reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dokładnie waga może być różna. Ja do 20 tyg w poprzedniej ciąży to tylko chudłam przez wymioty niby położna mówiła że ją to niepokoi ale wyniki miałam oprócz żelaza i hemoglobiny ok i miałam na to tabletki. Przez to że dużo nie tyłam to małe dziewczynki miałam ale zdrowe 10 pkt☺️
u mnie to samo. Starsza równo 3,5kg a z młodsza juz do końca wymiotowalam i mała równo 3kg. Ja 2 lata po porodzie brałam slub, tez planowałam schudnąć ale jakos tak normalnie wyglądałam jak zazwyczaj ;) dopiero w ubiegłym roku sie za siebie wzielam i wynajęłam trenera personalnego chociaz nie widziałam tez jakiejś spektakularnej różnicy bo nie miałam za duzo do zrzucenia :) wiadomo ze brzuch i udo zawsze przydałoby sie zrzucić 😂
 
reklama
u mnie to samo. Starsza równo 3,5kg a z młodsza juz do końca wymiotowalam i mała równo 3kg. Ja 2 lata po porodzie brałam slub, tez planowałam schudnąć ale jakos tak normalnie wyglądałam jak zazwyczaj ;) dopiero w ubiegłym roku sie za siebie wzielam i wynajęłam trenera personalnego chociaz nie widziałam tez jakiejś spektakularnej różnicy bo nie miałam za duzo do zrzucenia :) wiadomo ze brzuch i udo zawsze przydałoby sie zrzucić 😂
U mnie starsza 3 kg a młodsza 2800 i dużo słyszałam w szpitalu że mało odpoczywałam i że źle się odzywialam i powinnam jeszcze donosić 😐 nieważne że jeść całą ciążę nie miałam co bo mięso ani fast food nie wchodziły w grę. Nieważne że donosiłam tydz dłużej jak mi kazał lekarz. Każdy wie lepiej od Ciebie niestety 😐
 
Z dziecmi do porodu wazylam okolo80 kg wtedy przybralam 30 w pierwszej i 25 w drugiej. Nie chce powtarzac tego bo teraz to by sie rownalo ponad 100 kg 😵 przy moim wzroscie yo bylaby kulka 🤦‍♀️ ja pare razy zwymiotowalam... Ale np wczoraj prawie nic nie jadlam tak sie zle czulam. To moze dlatego. Ogolnie nie mam ochoty na jedzenie glod mnie nie lapie, za to pije bardzo duzo wody. Jak juz mi bardzo zle to jem jedna kanapke i zapijam jogurtem. No obym za duzo nie przytyla te 15 kg byloby w sam raz. Bo pozniej lepiej tez to zrzucić. Boze ja juz sie martwie 🤦‍♀️ nie chce wygladac po porodzie jak wieloryb, 😂
Ja mało przytyłam ale za to wody w organizmie miałam dużo i byłam spuchnięta w upały
 
U mnie starsza 3 kg a młodsza 2800 i dużo słyszałam w szpitalu że mało odpoczywałam i że źle się odzywialam i powinnam jeszcze donosić [emoji52] nieważne że jeść całą ciążę nie miałam co bo mięso ani fast food nie wchodziły w grę. Nieważne że donosiłam tydz dłużej jak mi kazał lekarz. Każdy wie lepiej od Ciebie niestety [emoji52]
Ja w 1 ciąży zaczęłam bardzo wymiotować w 7 miesiącu i to tak że podzieli.mnie do żywienia pozajelitowego..uwierzcie myślałam że umieram w połowie 8msc chcieli robić cc żeby jakoś to.przerwac to położone już.mówiły że ja zabije to dziecko że przeze mnie jest małe (2600g) w 38tc itp itd.. efekt końcowy -8kg w stosunku do wagi początkowej...
W 2 ciąży przytylam 4 kg

Teraz na razie -2kg
 
Ja w 1 ciąży zaczęłam bardzo wymiotować w 7 miesiącu i to tak że podzieli.mnie do żywienia pozajelitowego..uwierzcie myślałam że umieram w połowie 8msc chcieli robić cc żeby jakoś to.przerwac to położone już.mówiły że ja zabije to dziecko że przeze mnie jest małe (2600g) w 38tc itp itd.. efekt końcowy -8kg w stosunku do wagi początkowej...
W 2 ciąży przytylam 4 kg

Teraz na razie -2kg
Porażka takie teksty. Przecież wiadomo że nikt nie chce dziecku zaszkodzić specjalnie a jak takie coś usłyszysz to aż się odechciewa wszystkiego. U mnie w szpitalu to wkoncu mąż powiedział że i tak się uparłam donosić żeby wcześniaka drugiego nie mieć i to ja w końcówce też tak wymiotowałam cały dzień nawet już nie miałam czym i pogotowie było kilka razy kroplówkę mi dawali i na patologie ale to co my musimy przejść to nie każdy rozumie tylko każdy ocenia.
 
reklama
U mnie starsza 3 kg a młodsza 2800 i dużo słyszałam w szpitalu że mało odpoczywałam i że źle się odzywialam i powinnam jeszcze donosić 😐 nieważne że jeść całą ciążę nie miałam co bo mięso ani fast food nie wchodziły w grę. Nieważne że donosiłam tydz dłużej jak mi kazał lekarz. Każdy wie lepiej od Ciebie niestety 😐
no dokładnie bo najlepiej kazania prawic albo gadac ze ciaza to nie choroba. Moj maz w poprzedniej i w tej ciazy porównuje to jak sie czuje i wymiotuje do osoby ktora przechodzi chemioterapię. Wiadomo ze to co innego ale naprawde ja sie czuje w większości czasu jak zdjęta z krzyża.. dzisiaj tez wlasnie kończę prace i jade sie polozyc bo mnie cały dzien ten brzuch boli a do tego wymiotuje co troche i serio nie mam totalnie na nic mocy. Ale powie Ci potem taka jedna z druga ze nie dbałaś o siebie w ciazy albo złe jadlas i dlatego dziecko za małe 🙈
 
Do góry