraj wieczora. Naprawdę nie mam sily juz dzis. Spalam pol dnia co wstane to znowu sie klade. Strasznie sie czuje 🥶🥵🤮 Slyszalam ze na przelomie 8/9 jest wlasnie najgorzej..." W 9 tygodniu ciąży twoja macica zaczyna się powiększać, możesz więc odczuwać tępy ból w podbrzuszu." wyjasniwnie mojego bólu ktory towarzyszy od wczoraj... I jeszcze jedno, podobno w 10,11 tc te mdłości sie mogą nasilać 🤦‍♀️ cos czuję że czeka mnie właśnie taki rozwój wydarzeń...
Też tak sie czujecie? Bo tak sie zastanawiam czy takie rozbicie zle samopoczucie, niechęć w sumie do wszystkiego jest normalne? Niby slyszalam zw tak ale boję się 😒
 
Jak Ty sie kochana czujesz u nas widze że 2 dni roznicy jwst 😜 Ja dzis umieram. Czuje sie jak idź stąd i nie wracaj i jeszcze rozwolnienie i ból brzucha 😭 i tak w sumie od wczoraj wieczora. Naprawdę nie mam sily juz dzis. Spalam pol dnia co wstane to znowu sie klade. Strasznie sie czuje 🥶🥵🤮 Slyszalam ze na przelomie 8/9 jest wlasnie najgorzej..." W 9 tygodniu ciąży twoja macica zaczyna się powiększać, możesz więc odczuwać tępy ból w podbrzuszu." wyjasniwnie mojego bólu ktory towarzyszy od wczoraj... I jeszcze jedno, podobno w 10,11 tc te mdłości sie mogą nasilać 🤦‍♀️ cos czuję że czeka mnie właśnie taki rozwój wydarzeń...
Też tak sie czujecie? Bo tak sie zastanawiam czy takie rozbicie zle samopoczucie, niechęć w sumie do wszystkiego jest normalne? Niby slyszalam zw tak ale boję się 😒
U mnie dziś ból na dole po lewej stronie coś jakby kłucie jajnika , z objawów to ból piersi , senność i często chodzę siku 🤦‍♂️ ( wstaje nawet w środku nocy do toalety ) . Cieszę się , ze plamienia zupełnie odpuściły 😃
Z gorszych informacji mam cukrzyce ciążowa 😢
Cukier poranny 102 , a po posiłkach póki co jest w normie . Trzymam się diety , chciałabym aby obyło się bez insuliny . 🤭
 
Jak Ty sie kochana czujesz u nas widze że 2 dni roznicy jwst 😜 Ja dzis umieram. Czuje sie jak idź stąd i nie wracaj i jeszcze rozwolnienie i ból brzucha 😭 i tak w sumie od wczoraj wieczora. Naprawdę nie mam sily juz dzis. Spalam pol dnia co wstane to znowu sie klade. Strasznie sie czuje 🥶🥵🤮 Slyszalam ze na przelomie 8/9 jest wlasnie najgorzej..." W 9 tygodniu ciąży twoja macica zaczyna się powiększać, możesz więc odczuwać tępy ból w podbrzuszu." wyjasniwnie mojego bólu ktory towarzyszy od wczoraj... I jeszcze jedno, podobno w 10,11 tc te mdłości sie mogą nasilać 🤦‍♀️ cos czuję że czeka mnie właśnie taki rozwój wydarzeń...
Też tak sie czujecie? Bo tak sie zastanawiam czy takie rozbicie zle samopoczucie, niechęć w sumie do wszystkiego jest normalne? Niby slyszalam zw tak ale boję się 😒
Ja właśnie nie jestem w stanie przewidzieć tych mdłości raz są raz nie... najgorsze są zakupy bo aż mi zle jak przechodzę koło niektórych produktów🤢 ostatnio nawet śmierdziało mi masło które mama w kuchni smarowala a ja byłam w drugim końcu mieszkania 😱 u mnie 8+4
 
Ja właśnie nie jestem w stanie przewidzieć tych mdłości raz są raz nie... najgorsze są zakupy bo aż mi zle jak przechodzę koło niektórych produktów🤢 ostatnio nawet śmierdziało mi masło które mama w kuchni smarowala a ja byłam w drugim końcu mieszkania 😱 u mnie 8+4
Mi niby nic nie smierdzi wszystko tak jak bylo, a mam prownanie bo z corka pamietam węch mialam mega wyostrzony, to na nic nie mam ochoty. Wlasnie masło, zrobilam ostatnio swoje w lidlusiu i nic wszystkim smakuje a mi kompletnie nie... Na sile jem kanapki bo jak juz glod czuje to jest jeszcze gorzej. Ja jak musze wyjsc z domu to mi sie plakac chce 🤷‍♀️ najlepiej to bym przelezala i przespala ten czas 🤔
 
Jak Ty sie kochana czujesz u nas widze że 2 dni roznicy jwst 😜 Ja dzis umieram. Czuje sie jak idź stąd i nie wracaj i jeszcze rozwolnienie i ból brzucha 😭 i tak w sumie od wczoraj wieczora. Naprawdę nie mam sily juz dzis. Spalam pol dnia co wstane to znowu sie klade. Strasznie sie czuje 🥶🥵🤮 Slyszalam ze na przelomie 8/9 jest wlasnie najgorzej..." W 9 tygodniu ciąży twoja macica zaczyna się powiększać, możesz więc odczuwać tępy ból w podbrzuszu." wyjasniwnie mojego bólu ktory towarzyszy od wczoraj... I jeszcze jedno, podobno w 10,11 tc te mdłości sie mogą nasilać 🤦‍♀️ cos czuję że czeka mnie właśnie taki rozwój wydarzeń...
Też tak sie czujecie? Bo tak sie zastanawiam czy takie rozbicie zle samopoczucie, niechęć w sumie do wszystkiego jest normalne? Niby slyszalam zw tak ale boję się 😒
Chyba to indywidualna sprawa każdej kobiety. Obecnie jestem w 11 tyg i jest różnie. Są dni że jest ok tylko piersi czasem dokuczają. A są dni że w pracy wymiotuję jest mi niedobrze.
 
reklama
Do góry