reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziękuje kochane za słowa wsparcia , wiele to dla mnie znaczy naprawdę ❤❤❤
Nie ma za co ❤️ Wiem, że teraz serce Ci się rozpada, ale możliwe, że dziecko było chore. Jak będzie Ci się chciało to płacz. Stres Ci trochę zejdzie. Za kilka dni będzie lepiej. Szukaj pozytywów i odpoczywaj. Zobaczysz, że będzie dobrze 😘😘 I bądź spokojna. W szpitalu nic złego Ci nie zrobią 😊
 
reklama
Ja jestem umówiona na wizytę 24.08 także tez zobaczę co tam u fasolki... rok temu 24 sieprnia brałam ślub a to jeszcze Są urodziny mojej mamy i liczę ze to szczęśliwa data.☺️ Jak tu człowiek do tego czasu wytrzyma
A jeżeli chodzi o poronienia jest ich bardzo dużo... mówią ze statystycznie co 3 ciąża... ciagle jesteśmy chemia faszerowani i dzieci słabsze się rodzą... ehhh....
 
Potwierdzam. Taki zabieg nie może być robiony od razu. Macica musi się obkurczyć.

I faktycznie przy 2 poronieniu te badania są prawdopodobnie bezpłatne. Ale to musisz dopytać @Asiorekk89
Ja mialam zabieg bez zadnego plamienia, krwawienia czy bóli. Nie dostalam zadnej tabletki. Rano zglosilam sie do szpitala, byla umowiona z lekarzem, i po badaniach zabieg. Mysle ze zalezy od lejarza i jego umiejjetnosci jak wykona zabieg.
 
Ja mialam zabieg bez zadnego plamienia, krwawienia czy bóli. Nie dostalam zadnej tabletki. Rano zglosilam sie do szpitala, byla umowiona z lekarzem, i po badaniach zabieg. Mysle ze zalezy od lejarza i jego umiejjetnosci jak wykona zabieg.
Dostałam skierowanie na rano , poszłam do samego ordynatora i powiedział , ze jeśli trzeba będzie robić zabieg to on go wykona . Niesamowity człowiek z ogromna empatia , pocieszał mnie i wspierał . Nie spotkałam jeszcze tak fantastycznego lekarza jak on . Kolejna ciąże jak Bóg da chce u niego prowadzić . Obym tylko jutro wyszła do domu , chce jak najszybciej o tym zapomnieć ...
 
Dostałam skierowanie na rano , poszłam do samego ordynatora i powiedział , ze jeśli trzeba będzie robić zabieg to on go wykona . Niesamowity człowiek z ogromna empatia , pocieszał mnie i wspierał . Nie spotkałam jeszcze tak fantastycznego lekarza jak on . Kolejna ciąże jak Bóg da chce u niego prowadzić . Obym tylko jutro wyszła do domu , chce jak najszybciej o tym zapomnieć ...
Ja tego samego dnia wyszłam ze szpitala co miałam zabieg na szczęście mam dwójkę dzieci więc były moim ukojeniem i lepiej znosiłam to psychicznie.
 
Mam oficjalnie zagrożoną ciążę. Znowu🤷 wczoraj płakałam jak głupia po tych bólach ale nie mam nawet do kogo zadzwonić i się wygadać bo nikomu nic nie mówiłam. Napisałam na staraczkach 2 połowie że pływanie czuje to wszystkie mnie zjechały że kopania teraz nie mogę czuć 🤦 co ja nie pisałam o żadnym kopaniu 🤷mówię wam lekarz się nie zna jeden z drugim bo one pierwsza ciąża albo wcale. I wyobraźcie sobie jak się poczułam co wiem że może nie wyjść wszystko po mojej myśli. Odcinam się od internetu bo mam dość wszystkowiedzące.😔
 
reklama
Mam oficjalnie zagrożoną ciążę. Znowu🤷 wczoraj płakałam jak głupia po tych bólach ale nie mam nawet do kogo zadzwonić i się wygadać bo nikomu nic nie mówiłam. Napisałam na staraczkach 2 połowie że pływanie czuje to wszystkie mnie zjechały że kopania teraz nie mogę czuć 🤦 co ja nie pisałam o żadnym kopaniu 🤷mówię wam lekarz się nie zna jeden z drugim bo one pierwsza ciąża albo wcale. I wyobraźcie sobie jak się poczułam co wiem że może nie wyjść wszystko po mojej myśli. Odcinam się od internetu bo mam dość wszystkowiedzące.😔
Nie przejmuj się, każda uważa że ona ma najgorzej bo nie ma w sobie żadna z nich za grosz empatii. Ale racja, czasem dobrze odciąć się od internetu i opinii ludzi którzy Ciebie nie znają. Bądź dzielna i uważaj na siebie, bo tak jak moja teściowa mówiła,, Ty i Dziecko jesteście najwazniejsi'' trzymaj się mocno.
 
Do góry