reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Kobietki, a wy skąd jesteście? :)
Kraków

Hej dziwczyny jak wasza waga 🙄 u mnie ostatnio na wizycie prawie 3 kg do przodu... A dzis na wage wchodze a tu 1 kg mniej 🤦‍♀️ czy tak moze byc?
Ja się ważę tylko na wizytach i jak na razie było -1kg, a jem normalnie i nie wymiotuję. Może kwestia pory dnia i innych ubrań, bo nie wierzę żebym schudła. A waga startowa 52.
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Mam 11 tydzień (10 tydzień + 4 dzień) i póki co prócz powiększonych piersi i braku okresu nie mam żadnych objawów. Nic mnie nie boli, nie mam mdłości, nie jestem jakoś bardziej zmęczona... niby to dobrze, ale trochę się martwię, że nic nie "czuje" :O
Wyniki badań mam ok, muszę tylko uzupełniać żelazo,USG prenatalne i testy PAPPA na 28.08. zaplanowane.
Przeszłam jedno zapalenie pęcherza, nie mam cukrzycy, biorę witaminy i kwas foliowy.
No i na wadze +2kg.

A przez to, że nie mam mdłości czy innych ciążowych dolegliwości to jakoś nie czuję, że rośnie we mnie mały człowiek. Nie wiem, dziwnie się z tym czuje.
 
Czy słyszałyście o przypadkach ciąży w bliźnie po CC?

Przewertowałam internet wzdłuż i wszerz. Co prawda wiem, że to ciąża pozamaciczna i czym grozi. Głównie czytałam wypowiedzi kobiet po usunięciu takiej ciąży. Znalazłam tylko jedno małżeństwo z Limanowej ze szczęśliwym zakończeniem (w 35 tc, kobieta trafiła do szpitala z krwotokiem, ale synek żyje). Wiem też, że ich ciążę i kilka innych prowadził dr Antoni Marcinek ze szpitala przy Siemiradzkiego w Krakowie.

O skróconej szyjce nie czytam, bo przerabiałam sama - leżałam w szpitalu.
O łożysku przodującym i wrastajacym też już przerobiłam lekturę.

W przyszły piątek o zgrozo mam badania prenatalne u lekarza, który mnie skierował do szpitala, ale będąc tam zrezygnowałam. Obawiam się jego reakcji na moją obecność w gabinecie.. Nie wiem, jak się zachować, ale dam radę. Muszę pojechać, bo później dostanę opis z badania USG.
To będzie 12+0, zdiagnozował w 9+0.

Mdłości nadal mam, teraz głównie wieczorem i w nocy. Zmęczenie też. Plamienie dopiero teraz ustępuje, nie wiem na jak długo. Pojawiło się 10 lipca i było do teraz. Myślę, że to sprawka kosmków z łożyska wrastajacych w macicę a może już i poza (tak jak mówił dr w stronę pęcherza).
Poza tym nie odczuwam boli. Brzuch jest spory. No i trochę przytuliłam kg. :-D
A to w każdej chwili może się tak zdarzyć czy to tylko na początku?
 
Czy słyszałyście o przypadkach ciąży w bliźnie po CC?

Przewertowałam internet wzdłuż i wszerz. Co prawda wiem, że to ciąża pozamaciczna i czym grozi. Głównie czytałam wypowiedzi kobiet po usunięciu takiej ciąży. Znalazłam tylko jedno małżeństwo z Limanowej ze szczęśliwym zakończeniem (w 35 tc, kobieta trafiła do szpitala z krwotokiem, ale synek żyje). Wiem też, że ich ciążę i kilka innych prowadził dr Antoni Marcinek ze szpitala przy Siemiradzkiego w Krakowie.

O skróconej szyjce nie czytam, bo przerabiałam sama - leżałam w szpitalu.
O łożysku przodującym i wrastajacym też już przerobiłam lekturę.

W przyszły piątek o zgrozo mam badania prenatalne u lekarza, który mnie skierował do szpitala, ale będąc tam zrezygnowałam. Obawiam się jego reakcji na moją obecność w gabinecie.. Nie wiem, jak się zachować, ale dam radę. Muszę pojechać, bo później dostanę opis z badania USG.
To będzie 12+0, zdiagnozował w 9+0.

Mdłości nadal mam, teraz głównie wieczorem i w nocy. Zmęczenie też. Plamienie dopiero teraz ustępuje, nie wiem na jak długo. Pojawiło się 10 lipca i było do teraz. Myślę, że to sprawka kosmków z łożyska wrastajacych w macicę a może już i poza (tak jak mówił dr w stronę pęcherza).
Poza tym nie odczuwam boli. Brzuch jest spory. No i trochę przytuliłam kg. :-D
Ja w każdej mam przodujące łożysko ale i tak cc 😊 o ciąży w bliźnie słyszałam i podobno nie jest to wcale rzadkie zjawisko.
 
reklama
Trzymam kciuki za was :-*
Ja na chwilę odpocznę i nie będę się udzielać. Muszę zrobić sobie pauzę. Dzwonił lekarz że krew nie wyszła dobrze noi to przez wymioty. Będę Was czytać tylko chwilę nie odp. Trzymajcie się zdrowo i rośnijcie [emoji16]
Dziewczyny jakiś paniczny strach mnie ogarnął że przez tego krwiaka coś się stanie dziecku...ciągle myślę że jak pójdę na wizyte usłysze; " przykro mi serduszko przestało bic" nie umiem sobie znaleźć miejsca
 
Do góry