reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja tak was czytam, ze macie dosyc małe roznice wieku miedzy dziecmi😊 u mnie syn 7 lat corka 11 lat i sie zastanawiam teraz czy wogole pamietam cokolwiek 🤦‍♀️ dziewczyny crl w 10w2d obliczone orzez usg ile dzieciatko mialo? U mnie 3.50 cm lekarz powiedzial ze sporo urósł czy to dobrze? Nie rosnie zle ale jak rosnie troche wiecej to jak to? I normalnie z OM mialam na usg 9w5d a usg 10w2d ostatnio w 7tc bylo dwa dni roznicy teraz 4 do przodu. Troche czytalam i nie wiem juz sama 🤷‍♀️
@Olka_Monolka witaj 😁 u mnie termin sie zmienil nie wiem ktorego mam sie trzymac na ta chwile 🤦‍♀️ z OM 18 marzec a z USG 14 marzec pewnie cc mnie czeka wiec 1 marzec moze sie zalapiemy 😁
Moja młodsza ma 14 miesięcy ale też się zastanawiam czy miałam bóle itd. u mnie to tak że jak dziecko dostanę do rąk to już głupieje i zapominam wszystko🤦ja mam niby 22 marzec i cc to lekarz mówił że minimum dwa tyg wcześniej ale będę chciała donosić jak najdłużej jak mi tylko zdrowie da
 
reklama
U mnie teraz będzie 22 miesiące jak będzie ok ale musi być [emoji16]przecież nie wymiotuje na marne[emoji23]a serio to już nie wiem co jeść żeby nie latać jak głupia [emoji1787]mój gin też posprawdzal Blizne i wszystko ok więc wierze mu na słowo [emoji16] mojego nie ma w szpitalu i koleżanki się mnie pytają czy nie chciałam do innego chodzić. Ale mi to obojętne a koleżanki dwie płaciły swoim i nawet przy porodzie nie byli bo nie widzieli potrzeby[emoji1745] złe były obie jak osy bo nawet na obchodzie ani me ani be do dziewczyn
Ja miałam 1 cc i przed obiema ciazami byłam sprawdzić Blizne ;) teraz już podobno nie potrzebnie bo urodziłam sn 2 synka
Moj pracuje w szpitalu i jak wyskoczyła 1 cc nagła to nie zdążyli mnie znieczulic na bloku i od razu był (kazał położonym dzwonić do siebie gdyby coś) przy 2 porodzie miałam dzwonić po niego ale lekarz dyżurny powiedział że nie zdąży dojechać no i w sumie miał rację...
 
Ja miałam 1 cc i przed obiema ciazami byłam sprawdzić Blizne ;) teraz już podobno nie potrzebnie bo urodziłam sn 2 synka
Moj pracuje w szpitalu i jak wyskoczyła 1 cc nagła to nie zdążyli mnie znieczulic na bloku i od razu był (kazał położonym dzwonić do siebie gdyby coś) przy 2 porodzie miałam dzwonić po niego ale lekarz dyżurny powiedział że nie zdąży dojechać no i w sumie miał rację...
O kurcze to spontany miałaś 😁
 
Jezu dziewczyny, mam wizytę dopiero za 2 tygodnie, na 2 września przypadają mi prenatalne i bardzo żałuję że nie umówiłam się szybciej z moim ginekologiem bo nie mam żadnych objawów ciąży. Piersi raz mnie bolą, raz nie ale częściej nie. Boję się że coś się stało a ja nie wiem bo wizytę mam dopiero po miesiącu 😥 najgorzej bo jeżeli coś jest nie tak to dowiem się dopiero na prenatalnych
 
Jezu dziewczyny, mam wizytę dopiero za 2 tygodnie, na 2 września przypadają mi prenatalne i bardzo żałuję że nie umówiłam się szybciej z moim ginekologiem bo nie mam żadnych objawów ciąży. Piersi raz mnie bolą, raz nie ale częściej nie. Boję się że coś się stało a ja nie wiem bo wizytę mam dopiero po miesiącu 😥 najgorzej bo jeżeli coś jest nie tak to dowiem się dopiero na prenatalnych
Nie mozesz isc wczesniej? Ja tez mialam miec po miesiacu wizyte ale bylam po 2 tygodniach dla wlasnego sookoju, troche sie smial ze mnie ze panikuje ale co zrobic, wazniejszy wlasny spokoj. Kochana mnie piersi tez juz mniej bolą, z takich objawow ktore utrzymuja mnie mimo wszystko przy dobrej myśli to mdlosci. No i one sa raz mniejsze raz wieksze ale sa. A mialas mdlosci wczesniej? W ktorym tc jestes? Sory nie ogarniam was jeszcze 🤦‍♀️ jezeli sie martwisz to musisz sie udac na usg najwyzej idz do innego. Ja bym wszystko zrobila zeby sie uspokoic 😊 i pamietaj ze to co piszesz o swoim braku objawow to o niczym nie swiadczy
 
O kurcze to spontany miałaś [emoji16]
No bo na 2 byliśmy umówieni że on chce być bo podejmuje próbę sn po cc ;) ale nie zdążył jak przyjechał akurat mierzyli już małego
Jezu dziewczyny, mam wizytę dopiero za 2 tygodnie, na 2 września przypadają mi prenatalne i bardzo żałuję że nie umówiłam się szybciej z moim ginekologiem bo nie mam żadnych objawów ciąży. Piersi raz mnie bolą, raz nie ale częściej nie. Boję się że coś się stało a ja nie wiem bo wizytę mam dopiero po miesiącu [emoji26] najgorzej bo jeżeli coś jest nie tak to dowiem się dopiero na prenatalnych
Rozumiem co czujesz !! Ja po 1 wizycie ciągle się martwiłam że coś nie tak i jak ja wytrzymam miesiąc nagle pojechałam po 2 tyg i wyszło że jest krwiak..wizytę mam dopiero w środę A ja poszlabym już tylko prawda jest taka że musiałabym codziennie chodzić żeby widzieć serduszko...
 
mi objawy tez zanikły w 6tygodniu ,bylam na usg 6+2, a 6+4 nic juz nie odczuwałam ani mdlosci ani bólu piersi nic, prócz boli podbrzusza i strasznie się martwiłam. Ale dzis 2 tygodnie pozniej,okazuje się że wszystko w porzadku maluch rosnie jak na drożdżach ,więc zanik objawow typowo ciążowych nie jest żadnym wyznacznikiem 🥰😉
 
mi objawy tez zanikły w 6tygodniu ,bylam na usg 6+2, a 6+4 nic juz nie odczuwałam ani mdlosci ani bólu piersi nic, prócz boli podbrzusza i strasznie się martwiłam. Ale dzis 2 tygodnie pozniej,okazuje się że wszystko w porzadku maluch rosnie jak na drożdżach ,więc zanik objawow typowo ciążowych nie jest żadnym wyznacznikiem 🥰😉
Ja zaczynam mieć większy apetyt i też mam poczucie, że lekarz jej się czuje. Mam nadzieję że tak jak piszesz wszystko jest ok a ustępujące objawy to nie wyznacznik
 
reklama
Do góry